Szlachcic po raz 9 z rzędu

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.202
Wiedziałem, że @Snuffy83 to cwaniak. Tylko mnie nie udało mu się oszukać.
Już leją cieplutkim moczem na SPEED. A dopiero wrogość się zacznie.
Róbcie popcorn.
Albo SPEED i Witam zniszczą aPK, albo oba twory zostaną wywiezione na taczkach.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.395
Trochę zgłębiłem temat i takie mam wnioski:
Husqa różne rzeczy pisze, to nie ma żadnej wagi. Mogłeś powiedzieć że Frezee pisał, ale to on a nie APK (szarak bez głębszego związku z tą marką) - poza tym żartował. Szynka wrzucił jeden memik (całkiem śmieszny swoją drogą), Hałsa nie widziałem.

Czyli w skrócie 3 osoby sobie losowo robią jaja (zwyczajowi forumowicze, nie że jakoś rada APK), a Ty już przybiegasz łatkę przykleić Black xD
Szukasz afery na siłę tam gdzie jej nie ma :D
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.202
Trochę zgłębiłem temat i takie mam wnioski:
Husqa różne rzeczy pisze, to nie ma żadnej wagi. Mogłeś powiedzieć że Frezee pisał, ale to on a nie APK (szarak bez głębszego związku z tą marką) - poza tym żartował. Szynka wrzucił jeden memik (całkiem śmieszny swoją drogą), Hałsa nie widziałem.

Czyli w skrócie 3 osoby sobie losowo robią jaja (zwyczajowi forumowicze, nie że jakoś rada APK), a Ty już przybiegasz łatkę przykleić Black xD
Szukasz afery na siłę tam gdzie jej nie ma :D

Aha wszystko żarty, Husqa wariat a jak ktoś przegnie, to szarak z aPK

XDDDDD

SKISNĘ
Z Tobą serio jest coraz gorzej.

Hej @husqa*strongmaman już nie tylko ja uważam, żeś wariat iks de
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.395
Aha wszystko żarty, Husqa wariat a jak ktoś przegnie, to szarak z aPK

XDDDDD

SKISNĘ
Z Tobą serio jest coraz gorzej.

Hej @husqa*strongmaman już nie tylko ja uważam, żeś wariat iks de
No wszystko żarty, nie widziałem żeby ktoś przegiął - może już jestem znieczulony. Jak Ci się nie podobają posty husqi to proponuję dać go w ignora :)

Black właśnie miałem Ci to samo powiedzieć - coraz gorzej z Tobą niestety. Jeszcze Ci odpisuję po znajomości, ale przez ostatnie 1.5 roku obserwuję stały regres :/
Ja wiem, że chcesz jak najszybciej na tym koncie dobić te +7k postów ale bez przesady
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.202
No wszystko żarty, nie widziałem żeby ktoś przegiął - może już jestem znieczulony. Jak Ci się nie podobają posty husqi to proponuję dać go w ignora :)

Black właśnie miałem Ci to samo powiedzieć - coraz gorzej z Tobą niestety. Jeszcze Ci odpisuję po znajomości, ale przez ostatnie 1.5 roku obserwuję stały regres :/
Ja wiem, że chcesz jak najszybciej na tym koncie dobić te +7k postów ale bez przesady

Nie interesuje mnie opinia obłudnika. Ja widziałem co dziś pisali, a Ty za czapkę śliwek nakłamiesz ile wlezie. Nie masz grama godności. Sorry
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.202
Ej @Szeryf z Nottingham pytanie

Jakie masz moralne prawo mnie oceniać? Skąd przyszedł Ci do głowy pomysł, że akurat Ty masz prawo to robić?

Ile razy złapałem Cię na kłamstwach i manipulacji?
Bądźmy poważni.

Jesteś po prostu łatwo sterowalny. Nie masz własnego zdania, patrzysz na motłoch i idziesz za tłumem.
Rozpocząłem wielką wojnę z oszukańczym plemieniem aPK zapełnionym forumowymi krzykaczami.
Kojarzysz skądś tą sytuację?
Tak, to się znowu powtarza. I znowu wygram a Ty znowu po czasie dojdziesz do wniosku, że w zasadzie nie jestem taki zły i może mam trochę racji.
Deja vu po prostu. Będzie Ci jeszcze wstyd, ale tym razem przebaczenia ode mnie nie uzyskasz.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.395
Ej @Szeryf z Nottingham pytanie

Jakie masz moralne prawo mnie oceniać? Skąd przyszedł Ci do głowy pomysł, że akurat Ty masz prawo to robić?

Ile razy złapałem Cię na kłamstwach i manipulacji?
Bądźmy poważni.

Jesteś po prostu łatwo sterowalny. Nie masz własnego zdania, patrzysz na motłoch i idziesz za tłumem.
Rozpocząłem wielką wojnę z oszukańczym plemieniem aPK zapełnionym forumowymi krzykaczami.
Kojarzysz skądś tą sytuację?
Tak, to się znowu powtarza. I znowu wygram a Ty znowu po czasie dojdziesz do wniosku, że w zasadzie nie jestem taki zły i może mam trochę racji.
Deja vu po prostu. Będzie Ci jeszcze wstyd, ale tym razem przebaczenia ode mnie nie uzyskasz.
Wszelkie prawo, sam tu wszystkich oceniasz. W sumie jako osoba grająca (i to w dodatku w rzeczonym APK) mam lepsze rozeznanie.

Nigdy, wymyśliłeś to sobie. Co najwyżej na tym forum sobie robiłem jaja albo czegoś nie przewidziałem (np że AoS wypowie pon na 182).

Mam pilota w zestawie *odgłosy owczego beczenia*
Okej Black, fajnie że "wygrałeś" ze mną albo w sumie z kimkolwiek we własnej wyobraźni xD
Dobre że się trzymasz, bo depresja to plaga XXI wieku. Tym lepiej z tym brakiem wybaczenia domniemanych krzywd, tak będzie śmieszniej
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.202
Wszelkie prawo, sam tu wszystkich oceniasz. W sumie jako osoba grająca (i to w dodatku w rzeczonym APK) mam lepsze rozeznanie.

Nigdy, wymyśliłeś to sobie. Co najwyżej na tym forum sobie robiłem jaja albo czegoś nie przewidziałem (np że AoS wypowie pon na 182).

Mam pilota w zestawie *odgłosy owczego beczenia*
Okej Black, fajnie że "wygrałeś" ze mną albo w sumie z kimkolwiek we własnej wyobraźni xD
Dobre że się trzymasz, bo depresja to plaga XXI wieku. Tym lepiej z tym brakiem wybaczenia domniemanych krzywd, tak będzie śmieszniej

A możesz pisać na spokojnie? Bo ciężko ogarnąć o co Ci chodzi...
Albo chociaż przyślij tłumacza.

Dokładnie to samo, kropka w kropkę robiłeś na ś182. Jakbym się cofnął w czasie. Szok.
Też pisałeś, że mi się pogarsza, że mam coś z głową, że powinienem się leczyć.
Potem dostałeś mele tak jak zapowiadałem, fajka zmiękła i pisałeś - Black w zasadzie spoko, śmieszny i ma czasem rację.
Minął pewien okres czasu i znowu się pocisz.

Co łączy te okresy?
Rzucasz się zawsze, gdy robi to motłoch.
Wycofujesz się, gdy akurat z nikim nie walczę i motłoch siedzi cicho.

Masz strasznie słabą osobowość, mam wrażenie, że poglądy polityczne byś zmienił po jednym wiecu wyborczym.
Pewnie w szkole zabierałeś kanapki innym, gdy klasowa chuliganka Ci kazała. Byle dostać poklep po plecach.

No nic. Wrócimy do tej rozmowy, gdy już staniesz przed lustrem i zaczerwienisz się ze wstydu.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.202
Dobre że się trzymasz, bo depresja to plaga XXI wieku. Tym lepiej z tym brakiem wybaczenia domniemanych krzywd, tak będzie śmieszniej

A ten wpis pokazuje, że zagubiłeś się całkowicie. Szydzenie i sarkastyczne posługiwanie się stanami chorobowymi...upadłeś na samo dno, tylko czekać, jak zaczniesz pukać od dołu.
Wstyd mi za Ciebie.
Pomyślałeś co czują teraz ludzie, którzy rzeczywiście mierzą się z tą podstępną i straszną chorobą?
Aż tak zgniły jesteś, serio?
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.395
*Pełen nerwów*
Nie wiem czy są jacyś tłumacze, chyba tylko ja (chwilowo dla zabicia czasu) i Isarisu to czytamy. Tę mało trafioną analizę mojej osoby pominę. Owszem, żarty z depresji nie są poniżej mojego poziomu <gra słów>
 
Do góry