symulator

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser144151
  • Data rozpoczęcia

czy jesteś za dodaniem tej funkcji w symulatorze

  • tak

    Głosy: 132 95,7%
  • nie

    Głosy: 6 4,3%

  • W sumie głosujących
    138
Status
Zamknięty.

DeletedUser144151

Guest
w tej chwili w symulatorze aby sprawdzic ile potrzeba off na rozbicie obrony trzeba wcisnąc oblicz,następnie Wprowadzić wojska przeciwnika, które przeżyły,znów oblicz i tak aż do momentu kiedy wyjdzie nam ze agresor wygrał,przy małej obstawie to nie problem ale w przypadku bunkra zaczyna być uciążliwe,dlatego moja propozycja polegała by na tym ze po pierwszej próbie pokazywało by nam ile dany def wytrzyma takich samych ataków

Jestem za :D
Ale można by też dodać opcje pod naszym atakiem "Wielokrotność tego samego ataku" wybierało by się tam przypuśćmy "27" i oblicz. Wiemy już ile deffa padnie po tylu zagrodach.

symulatorforum.png


jeżeli był już taki temat to przepraszam za powielanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
parę propozycji było, jak nie w tematach to się przewijało już między wierszami ;)
ja jestem ZA. i nie ma opcji żebym był przeciw :]
 

DeletedUser95266

Guest
Jestem za :D
Ale można by też dodać opcje pod naszym atakiem "Wielokrotność tego samego ataku" wybierało by się tam przypuśćmy "27" i oblicz. Wiemy już ile deffa padnie po tylu zagrodach.
 

emarcin

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.110
Świetny pomysł mirinda. Przy ostatniej akcji chciałem zobaczyć ile moje bunkry wytrzymają, ale skończyło się na pamięciowym oszacowaniu, bo dużo czasu takie coś by zajęło ;/ Także ja jestem za :) przydatne :)
 

DeletedUser160709

Guest
dobry pomysł symulacje ataków na bunkry byłyby ułatwione
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł:)
Na bunkry potrzebujące kilkadziesiąt offów bardzo się przyda:)
 

DeletedUser160503

Guest
Jestem za :D
Ale można by też dodać opcje pod naszym atakiem "Wielokrotność tego samego ataku" wybierało by się tam przypuśćmy "27" i oblicz. Wiemy już ile deffa padnie po tylu zagrodach.

+ To w połączeniu = idealna zmiana na plemiona 1.8, może ktoś kto ma wtyki wysłał by ticketa z tym lub coś w ten deseń do Teamu plemion, moderatora lub kogoś ważniejszego od szarego zwykłego użytkownika? ;) Akurat jak znajdzie się w wersji plemion 1.8 to nie będziemy musieli czekać kilka miesięcy, aby dodali to w plemionach v 1.9 :)
 

DeletedUser154621

Guest
jest git i na paluszkach nie będzie trzeba liczyć ile tego wysłać
 

DeletedUser144151

Guest
mamy wersję 8.0 może przy wersji 8.1 można było by się zastanowić nad takim ulepszeniem symulatora
 

DeletedUser156889

Guest
Istnieją już symulatory które potrafią wykonać tego typu obliczenia.
 

DeletedUser

Guest
Świetny pomysł, ja zawsze gubię się w liczeniu gdy muszę iść na piechotę ;/
 

DeletedUser159283

Guest
Świetny pomysł to uciążliwe w obliczaniu ile potrzaba ofów na bunkier w 100% popieram :D
 

DeletedUser

Guest
Na tak. Przyda się przycisk typu 'po ile offach padnie cały deff' :) Ja w 100% na tak i myślę że Admini wprowadzą to przy najbliższej aktualce :)
 

DeletedUser165979

Guest
Również za, aczkolwiek wątek wisi od listopada i nawet nikt z Zespołu (poza kurierem) nie skomentował (nie mówiąc od odpowiedzialnych administratorach).
 
Status
Zamknięty.
Do góry