szansa dla obrońcy

  • Rozpoczynający wątek Sonic xx
  • Data rozpoczęcia

czy taka gratka się przyda


  • W sumie głosujących
    44
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
na niektórych światach jest tylko 1500 miejsca na surowce w schowku a w pozostałych 2000. proponuję żeby wszystkie miały pojemność każdego surowca w schowku: 2000.
to nie gratka dla noobów tylko dla profesiolalnych obrońców(np.: mnie:D). większość krytykuje moje pomysły i wcale bym się nie zdziwił gdyby niemcy to członkowie grupy "WSZYSCY"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser119217

Guest
Schowek potrzebny jest na początku:p
Po co później schowek który schowa np.2000 a nie 1500 to co za różnica jeżeli potrzebne są surowce na poziomie 30.000
 

DeletedUser

Guest
na niektórych światach jest tylko 1500 miejsca na surowce w schowku a w pozostałych 2000. proponuję żeby wszystkie miały pojemność każdego surowca w schowku: 2000.
to nie gratka dla noobów tylko dla profesiolalnych obrońców(np.: mnie:D). większość krytykuje moje pomysły i wcale bym się nie zdziwił gdyby niemcy to członkowie grupy "WSZYSCY"

Dziecko, profesjonalny obrońca nie potrzebuje schowka. Wystarczy odpowiednia inwestycja w wojsko i schowki krzaki i bunkry są nam zbędne.
NA NIE.
 

DeletedUser

Guest
tomcio1988 nie potrzebnie cytujesz pierwszy post jak wiadomo, że odnosisz się do niego.
------------------
Pomysł zły gdyż kilkaset surowców więcej niż dotychczas nie widocznych dla agresora nic nie zmieni. Obrona to manewrowanie wojskiem a nie surowcami.
 

DeletedUser

Guest
tomcio1988 nie potrzebnie cytujesz pierwszy post jak wiadomo, że odnosisz się do niego.
------------------
Pomysł zły gdyż kilkaset surowców więcej niż dotychczas nie widocznych dla agresora nic nie zmieni. Obrona to manewrowanie wojskiem a nie surowcami.

Takie cytowanie jest przydatne bo zdarzało się że co niektórzy po kilku negatywnych komentarzach zmieniali treść postu a tak już się im to nie uda. A co do pomysłu to jestem na NIE bo i tak schowek jest tylko na początku potrzebny bo potem nawet nie jest budowany a dobremu obrońcy 2k surki raczej dużo nie pomoże, dobry obrońca ma wojsko a nie pojemny schowek.
 

DeletedUser

Guest
szczerze mowiac bardziej cenie schowek na 10 niz rynek na wiecej niz 10

te 2k surki wystarczaja na zbudowanie kilku poziomow muru wiec sie przydaje (zawsze zwiekszy obrone przed kolejnymi atakami)
 

DeletedUser

Guest
a tak wogóle przeczytajcie w wiki plemion dział "jak się obronić" czy tam bronić ale wiem dobrze że większość graczy lekceważy całkowicie schowek. a w 3 godziny zrobisz do 10lvl.
 

DeletedUser96857

Guest
Mi to obojętne ale bardziej na tak
sigpic112453_7.gif
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
zmiana parametrow swiata gry

zawsze w takich przypadkach glosuje na NIE :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry