Szlachcic po raz 9 z rzędu

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Z bardzo prostego powodu - jest obcesowy.
Brakuje mu jakiejkolwiek ogłady.
Dlatego dyskusja schodzi natychmiast na agresywne tory.
Znam go bardzo długo i w życiu nie był obcesowy, choć na pewno znalazłby powody .
Nie wiem kiedy zaczął się tutaj taki poziom konwersacji , ale wszyscy tu się traktujecie jak śmieci . Nie wiem jaka przyjemnośc może z tego płynąć.
Sam bywasz obcesowy i wylgarny , rozumiem że dostosowałes się do poziomu, tak jak Szermet
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Znam go bardzo długo i w życiu nie był obcesowy, choć na pewno znalazłby powody .
Nie wiem kiedy zaczął się tutaj taki poziom konwersacji , ale wszyscy tu się traktujecie jak śmieci . Nie wiem jaka przyjemnośc może z tego płynąć.
Sam bywasz obcesowy i wylgarny , rozumiem że dostosowałes się do poziomu, tak jak Szermet

Tak, masz rację. Wstydzę się tego, że tak się dałem im ściągnąć do poziomu buta.
Pełna zgoda, nie dyskutuję.

Z tym, że lakiernik na to zasługuje w pełni, to zwykły cham i będę go karcił dotąd, aż z forum odejdzie. Bo nie nadaje się do cywilizowanych ludzi.
Tak wiem za chwilę powiesz, że jest spoko.
Nie, nie jest. Od ś184 go obserwuje. To prostak.
Dlatego będzie tu bity regularnie.

Szermet z kolei na każdą sprzeczkę reaguje wulgaryzmami. Ok, być może go prowokowałem, dlatego przeprosiłem. Rodziny się nie powinno dotykać.
Jednak zauważam, że on reaguje tak w dyskusji z każdym kto ma inne zdanie
 

Gax *4*

Miecznik
Wynik reakcji
144
Jestem notorycznie zaczepiany o aktualizację słynnej listy obłudników i przyjaciół.
Nie ma problemu.

Kłamcy, obłudnicy i miernoty:
1. @Isarisu
2. @Szermet
3. @Leandere
4. @Satynowa
5. @szynkaa123
6. @Judersik
7. @Ceiter
8. @Snuffy83
9. @Ochrona Wioski
10. @Nitro Cee
11. @Frezee
12. @Kanarinios.
13. @BulwaZaglady
14. @Doktor Hałs312
15. @Kaszmirowa
16. @kochamTwojastara
17. @Świetlisty Władca
18. @Alek-
19. @husqa*strongmaman
20. @ego sum deus
21. @WhySoSerious? x Tosiek
22. @Bojszor
23. @CoJaTutajRobie**
24. @GreatKhaliS
25. @fanberbecia
26. @KACZELNIK
27. @Czarny Koń x Nuusiaq
28. @Buduj Mur
29. @Lord Miksa
30. @Joe01
31. @fopa
32. @Ecas
33. @husqagrubas200
34. @markozyraf666
35. @Pan Owca
36. @Sylwan23
37. @MAGICZNY CANARINHIO
38. @boh12prawdziwy
39. @ZderzaG
40. @g3rb3r
41. @skydwayler
42. @borgia
43. @Mojtek
44. @Mautrykill
45. @Blejkoo
46. @Polanek
47. @BADALAMBADA x ETHER (proszę nie robić screenów jego loginu)
48. @Hunter x Hunter
49. @Ruda tańczy
50. @Szeryf z Nottingham
51. @KRZYSZTOF III OSTRY

Neutralni:
1. @Szeryf z Nottingham
2. @Kuwejt
3. @przemeczi
4. @Afrykański Czarodziej
5. @TheSzumix x Ramajad
6. @Styl judasza x Amstaff
7. @Sister Fister
8. @Wiedźma
9. @Lord Rajmund z Kałuży.
10. @NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC
11. @Fabcio
12. @KRZYSZTOF III OSTRY
13. @Choriel

14. @TypowyMirekHandlarz
15. @Landoś
16. @momomisiek
17. @poxop
18. @xUnc
19. @ukiyo

20. @Kleomenes I
21. @Fluxik
22. @Potężny Robert
23. @Czarna Szmata
24. @Forgiven Des
25. @Jurekn LXXIX
26. @Kobyłka.
27. @LetMeSign
28. @Gandalf x Sauron

Przyjaciele
1. @Trener Paweł
2. @Afrykański Czarodziej
3. @Styl judasza x Amstaff
4. @Choriel


Najwspanialsi świata plemion
(czyli osoby, które darzę potężnym szacunkiem i uznaniem, ale nie chcę im szkodzić swoim językiem, więc nie zawieram przyjaźni).
W skrócie - ludzie, których podziwiam z wielu powodów.


1. @WIELKI SUŁTANAT
2. @ROCCATmateo
3. @Pietrek z Sosnowca
4. @xUnc
5. @ukiyo
6. @GoD oF PaiN

Tak czytam raz po raz nowe wpisy czy wątki i myślę że ty jesteś pierdolnięty z tą listą czy jak? Nie od dziś wiadomo, że ludzie spędzający multum czasu w internecie mają mało wspólnego z prawdą i rzetelnością. Przekonałem się o tym nie raz jak prowadziłem własne plemię czy miałem kontakt z ludźmi prywatnie po grze.

Ludzie z tej twojej listy nie rozumują za bardzo świata realnego i dlatego na niej są i ty również powinieneś na niej być. Internet robi mętlik ludziom w głowach.
Odczep się na jakiś czas od komputera i ogarnij głowę, bo z biegiem czasu widzę, że coraz gorzej z co niektórymi.
Próbujesz zwracać na siebie uwagę. Poza gierką brakuje ci ludzi, którzy by cię szanowali i spotykali się z tobą. Innymi słowy nie masz życia towarzyskiego. Tak cię interpretuje.
Wesołych Świąt!
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Tak czytam raz po raz nowe wpisy czy wątki i myślę że ty jesteś pierdolnięty z tą listą czy jak? Nie od dziś wiadomo, że ludzie spędzający multum czasu w internecie mają mało wspólnego z prawdą i rzetelnością. Przekonałem się o tym nie raz jak prowadziłem własne plemię czy miałem kontakt z ludźmi prywatnie po grze.

Ludzie z tej twojej listy nie rozumują za bardzo świata realnego i dlatego na niej są i ty również powinieneś na niej być. Internet robi mętlik ludziom w głowach.
Odczep się na jakiś czas od komputera i ogarnij głowę, bo z biegiem czasu widzę, że coraz gorzej z co niektórymi.
Próbujesz zwracać na siebie uwagę. Poza gierką brakuje ci ludzi, którzy by cię szanowali i spotykali się z tobą. Innymi słowy nie masz życia towarzyskiego. Tak cię interpretuje.
Wesołych Świąt!

Dziękuję za życzenia, nie obchodzę pogańskich świąt.

Potrafię w sekundzie ocenić czy ktoś jest obłudnikiem czy nie. Nie jest mi do tego potrzebny osobisty kontakt.

Ty np jesteś pracownikiem niższego szczebla, bardzo słabo docenianym i swoimi forumowymi mądrościami próbujesz udowodnić, że zwyczajnie nie miałeś szczęścia i zasługujesz na więcej. Rozumiem.

Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry