Support a bany

  • Rozpoczynający wątek gopej2
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy jeżeli support zatwierdzi, że mój nick, miejscowość, godło, opis profilu, stała nazwę wioski etc. są zgodne z regulaminem to w późniejszym okresie czasu mogę wychwycić za to bana?

W takim wypadku support banowałby support :haha::haha::haha::haha:

Proszę o wypowiedzenie się kmica bądź innej pojętej osoby :]
 

DeletedUser182378

Guest
Troszkę bezsensu pytanie
Jeśli masz wątpliwość, czy coś łamie regulamin, fajnie jest spytać kogoś z supportu. Dostaniesz odpowiedź - narusza bądź nie narusza regulaminu.
Jeśli nie narusza, to logiczne jest, że bana nie będzie ;)
 

DeletedUser

Guest
Troszkę bezsensu pytanie
Jeśli masz wątpliwość, czy coś łamie regulamin, fajnie jest spytać kogoś z supportu. Dostaniesz odpowiedź - narusza bądź nie narusza regulaminu.
Jeśli nie narusza, to logiczne jest, że bana nie będzie ;)

Co do tego mam wątpliwości, bo może znaleźć się osoba z wrogiego plemienia, którą zacznie obrażać nazwa wioski (miejscowość, która została zaakceptowana przez support) i właściciel otrzymuje bana :)
A gdy chce się od niego odwołać to support najpierw nie odpisuje wieki, a potem łaskawie wysyła pokrętne odpowiedzi, żeby nie powiedzieć - bez sensu :D

#sprawdzone info ;)

Więc chcę się upewnić co do każdego elementu z mojego profilu, ponieważ ludzie nie potrafią "grać umiejętnościami" tylko lamią ;>
 

DeletedUser147486

Guest
Zazwyczaj te potwierdzone info to nic innego jak przekoloryzowanie takich sytuacji przez zbanowanych graczy, bo jak już mają bana to support najgorszy i usprawiedliwianie siebie zazwyczaj wiąże się z robieniem z supportu "tego złego".
 

DeletedUser

Guest
Zazwyczaj te potwierdzone info to nic innego jak przekoloryzowanie takich sytuacji przez zbanowanych graczy, bo jak już mają bana to support najgorszy i usprawiedliwianie siebie zazwyczaj wiąże się z robieniem z supportu "tego złego".

Jeżeli ja piszę, że coś jest sprawdzonego, to jest sprawdzone :p

To jak z tym supportem?
Zbanują mnie, czy dajecie gwarancję, że nie :D
 

DeletedUser147486

Guest
Jakoś ja nie jestem o tym tak przekonany, wyobraź sobie, że swego czasu też byłem zwykłym graczem. Wiele rzeczy wygląda zupełnie inaczej gdy ma się większy dostęp do informacji.

Co do pytania to już chyba była udzielona na to odpowiedź ;p
 

DeletedUser182378

Guest
Temat oczywiście do zamknięcia, jednak coby trochę rozjaśnić:
Supporter nie zatwierdzi czegoś co łamie regulamin.
A tylko za rzeczy łamiące regulamin można zostać zablokowanym.
Wszelkie sytuacje "pozwolili mi ale mam bana" zazwyczaj cichną kiedy prosimy o podanie szczegółów i okazuje się że zatwierdzenie było wyimaginowane :)
Generalnie jeśli chodzi o zawartość profili tak naprawdę regulamin dość jasno wskazuje na to, co jest zabronione. Wątpliwości mogą budzić niektóre regionalizmy, które gdzieniegdzie są wulgarnymi, a w innych miejscach - zwykłymi słowami. W takich sytuacjach polecam słowniki PWN - z nich sami korzystamy w razie wątpliwości.
A, no i jeszcze jedno - przekręcony wulgaryzm, wykropkowany, wygwiazdkowany itp nie chroni przed blokadą ;)
Teraz już chyba temat wyczerpany :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry