Styl świata 34

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser106461
  • Data rozpoczęcia

Jaki chcecie styl świata 34 ?


  • W sumie głosujących
    186
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ludzie pohamujcie się z tymi swiatami. dopiero wyszedł 33. ciekawe kto by tam
gral. pewnie same dzieci. Ja obecnie mysle ze teraz nie ma sensu wprowdzenie 34 swiata
 

DeletedUser

Guest
Świat 34 powinien wyjść pod koniec Czerwca i żeby był szybszy od 33, tak prędkość 2.0, a prędkość jednostek 0.5
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie kolejny świat jest bez sensu, zalogowałem się na 33 i jeszcze tam ledwo co pograłem a tu już chcą nowego świata. Jak dla mnie to już jest wystarczająca ilość światów.... i zgadzam się z przedmówcami takie tematy powinny być od razu kasowane.
 

DeletedUser

Guest
Ale grać na świecie bez morali to trochę głupio, bo gracz gra już na świecie 2 miesiące ma 100-150k punktów i koło tego gracza pojawia się nowy... rozbudował wioskę na max. i jak ma się obronić bez morali?
Co do reguły zagrody to się zgadzam, bo nie można bunkrować wiosek tak, aby 20 zagród offa poszło na 1 wioskę...
Najlepszy jest styl 5.0 i za nim będę!
 

DeletedUser62024

Guest
Jaki byście chcieli styl świata 34 oraz kiedy chcielibyście jego początek?

Powstanie: koło 3 maja
Styl stary: bez rycerz i zbrojowni bez monet,bez łuczników itd. (NOWA GRAFIKA)
Prędkość gry - 2
Prędkość jednostek - 0.625
Wybór kierunku - tak
Morale - nieaktywne
Technologie - 1 poziom
Zwiad - otrzymane dane uzależnione wyłącznie od ilości zwiadowców, którzy przeżyli.
Wioski koczownicze i rozwój wiosek barbarzyńskich - nie
Kościół - nie
Max. dystans dla szlachcica - 70 pól
Noc - nie

ja bym dał tak:
swiat.png



Prędkość gry - 1
Prędkość jednostek - 0.625
Wybór kierunku - tak
Morale - aktywne
Technologie - 1 poziom
Zwiad - otrzymane dane uzależnione wyłącznie od ilości zwiadowców, którzy przeżyli.
Wioski koczownicze i rozwój wiosek barbarzyńskich - nie
Kościół - nie
Max. dystans dla szlachcica - 70 pól
Noc - nie

i żeby wyszedł 1 czerwca, czyli w dzień dziecka:D
 

DeletedUser106461

Guest
Nie no bez rycka to jest tragedia zapomniałem go dopisać rycerz jest nie zbędny
 

DeletedUser

Guest
Podwójna prędkość świata jest fajna kiedy ktoś planuje pograć 3-4 miechy czyli dociągnąć do 100 wiosek. Dalsze granie traci sens ponieważ nie sposób jest ogarnąć wszystkiego. Po prostu za szybko wszystko idzie. No chyba ze ktoś chce grac w typie"niedzielnego" gracza czyli wchodzic na konto raz na jakiś czas.
 

DeletedUser89614

Guest
Najlepiej jak bedzie taka grafika jak na świecie 1 i gitara!!!




________________________________________________________________
Od Zawsze na Zawsze POLONIA BYTOM !!!
 

DeletedUser

Guest
Najlepiej jak bedzie taka grafika jak na świecie 1 i gitara!!!




________________________________________________________________
Od Zawsze na Zawsze POLONIA BYTOM !!!

O jak by była grafika jak na 1 świecie to by było super, wreszcie byłoby można znowu poczuć te klimaty
 

DeletedUser93933

Guest
Jak admini będą chcieli zapytać się graczy o tym, jaki chcą mieć styl na nowym świecie to już byłby założony temat i byłoby głosowanie.

Z tego, co pamiętam to styl świata 25 był wybierany właśnie przez głosowanie na forum.

Osobiście mam cichą nadzieję, że nowy świat będzie w "starym" stylu.
 

DeletedUser112140

Guest
bez przesady... niedawno sie zaczoł 33... poczekajcie z miesiac lub wicej... gram od poczatku na 33 a i tak moja wioska jest slaba... moze zrobcie na raz 50:(:( uwazam ze powinniscie poczekac z tym jeszcze
 

DeletedUser77685

Guest
Powinniście poczekać !!! to że angole mają 40 światów to nie znaczy że my mamy mieć
 

DeletedUser106461

Guest
Dlaczego wy wszyscy chcecie cały czas wersje 5.0
Graliście kiedyś na światach 1-2 chyba nie bo nie wiecie jak tam jest fajnie.Dlaczego od 24 świata nie powstał żaden świat w stylu starym lub klasycznym hańba !!!
 

DeletedUser

Guest
Mi osobiście najbardziej podoba się styl klasyczny i tak zagłosowałem.
 

DeletedUser62024

Guest
bez przesady... niedawno sie zaczoł 33... poczekajcie z miesiac lub wicej... gram od poczatku na 33 a i tak moja wioska jest slaba... moze zrobcie na raz 50:(:( uwazam ze powinniscie poczekac z tym jeszcze

popieram, poczekac do polowy czerwca lub na paczatku lipca:)

Jesli chodzi o styl klasyczny, moim zdaniem to jest swiat dla tych graczy ktorzy boja sie pokazac na co ich stac jako agresor, dobry styl to ten co na 1i 2 swiecie, ale najlepiej by bylo jakby byl styl 3.0, bez lucznikow sie do **** gra:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Powstanie: Jak najszybciej
Styl nowy: rycerz, zbrojownia, bez łuczników, bez monet.(wygląd stary takim jakim plemiona się zaczynały)
Prędkość gry - 1
Prędkość jednostek - 1
Rycerz - tak
Zbrojownia - tak
Wybór kierunku - tak
Morale - nieaktywne
Technologie - 1 poziom
Zwiad - otrzymane dane uzależnione wyłącznie od ilości zwiadowców, którzy przeżyli.
Wioski koczownicze i rozwój wiosek barbarzyńskich - tak
Kościół - nie
Max. dystans dla szlachcica - 100 pól
Noc - tak od 24-7:00
 

DeletedUser106624

Guest
tak jak juz pisalem najlepiej zrobic szybszy swiat ! tak jak np. byl swiat 17 !

bo teraz same powolne byly robione.. a swiat by bylo0 dobrze gdyby sie zaczol gdzies 20 maja :D

pzdr ciołki ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry