Special 4- Makler Plemienny

  • Rozpoczynający wątek Corpus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15728

Guest
NApewno wbije sporo problem kto zostanie tak długo :)
No chyba ze NY :) !
 

DeletedUser153746

Guest
nio to zalezy od czasu i checi do gry:) ale na plemiona trzeba miec czes a ja go nie bede chyba miał:)
 

DeletedUser137434

Guest
NApewno wbije sporo problem kto zostanie tak długo :)
No chyba ze NY :) !

Shaq, idziesz na Specjala ??

Według mnie będzie za ostre ciśnienie tempa gry...
Bonus powinni wydłużyć, tryb śpiący (tragedia - dlaczego ? ponieważ wychodząc z tego trybu nie widzisz ataku, a w 1 sekunde wojska z wioski nie cofniesz)

Więc wolałbym świat z dłuższym bonusem, takiego specjala, niżeli z śpioszkiem.
 

DeletedUser153746

Guest
w sekunde to sporo czasu jeszcze.....
ale tez ataku w sekunde nie bedzie jak masz sen i wejdziesz równo z koncem to najkrótszy atak bedzie 1/4 z 9 minut szlachcicem:)
czyli około 2minuty 15 sekund wiec wojo cofniesz:) oczywiscie przy takich parametrach swiata:) A po za tym to wolał bym sen niż bonus nocny:)
 

DeletedUser137434

Guest
Widać nie grałeś na specjalach z śpiochem...
Jak masz dobrego przeciwnika, dogra czas tak, by w 1 sekundę po skończeniu twojego śpiocha wbić wojsko.

Widziałem takie rzeczy już.
Wychodzisz z śpiocha i tracisz wieś, bez szans na obronę, szans na zobaczenie czy idą aktualnie ataki.
Śpioch to przymusowy, własnoręczny ban
 

DeletedUser153746

Guest
nio w sumie ale skad moze wiedziec o której ci sie spioch kączy?
 

DeletedUser

Guest
nio w sumie ale skad moze wiedziec o której ci sie spioch kączy?

LoL a od czego jest początkowa obserwacja gracza / graczy patrzysz o której włączył i o której się wyłączyło i reasumując kilka razy z rzędu tak samo wejdzie i już wiadomo na ile tryb był ustawiony ;)
 

DeletedUser

Guest
Widać nie grałeś na specjalach z śpiochem...
Jak masz dobrego przeciwnika, dogra czas tak, by w 1 sekundę po skończeniu twojego śpiocha wbić wojsko.

Widziałem takie rzeczy już.
Wychodzisz z śpiocha i tracisz wieś, bez szans na obronę, szans na zobaczenie czy idą aktualnie ataki.
Śpioch to przymusowy, własnoręczny ban

Tak. Zrobiłem takie coś jest jeszcze raport na FO. Ale to było czyste szczęście naprawdę;) i gracz sam się wygadał.
 

DeletedUser137434

Guest
nio w sumie ale skad moze wiedziec o której ci sie spioch kączy?
Prosta dedukcja i wyliczenie.

to chyba tylko fux:)
To nie fuks...parę razy to zrobiłem (cięzko to wyliczyć...ale wrzucić można od 1 sekundy do 2 minut - im wyżej zakres czasu tym łatwiej), tak samo kolega poniżej.

Tak. Zrobiłem takie coś jest jeszcze raport na FO. Ale to było czyste szczęście naprawdę;) i gracz sam się wygadał.

Widziałem, gość nie wiedział co się stało z jego wioską :D
Gratulacje :)

Zresztą dla mnie śpioch jest oszukaną właśnie formą, gdyż nie mamy możliwości zobaczenia jakiegokolwiek ataku.
Dodatkowo, wszelkie pomoce, wsparcia etc. wracają do macierzystych wiosek...to też często lipa.
 

DeletedUser153746

Guest
Zapomnialem ze w spiochu tez mozna atakowac:)(oczywiscie wojsko moze leciel) bo gdyby bylo ze po wyłaczeniu spiocha mozna zaatakowac to by bylo dobre to tak jak z ochrona niestety ona nie jest taka jak spiach atak moze zostac wyslany dopiero po koncu ochrony:)
 

DeletedUser153575

Guest
Moi zdaniem nie powinno byc trybu spania ... 24/7 Mi tam pasuje :) W końcu coś dla mnie sie znajdzie, Ja na pewno nie padnę wieżcie ... Będzie coś ciekawego i znów te nieprzespane noce... Ah jak mi tego brakowało... I w mych głosnikach zagra paktofonika ... Nic więcej do szczęścia nie potrzeba ( No może browarka )
 

DeletedUser

Guest
kączy?[/QUOTE napisał:
Jezu wybacz.
4000 wejściówek. Jak my się załapiemy wszyscy? :D
Chętnie bym pograł , jeśli jest jakaś sensowna ekipka co chce powalczyć o te pkt proszę pisać pod nick Lubie Sam Siebie ;>
 

DeletedUser

Guest
Ja się chcę przetestować na tym świecie i myślę, że SPECIAL 4 wystartuje około godziny 10:00, bo pisali, że "..., w godzinach przedpołudniowych wystartuje SPECIAL 4..." ;)
 

DeletedUser

Guest
nom

ja juz czekam, bo kp nie mam, a ludzie sie zaczną zaraz sypać... 4k wejsciowek to nie dużo:}, pewnie specjalnie puszcza o 11:59, aby najwytrwalsi się załapali^^
 

DeletedUser

Guest
Prędkość powinna być min 50. Ale wolał bym z 200 :) Wtedy można by było dać jako nagrodę 30pp. Ale przy v4 to przynajmniej 200pp :rolleyes:
I co najważniejsze przy prędkości takiej jak podałem powinien być tryb spania
 

DeletedUser

Guest
po prawie rocznej przerwie czas wrócić do gry:) akurat do 20 lutego urlop więc powinienem grać do momentu zakończenia sesji:D
Ciekawie może być na tym świecie:D
 

DeletedUser

Guest
Sporo graczy z którymi kiedyś grałem ma wrócić:) Dobrze że nr. telefonów zachowałem hehe.
Lipa że w Holandii nie jest łatwo o internet to bym nie musiał teraz od nowa się wczuwać w granie w Polsce.
Znowu nocki zawalone będą hehe a ja miałem na tym urlopie wypoczywać:D Plemiona Team zawsze pod górkę mi robią:D
 

DeletedUser153746

Guest
ale to dopiero jak wystartuje:) szkoda ze nie mam jasno okreslonej godziny:) wtedy jest ciekawie jak wszyscy czekaja 5 minut wczesniej i juz sie szykuja zebby tylko wbic:)
 

DeletedUser153575

Guest
I dobrze :) Ja czuwam od 8 rano aby się załapać ! I mam nadzieje ze mi sie to uda :) 4k Wejsc to chyba dosc duzo ... Z reszta jak ktos wczesniej napisal liczy sie dla nich aby PP zakupic wiec nie podaja godziny.
 

DeletedUser

Guest
Ja tez liczę na załapanie się bez KP, ale grać długo nie mam zamiaru. Rozwinę 1-3 wioski i komuś oddam. :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry