Styl świata 34

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser106461
  • Data rozpoczęcia

Jaki chcecie styl świata 34 ?


  • W sumie głosujących
    186
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wam się po prostu nudzi, który to temat z propozycją stylu nowego świata...styl jaki będzie taki będzie a wy możecie sobie proponować.
 

DeletedUser

Guest
Ja wolałbym takie ustawienia jakie są na 23 świecie z małymi modyfikacjami

Ustawienia
Prędkość 2
Prędkość jednostek 0.5
Zburzyć budynek aktywne
Morale aktywne (nie bazuje na czasie)
Reguła zagrody nieaktywne
Obrona gruntowa 20
Ograniczenie straszaków nieaktywne
System technologii System trójstopniowy lub normalny uproszczony
Kościół nieaktywne
Samoistnie rozwijające się wioski barbarzyńskie nieaktywne
Wioski bonusowe Ekstremalne wioski bonusowe
Czas na wstrzymanie napadu 40 Minut
Czas na wstrzymanie kupców 20 Minut
Bonus nocny aktywny od 0:00 do 7:00
Ochrona początkowa dla nowicjuszy 5 Dni
Maksymalny stosunek agresor : obrońca nieaktywne

Jednostki
Łucznicy nieaktywne
Zwiad jeśli zwiadowca jest zbadany może wyszpiegować jednostki,
budynki, surowce oraz jednostki stacjonujące w innych wioskach.
Rycerz aktywne, bez tych rzeczy

Szlachcic
Pałac jednostopniowy z monetami
Maksymalny zasięg szlachcica 70 Pól (odpowiada około 41 godzin Laufzeit)
Utrata poparcia po ataku szlachcicem 20-35
Wzrost poparcia na godzinę 2

Konfiguracja
Lista rankingowa pokonanych przeciwników aktywne, w zależności od ilości punktów
Zastępstwo aktywne
Ograniczenie zastępstwa w przypadku ciągłego zastępstwa aktywne, od więcej niż 60 dni zastępstwa w ciągu 120 dni
wolny handel aktywne, czasowe ograniczenie na bazie czasu rozpoczęcia gry
System map 1000x1000 - Kontynent
Nowe grafiki map Tak
Wybór kierunku położenia wioski aktywne
Data startu np. 10.06.2009




Sądzę że taka konfiguracja była zadowalająca dla wszystkich ;)
Tych co Lubią "stary" i nowy "styl"

jednak zapewne nikt nie wyrazi mej aprobaty do tego pomysłu ...... :(





-------------------------------------


Po co ten idiotyczny temat został złożony??? Sprawdźcie sobie ludziska jak się mają wasze wyobrażenia o tym jaki ma być dany świat a następnie sprawdźcie jaki jest!!! Wasze zdanie tutaj najmniej obchodzi inno i tak też będzie w tym przypadku. Po za tym świat 33 wystartował wczoraj a wam już świat 34 się marzy? Pograjcie w końcu przez kilka miechów na jednym świecie, dojdźcie do kilkunastu/kilkudziesięciu wiosek, a nie co nowy świat to się logujecie dwa miechy i was nie ma bo grać nie umiecie, i was ktoś normalny przejmuje. Co za ludzie!!!
Moderatorzy powinni te tematy od razu zamykać bo są kompletnie bezsensowne, wciąż to samo co przy każdym innym świecie - bezsensowne gdybanie jaki to fajny byłby ten nowy świat gdyby był taki albo owaki!!! Oszaleć z tymi ludźmi można.

A ja Ci powiem panie THCsuchar że masz może i rację ale ja na przykład gram w plemiona prawie od 3 lat
i chyba mam prawo coś zaproponować ?

Nie podoba mi się to że powstaje na pączki tyle światów a tylko z tych wszystkich może z dwa światy mają wersję Clasic ??
Ja nie lubie grać na tych "nowych" światach z prostego powodu . jest ich za wiele i nudzi mnie granie na takim świecie,
Zaraz pewnie ktoś powie o Proszę odezwał się jeden z tych co chwile zmieniają światy a ja powiem nieprawda na kązdym swiecie pograłem przynajmniej pół roku, ale kończyłem grę bo niestety mnie przejęli... i tak za każdym razem

Wiem że Administracja gry ma to co mówimy w tyłku, ale przecież to dzięki nam mają pracę nie ??
a Jak wreszcie zrozumieją że oni są tylko dodatkiem bo to my kreujemy tą grę to może zaczną inaczej na to patrzeć

Bo powiem szczerze tyle światów powstało a polowa z nich to o przepraszam za wyrażenie to o kant stolu robic :)

a gdyby coś się zmieniło i by na przykład konfiguracja świata była taka na pewno z 70 znajomych mógłbym w tą grę wciągnąć.
pozdro.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser107465

Guest
Ale fajowo by było gdyby na 34 św mozna było grzyby i jagodki zbierać:D
no i może jeszcze ryby połowić i sarnę albo dzika w lesie upolować:rolleyes:
ale by było fajnie;)
 

DeletedUser115037

Guest
Dla mnie podstawą powinna być prędkość x1 - normalny świat!!=]
 

DeletedUser

Guest
kościół jest bardzo ważny mniej Ci będzie gineł na atakach
rycerz musi być jk zawsze
prędkośc zwykła nie może być za szybka bo mam mało czasu ostanio na grę i skończyłem grać na 33, 26, 22, 32
mój nick Power rangers night aktuanie gram tylko na 27
 

DeletedUser

Guest
kościół jest bardzo ważny mniej Ci będzie gineł na atakach
rycerz musi być jk zawsze
prędkośc zwykła nie może być za szybka bo mam mało czasu ostanio na grę i skończyłem grać na 33, 26, 22, 32
mój nick Power rangers night aktuanie gram tylko na 27

Właśnie kościołu nie ma być, bo ma być jak na starych światach
 

DeletedUser62024

Guest
Świat 34
Data powstania: 22.06.2009
Rejestracja nowych graczy: otwarta
Szybkość: 1
Wybór kierunku: Tak
Rycerz: Tak
Łucznicy: Tak
Technologie: 1 poziom
Zwiadowcy: 1 poziom (bez wojsk poza)
Monety: Tak
Koszty szlachcica: x1, x2, x3...
Max. dystans szlachcica: 70 pól, 40:50h
Zbrojownia: Tak
Kościół: Nie
Ilość godzin do zakończenia zastępstwa: 12h
Noc: nie
Wioski koczownicze i rozwój wiosek barbarzyńskich: tak
Prędkość jednostek: 0.5
Ochrona początkowa dla nowicjuszy: 5 Dni
 

DeletedUser115394

Guest
Powinny powstac 2 nowe swiat klasyczny i nowy styl i mozna by bylo sie zarejestrowac na 1 tylko i start na koniec szkoly 19 w sobote o 6 rano... Mniejsze przeciazenie moze by bylo...
 

DeletedUser114704

Guest
1. Nie rozumiem tych ataków pod adresem założyciela tematu. Jest on sensowny i jak najbardziej wskazany. Prawda jest taka, że to my jesteśmy klientem Plemion i jeżeli chcą sensownie pociągnąć ten biznes, powinni się liczyć z naszym zdaniem.

2. Rozwala mnie rozumowanie w stylu: "muszą być koczownicze i barbarzyńskie samorozbudowujące się bo gdzie ja będę farmił". Jeżeli do tego ma się sprowadzać gra, żeby farmić miesiącami barbarzyńskie w około i co jakiś czas przejąć "szarą", to gdzieś zniknął sens tej gry. Badziewne podejście do gry.

3. Jestem również za stylem klasycznym. Nie będę się kłócił, który styl jest lepszy, bo każdy ma swój pogląd na tę sprawę. Ale klasyków ostatnio jest co kot napłakał, stare światy z klasycznym powoli się wypalają (zbyt czasochłonne), a tamtejsi gracze raczej wątpliwe żeby walnęli "start" na świecie ze zbrojownią i barbarzyńskimi "na drożdżach".

4. Ale jako że rzadko jest idealnie dla wszystkich, najlepszym rozwiązaniem byłoby rzeczywiście walnięcie 2 nowych światów - jeden - klasyczny, drugi - nowy styl. Oczywiście tandemowe. Byłby niezły sprawdzian popularności obywdu rozwiązań i wszyscy byliby pocieszeni.
 

DeletedUser114704

Guest
najlepiej niech zadecyduje administracja lub ankieta...

hmm, nie ma to jak wiele wnoszący wpis.

Administracja zadecyduje na pewno, tutaj Twoje oczekiwania się spełnią. :D

A ankietę warto jednak uzupełnić opiniami. Bądź co bądź myślę, że krótka nawet lektura niniejszego tematu mówi wiele o dojrzałości (patrz: również stanie portfela) rozmówców opowiadających się za taką a nie inną opcją. Co z tego że wbije tutaj nawet 100 chłopczyków, którzy walną w nowy styl, bo przecież "farmić gdzieś trzeba" i "Wow, taka fajna luneta i lanca jest w nowym", kiedy zbyt długo premium subskrybować nie będą, raczej walną po skrypcie. :D

Wiem, wiem, starszym graczom również odpowiada nowy styl - cóż, potraktujmy powyższą dygresję jedynie jako przykład, że warto wczytywać się w opinię a nie patrzeć wyłącznie na tabelki. :)
 

DeletedUser88074

Guest
mi by pasował 1.5 i rozwijające się barby i koczownicze
z monetami
prędkośc jednostek 0.5
ochronka tydzień
0-7 noc

i był by lusss

ciekawe kiedy będzie 34 ???
może jutro może za miecha?
 
Status
Zamknięty.
Do góry