Special 8 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser164095

Guest
Ja jestem za śpiącym.. Nerdem nie jestem żeby 24h na dobę cisnąć
 

DeletedUser

Guest
Wszystko ok... ale co to ma być doadawnie i odejmowanie secund tragedia... nie przejmie się ogarniętego gracza wogóle nie ma takiej opcji gdyż synchro ędzie oscylowało w granicach 12s...
 

DeletedUser

Guest
Wszystko ok... ale co to ma być doadawnie i odejmowanie secund tragedia... nie przejmie się ogarniętego gracza wogóle nie ma takiej opcji gdyż synchro ędzie oscylowało w granicach 12s...

Mi się wydaje, ze jak się puści synchro to dojdzie w odstępach takich jak było puszczone tylko 3sek wcześniej lub później.
 

DeletedUser

Guest
Mi się wydaje, ze jak się puści synchro to dojdzie w odstępach takich jak było puszczone tylko 3sek wcześniej lub później.


Nie, to będzie tak że pierwszej szlachcie może dać 3s do przodu a drugiej 3s do tyłu itd... tragedia...
 

DeletedUser161505

Guest
na 58 to było tylko , że 10 +/- to była porażka kontrować ciężko ale klinowanie dziecinnie proste na takich ustawieniach ;)
 

Szymon9904

Chłop
Wynik reakcji
0
Uważam, że ustawienia w porządku. Gorzej będzie ze znalezieniem ekipy. Ale trochę szkoda, że tylko 900 wolnych miejsc darmowych, bo niestety to szybko się rozejdzie i tak naprawdę w piątek będzie trzeba czuwać.
 

DeletedUser159651

Guest
Czekam na 62 ale jak zmieszczę się w darmowych wejściach to i tu zagram :D
 

DeletedUser

Guest
a jak się nie zmieścisz w 900 wolnych miejscach to co ?
ile trzeba pp zapłacić ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tryb snu: aktywny*.
*Sen trzeba włączyć minimum 45 minut przed jego rozpoczęciem. Sen musi trwać przynajmniej 6 godzin, ale nie więcej niż 10 godzin. Od zakończenia snu do jego ponownego rozpoczęcia musi minąć minimum 14 godzin, ale nie więcej niż 32 godziny. Gdy tryb śpiący jest włączony, ataki wysłane na wioski danego gracza są uznawane za odwiedziny. W czasie jego trwania wstrzymane są wszystkie działania w wiosce: produkcja surowców i jednostek wojskowych.

Rozumiem, że jeżeli będę chciał pograć nocą a w ciągu dnia włącze tkz. "Tryb snu" to przez 10 godzin jestem nietykalny ? Hmm ... dla cwaniaków wielki plus za brak ograniczeń co do czasu ( od godziny A do godziny B ) bo kto pracuje nocą będzie miał szanse na spokojną grę ;) A nie będę się nad tym zastanawiać.

Jak do startu odblokują mi Dowódce Itachi - to skuszę się i wbije zobaczyć co i jak. Ustawienia całkiem kuszące, tym bradziej z możliwością odpoczynku 10-godzin bez ataków ze strony natrętnych sąsiadów.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.038
Nie, to będzie tak że pierwszej szlachcie może dać 3s do przodu a drugiej 3s do tyłu itd... tragedia...

Ja chyba na razie puscilem najlepsze synchro z zmianą czasu;d na 58 trzech grubych wyslalem w 1 sekundzie do tego ten z offem pierwszy. a akurat na synchrze mi nie zalezalo tylko tak jakos sie wysłalo. a wiec mozna:d a tak wysylając 4 szlachcicow musisz podjac kilkanascie prob przewaznie zeby ci wyszlo synchro 3-4 sekundy:(
no ale na specku az takie roznice wielkie nie bedą
 

DeletedUser

Guest
Żeby uciąć mi spamowanie na PW, gadu i wszędzie gdzie można. Nie chce dojśc do twojej ekipy ani grać z Tobą na COPie ponieważ NIE wbijam na specka. Proszę oszczędzcie swój i mój czas.
 

DeletedUser158309

Guest
Coś mało popularny ten special...

Kto zgadnie jakie eko będzie na start ?
 

DeletedUser

Guest
dodatkowo czas trwania każdej komendy może być losowo zmieniony o max. 3 sekundy na plus lub na minus.

No blagam was... Po co komu takie cos? Z takimi ustawieniami synchro powinno trwac miedzy 5-10 sekund a tak nie idzie przejmowac dobrych graczy bo wbija klina z reka w nocniku.

Farmienie: lekko ograniczone, wg wzoru (dni_na_świecie + liczba_posiadanych_wiosek) * 10000, jednak nie więcej niż 1 mln. na ostatnie 24h.

Nie rozumiem limitu farmienia ale przezyje ;p

Wioski koczownicze: tak, nowe.

Nie lubie nowych wioch koczowniczych... maja za duzy bonus wole te normalne.

Noc: brak.
Tryb snu: aktywny*.
*Sen trzeba włączyć minimum 45 minut przed jego rozpoczęciem. Sen musi trwać przynajmniej 6 godzin, ale nie więcej niż 10 godzin. Od zakończenia snu do jego ponownego rozpoczęcia musi minąć minimum 14 godzin, ale nie więcej niż 32 godziny. Gdy tryb śpiący jest włączony, ataki wysłane na wioski danego gracza są uznawane za odwiedziny. W czasie jego trwania wstrzymane są wszystkie działania w wiosce: produkcja surowców i jednostek wojskowych.

Ja jestem za nocnym i usunieciem trybu snu.


Reszta jest jak dla mnie idealna :) a te ustawienia sa definitywne czy moga sie jeszcze zmienic?
 

DeletedUser163589

Guest
Ustawienia nawet dobre teraz tylko teraz muszę ekipę znaleźć :D
 

DeletedUser

Guest
Ustawienia mi się nie podobaja ale wątpię żeby w krótkim okresie czasu wystartował nowy spec więc startuje.
 

DeletedUser159283

Guest
Ustawienia są średnie, niektóre mi pasują a niektóre nie. Bez snu byłoby lepiej. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry