Wydarzenie Spectaculum

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Czempioni z bliska i z daleka, słuchajcie wieści! Plemiona tego świata spotykają się razem, aby znaleźć najsilniejszego, najszybszego i najmądrzejszego czempiona spośród wszystkich!
Trzeba wykazać się w trzech dyscyplinach, aby sięgnąć po sławę i fortunę!
Nie zwlekajcie i dołączcie do Spectaculum!
Drodzy Gracze,

witamy w naszym nowym wydarzeniu - "Spectaculum". Tym razem dostajecie do dyspozycji czempiona, który będzie rywalizował w trzech dyscyplinach aby wyłonić największego wojownika na świecie. Poza rywalizacją będziecie mogli go trenować aby spisywał się jeszcze lepiej w czekających go pojedynkach. Każdy udział w rywalizacji przynosi wygraną w postaci Trofeów, które będą mogły zostać wymienione na użyteczne nagrody.

Wydarzenie rozpocznie się 23 maja o 15:30 (zmiana godziny startu z wcześniej ogłaszanej 14:30 - p. post niżej) i potrwa 15 dni, kończąc się 7 czerwca. Po jego zakończeniu sklep pozostanie otwarty przez kolejne 24 godzin, po tym czasie wszelkie niewykorzystane trofea zostaną skasowane i nie będzie możliwości ich użycia.

Życzymy Wam powodzenia!

Wasz Plemiona Team


Spectaculum

Spectaculum jest ogólnoświatowym turniejem, który pozwoli Wam trenować swojego osobistego czempiona i używać go do rywalizacji w trzech dyscyplinach: walce wręcz, w dystansie i wierzchem. Każda z nich będzie trwała przez 5 dni.

Za udział w tych dyscyplinach otrzymujecie złote trofea, które można wymienić w sklepie wydarzenia na nagrody. Na koniec każdego dnia najlepsi uczestnicy zostaną także nagrodzeni dodatkowymi trofeami, zgodnie z ich pozycją w rankingu.


Wasz czempion


Na samym początku zobaczycie swojego czempiona, którego będziecie prowadzić przez wydarzenie. Czempion posiada zestaw umiejętności, które będą istotne dla jego sukcesów. W każdej z trzech dyscyplin (walka wręcz, w dystansie i wierzchem) czempion posiada inną grupę umiejętności, które będą determinować jego siłę w danej dyscyplinie: od poziomu tych umiejętności zależeć będą nagrody otrzymywane za udział w konkurencjach i miejsce w rankingach.

Ponieważ każdy czempion startuje z takimi samymi umiejętnościami, to istotne jest ustalenie, które z nich są najważniejsze w poszczególnych dyscyplinach. Prosimy pamiętać, że umiejętności te używane są dopóki trwa dana dyscyplina. Gdy rozpocznie się kolejna, to zostaną one zastąpione zestawem trzech kolejnych umiejętności.

Trening czempiona

Aby poprawić wyniki swojego czempiona musicie trenować go odpowiednio z wymogami danej dyscypliny. Aby ulepszyć umiejętności musicie wybrać konkretną arenę treningową i wysłać na nią swojego czempiona. Każda sesja treningowa trwa 4 godziny. W czasie trwania treningu czempion może brać udział w walce, ale używać będzie wówczas starego poziomu umiejętności - bonusy za trwający trening zostaną dodane dopiero po zakończeniu danej sesji treningowej.

Każda arena treningowa wzmacnia wszystkie trzy umiejętności o określone wartości, ale w różnych proporcjach. Po wybraniu danej areny otrzymacie informacje na temat bonusów jakie otrzyma czempion gdy skorzysta z takiego treningu.

Aby uniknąć sytuacji niemożności wykorzystania efektów ostatniego treningu, areny treningowe zostaną zamknięte na kilka godzin przed zakończeniem danej dyscypliny.


Wygrane trofea

Aby wystartować w bieżącej dyscyplinie wystarczy użyć przycisku "Weź udział" na ekranie wydarzenia. Natychmiastowo czempion zostanie nagrodzony pewną liczbą trofeów, a także trafi do dziennego rankingu najlepszych wyników. Prosimy pamiętać, że czempion musi wziąć udział w rywalizacji przynajmniej raz w ciągu dnia, aby otrzymać nagrodę w rankingach.

Dostępne będą także dwie linie zadań dotyczących wydarzenia, które umożliwią Wam zdobycie dodatkowych trofeów. Jedna związana jest z liczbą treningów czempiona, zaś druga dotyczy miejsca zajmowanego w dziennym rankingu.

Zarobione trofea mogą zostać wymienione w sklepie wydarzenia na wartościowe nagrody. Sami zobaczycie!


Mamy nadzieję, że spodoba się Wam ta zabawa. Życzymy Wam i Waszym czempionom jak najlepszych wyników w rywalizacji!
Czekamy także na Wasze opinie, które prosimy zamieszczać w dedykowanym do tego celu temacie - KLIK.


Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Event rozpocznie się z drobnym opóźnieniem (w tej chwili nieznanym) z powodów technicznych. Dzisiaj koło południa wystąpiły problemy z jednym naszym switchem, co skutkowało problemami z dostępnością do gry na niektórych serwerach i spowodowało konieczność awaryjnej migracji części VMs.
Dla formalności dodajmy, że były to wyłącznie problemy po stronie hardware, bez żadnego związku z planowanym eventem (dotyczą zresztą także innych gier, nie tylko Plemion). Ale ponieważ nie chcieliśmy w takich warunkach startować z wydarzeniem stąd też decyzja o jego opóźnieniu do czasu uporania się z usterkami.

Przepraszamy za zamieszanie.

//edit:
Event wystartował o godzinie 15:30 (czyli godzinę później niż początkowo zakładaliśmy). Nie ma to wpływu na jego przebieg, po prostu wszystko zostało przesunięte w czasie o jedną godzinę.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja: