Special 27

Head1Shot

Chłop
Wynik reakcji
0
A jeszcze w kwestii postów które tu wrzucałem , nie było to w celu aby się coś podniecać bo nie było czym, to tylko odbitka na wiadomości które otrzymywałem na PW od waszych graczy i te zmienianie opisów/nazw wiosek u nich i jakieś podniecenie się jak ktoś gdzieś jakąś wioskę mi na początku zabrał. Mnie to bawiło , w szczególności pisanie że mnie ktoś "dojeżdża" gdzie tego świata nikt nie traktował "poważnie" tylko grał na wyebce , a tutaj z drugiej strony mam spocuchów którzy siedzieli na tych plemionach 24h/7 i dogrywali po 3-4 karety z anty klinami na jedną moją wioskę i każde przejęcie traktowali jako "jakieś wielkie osiągniecie".

Sam świat w sobie mnie szybko znudził , bo w momencie jak przestałem farmić czyli gdzieś 20.08.23 to już straciłem chęci na grę, ja wolałem sobie pograć szybkie rundy których już niestety nie ma bo takie speciale/zwykłe światy mnie nudzą i nie lubię jak coś wymaga ode mnie znacznej aktywności przez długie miesiące i wchodzenia codziennie na gierkę albo zabawa w poszukiwania co-op na konto a najlepiej grać w kilka osób bądz z "pomocą" gdzie coś zrobi za ciebie praktycznie wszystko.

Wpadłem przypadkiem na ten świat , plemię do którego trafiłem to też random, pograłem trochę i szybko wpadło mi "wypalenie" , ciągnąłem to dalej gdzie realnie nie wiem po co <shrug> a w momencie jak dyplo było totalnie rozwalone to już było granie pod współplemieńców jak ktoś chciał się coś pobawić trochę.
Co do zmiany nazwy wiosek to Ty się ciągle podniecałeś <lol>
Jeśli chodzi o Hashtaga, to również nie mogliście sobie z nim poradzić - gdy wyskoczył z plemienia. Kiedy ja dołączyłem do pomocy, to codziennie słaliście offy i karety przy czym niczego nie przejmowaliście. Więc nie wywyższaj się, bo na dole broniliśmy się przez dłuższy okres we 2 a Was było dużo więcej. Tak czy siak nie daliście rady i na tym trzeba to zakończyć. Powodzenia na innych światach.
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Co do zmiany nazwy wiosek to Ty się ciągle podniecałeś <lol>
Jeśli chodzi o Hashtaga, to również nie mogliście sobie z nim poradzić - gdy wyskoczył z plemienia. Kiedy ja dołączyłem do pomocy, to codziennie słaliście offy i karety przy czym niczego nie przejmowaliście. Więc nie wywyższaj się, bo na dole broniliśmy się przez dłuższy okres we 2 a Was było dużo więcej. Tak czy siak nie daliście rady i na tym trzeba to zakończyć. Powodzenia na innych światach.
Nie mogliśmy sobie z nim poradzić? Jak my nawet żadnej konkretnej akcji nie robiliśmy na niego xD, a chłop jest odklejony i nawet w opisie to pokazuje gdzie pisał o jakieś naszej akcji na niego gdzie planowaliśmy to 2tygodnie niby <rotfl>

Na ciebie nawet jeden off nie leciał wtedy także nie wiem o jakiej ty obronie piszesz <shrug>

Nikomu u nas się nie chciało nic ogarniać na niego, wszystko było na odwal aby coś tam było , a nie był dojechany bo brakowało konkretnej i sensownej akcji, też problem był że było to wszystko dalej w momencie rozmów dyplomatycznych które nie miały żadnego sensu ale to swoją drogą xD


A co do "waszej obrony" na ciebie leciały tylko i wyłącznie fejki i to w śmiesznej ilości, na Hashtaga były offy aby go zburzyć a te pojedyncze karety to każda na inną godzinę bo nikt tego nie ogarnął , nie było ani KO ani KD , jak się komuś coś chciało to coś między sąsiadami działał xD

Przypomnę że to wy się spuszczaliście x dni nad moją jedną wioską której przejąć nie mogliście, a podniecanie się to było od strony Hashtaga cały czas co mnie bawiło dlatego nakręcałem tą spirale aby się kręciła dalej :p
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
A co do "wywyższania się" to mogę teraz to zrobić i stwierdzić że jestem lepszy od was i realnie solo bym was 4 porobił , jedynie Hashtag potrafił zgrywać te ataki, u ciebie to wszędzie były takie dziury czasowe między offami/karetą że tam na każdy atak 1 zagrodę można było wstawić czy zbijać popa/odbijać bez spuszczania się nad tym i siedzenia po nocach jak wy to robiliście, czy wstawania w środku nocy/z samego rana xD
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
A co do "wywyższania się" to mogę teraz to zrobić i stwierdzić że jestem lepszy od was i realnie solo bym was 4 porobił , jedynie Hashtag potrafił zgrywać te ataki, u ciebie to wszędzie były takie dziury czasowe między offami/karetą że tam na każdy atak 1 zagrodę można było wstawić czy zbijać popa/odbijać bez spuszczania się nad tym i siedzenia po nocach jak wy to robiliście, czy wstawania w środku nocy/z samego rana xD
Najwyraźniej na was takie dogrywanie wystarczyło xd
 

Head1Shot

Chłop
Wynik reakcji
0
Wiem "Warzywo" jesteś mistrzem tej gry. A jeśli chodzi o moje dogrania, to większość robiłem w pracy z telefonu, więc myślę że i tak nie było źle. I faktycznie tak jak pisze Double Trouble, na Was takie dogrywanie starczyło - to wszystko było robione bez spiny. Tak czy siak, dziękuję za tą lekcję BOSIE ;) Mam szczęście że już nie grasz <jupi> Narka <glaszcze>
 
Ostatnia edycja:

gausse

Chłop
Wynik reakcji
1
Niestety, na mnie również już pora, nie widzę sensu w dalszym cofaniu się solo i odbijaniu wiosek. Szkoda czasu i życia. Do zobaczenia na następnych światach, choć mam nadzieję, że to tak szybko nie nastąpi.
Gratulacje oczywiście dla Shadow, dzięki za gierkę. Powinniście do świąt zamknąć świat.
Tyle ode mnie.
 
Wynik reakcji
3.001
Niestety, na mnie również już pora, nie widzę sensu w dalszym cofaniu się solo i odbijaniu wiosek. Szkoda czasu i życia. Do zobaczenia na następnych światach, choć mam nadzieję, że to tak szybko nie nastąpi.
Gratulacje oczywiście dla Shadow, dzięki za gierkę. Powinniście do świąt zamknąć świat.
Tyle ode mnie.
Ehh typowo xD Wcześniej jakieś "szczekanie" z zaplecza codzienne burzenie mnie większością W.E, zjadanie darm a jak w końcu pod ciebie podeszliśmy i można sprawdzić cie w obronie to od razu "chłopaki szukam zasta" XD
Darmiarze pozostaną darmiarzami. A wielu u was takich było jak chociażby powtarzający mechanikę co świat pono19 czy inni gdzie na potęgę łykane są darmy a jak widzą jakiekolwiek krzyżyki to nawet Nie próbują walczyć XDDDD

Zostaw chociaż MK włączone na rozbudowę wsi bo takich po 3k to nie chcemy.
 
Do góry