Special 6 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Musze przyznać, że gdybym miał czas z chęcią bym zagrał. Bardzo fajnie pomyślane.
 

DeletedUser26967

Guest
Tego chyba wszystkim było trzeba... Żadne deffówki, etc., są chyba niemożliwe... Chociaż, jak się dłużej pomyśli nad tym to jest to nadal możliwe do ominięcia... :/ No, ale i tak już jest lepiej niż na jednym ze światów, które ostatnio ruszyły :)

Farmienie opcja ON, tak?
 

DeletedUser42480

Guest
Oj tam najemnicy już znajdą sposób by jakoś zrobic te defówki ^^ A niektórzy z suportu jako uczynni administratorzy na pewno podpowiedzą jak ;] A sam pomysł świetny - szkoda że jeszcze wraz z upływem czasu budynki nie będą się zmieniac :)
 

DeletedUser

Guest
Osobiście te ms. są nawet dobre ,żeby słabsi gracze mieli jakieś szansę na dalszą grę...
Bo jak puścić synchro 25ms. na przeciętnego gracza to ma koniec gry gwarantowany :)
 

DeletedUser152615

Guest
No No,jak pewna ekipa wystartuje to zawitam,Special ciekawy...
 

DeletedUser

Guest
kolejny special, na którym nie pogram :)
trochę długo będzie trwał :)
Mam nadzieję, że na jesień też coś wystartuje special/classic ;]
tzn może wbiję, rozwinę wieś i deffówką będę :p
 

DeletedUser

Guest
...W czasie rozruchów społecznych możliwe będzie opuszczanie i dołączanie do innych plemion (o ile otrzyma się zaproszenie)...
czy będzie można opuścić o 12:07 a zaproszenie przyjąć po 12:15?
 

DeletedUser

Guest
Chyba nie, ja to rozumiem tak ze w czasie tych 15 min jest otwarte okienko transferowe i kto nie zdąży to albo dalej jest w tym samym plemieniu albo jak opuścił to zostaje bez plemienia.
 

DeletedUser

Guest
Być może polikam ;] Ale ja ciąle wyjeźdzam. Teraz pytanie do Bryffta legalny będzie co-plaing?
 

DeletedUser152774

Guest
Bardzo interesujące ustawienia:)Nigdy nie grałem na specku ale na ten chyba się skuszę.Kto mnie przygarnie do ekipy?:)
 

DeletedUser157413

Guest
Nie rozwijające się barby jedyny minus a reszta jak w najlepszym porządku ;p
 

DeletedUser

Guest
pocisnąłbym,bo czas na farmienie sie znajdzie,pytanie tylko czy Se bedzie chcialo ruszyc;]

jak ktoś rusza to niech pisze mi na pw,dogadamy sie jakos;)

wioska startowa ile bedzie miała pkt?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry