Special 27

Wynik reakcji
3.001
Nie, nie. Nie słuchałem twojego bezsensownego marudzenia a nie głosu rozsądku xd to ty jesteś totalnym egoistą grającym po siebie a zarzucasz mi jakieś wykorzystywanie moich ludzi dla moich korzyści xDD

Też nie pozdrawiam i rozmowy już nie kontynuje :*
 
Wynik reakcji
3.001
Mam czasami i po 30 klodek jak i nasi sojusznicy WKL. Każdy wie w jakim celu są one zakładane a tylko Ty sobie coś uroiles że te 25 rezerwacji co mam aktualnie to są wszystkie dla mnie XDDDD Uwierz mi że gdyby ktokolwiek inny zapytał o te dzisiejsze klodki to odpisałbym że śmiało - bierz. Ale ciebie mam tak po prostu dość że nie pozostało mi nic innego napisać jak to że założyłem pod siebie xD

Zacznij łączyć kropki :*
 
Wynik reakcji
3.001
Nie no właśnie idealnie potwierdziłeś to co napisałem XD Zobacz sobie kto te moje klodki przejmuje i zobacz czy to na pewno jestem ja XDDDD
 

KokonIthink

Pikinier
Wynik reakcji
77
Zobaczcie co musi robić kirea żeby za szybko nie przegrać. Stworzył fake screena na którym napisali że odwracamy się od naszych sojuszników i zaczynamy grać z w.e
Śmiech na sali
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-09-27-10-40-35-56_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg
    Screenshot_2023-09-27-10-40-35-56_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg
    523,6 KB · Wyświetlenia: 30
Wynik reakcji
0
Kirea to ze w pojedynke przegrałeś swiat całemu WE swoim nieudolnym zarzadzaniem, już mógłbyś zostawic dla siebie i nas nie mieszać w twoje upośledzone zagrywki. Tylko mi spamu w poczcie narobiłeś, bo musiałem każdemu tłumaczyć jakim jesteś graczem i człowiekiem xd

Nie pozdrawiam
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
@Kirea JAK TO MÓWIŁEŚ? "ZASKOCZYMY JESZCZE" XDDDDDDD
@KokonIthink nie mieszać mnie, bo nic nie tworzyłem :) w momencie wypowiedzenia was, już nie grałem, wszedłem tylko to zrobić, za dużo spraw w życiu i po roku gry w plemiona odechciało mi się zwyczajnie :) Lotka poszła i tyle
Zaskoczymy bo od początku z Emilem byłem dogadany, ale jak to każdy u mnie chciał bić się z shadow na koniec, to nie miałem już argumentu, a nie będę kłócił się z większością jak chcieli to ok, ja jak mówię, nie robiłem żadnego scrn nie prowadze od dawna już nic - od ostatniego postu tutaj jakoś może,
Jedyne co można mi przypisać to, że rzuciłem kontem
Także proszę mnie nie pomawiać, bo spotkamy się w sądzie, pewnie też brałeś udział w pandora gate, jeszcze wyjdzie na jaw
Na moim koncie grał zast od kilku tygodni dobrych :)
Także się doinformuj pozdrawiam

NIGDY NIE PODPISAŁEM SIĘ POD ŻADNYM PONEM SOJUSZEM PRZECIW SHADOW

Emil, wie czemu, bo nie chciałem z nimi się bić :)
Nie łączy mnie z tym światem nic już, nie zamierzam wracać, przepraszam jedynie tych co wierzyli we mnie i w projekt sklejony na szybko, uważam, że dobrze to poprowadziłem jednak zabrakło mi chęci do wykończenia. Więc zjebałem. Pozdrawiam każdego, @Ania Emil Czarek Rafał (Emil) wiesz, że cię KC <3 Plany były dobre, jak coś z mojej strony nie ma żadnej złej krwi w kierunku do was, jesli takowe scrn etc się pojawiły to jak mówię, nie wiem co się dzieje na koncie i świecie, za nie swoje czyny nie będę przepraszać.
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Ogólnie sam świat w sobie miał fajne ustawienia można było się coś pobawić , ale no od początku świata było wiadome jak się wszystko potoczy bynajmniej dla mnie, nie pamiętam teraz dokładnie ale no jedyna ekipa która wbiła razem i już była "zlepką" od startu to Shadow, także dziwne jakby się coś miało potoczyć inaczej , cała reszta powstawała w trakcie trwania świata. Niezależnie jakby wyglądało dyplo i tak było by tak samo jak jest obecnie :p
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Oj warzywko, warzywko. Chyba już nikomu na te wypociny odpisywać się nie chce.
Jakbym miał do wyboru przejąć 100 wsi od graczy afk albo "męczyć" się o 10 wsi od jednego gracza to wybór jest oczywisty. Na ciebie też przyjdzie kolej jak już darmy z exDiuny się skończą ale wtedy powiesz, że zostałeś solo i dlatego nie było żadnych szans nawet na odbicie jednej wsi - znany temat :)
Jak na razie to pomóż kumplom bo myślę że to głównie przez twoja arogancję pokończyli grę. Nie jeden mi pisał że nie chciałeś z nim gadać bo nie był w topce farmy xd Zupełnie ta sama sytuacja co kali który mówi że nie gada z kimś kto nie ma blaszki.

Co do dogadania się. Gliszka miał szansę.
Podczas gdy wy mieliście całe K55 i generalnie nasze obrzeża K53 uważaliście że 25% 'naszego' K54, które oferowałem to za mało xD My tu wystartowaliśmy na więcej niż jeden człon ale wam to się wtedy musiały elegancko styki poprzestawiać jak nie zgodziliście się na takie warunki bo myśleliście że lekko 6-7 członów zrobicie i będzie git.

Błąd jeszcze zrobił że przyszedł na rozmowy dopiero wtedy jak nie udało się całego świata na nas zjednoczyć. A i on i Edward próbowali. Szkoda tylko, że nie pomyśleli o tym iż ja też z ludźmi rozmawiałem i wszystkie rozmowy miałem generalnie kopiuj wklej wysyłane xd
Nie było ani jednej sytuacji abym z kimś nie gadał bo nie był w topce farmy xD , nie wiem co to za brednie kompletnie. Gdzie ja sam szybko straciłęm chęci do tego glupiego "farmienia" :3

A "solo" to ja tam byłem prawie cały czas realnie, bo Gliszkaa żadnej decyzji nie podejmował sam praktycznie i za mocno brał moje zdanie do siebie , wszystko przechodziło przeze mnie , a ja oczywiście odrzucałem bo mi nie pasowało, ale no tutaj ja wyrażałem swoje zdanie, co powinno być zmienione i jak ja coś widzę, plemię było Gliszki który tego nie udzwignął sam bo edward to prawie nic nie robił tylko mieszał bez sensu i celu.

A ludzie pokończyli grę w większości z powodu spraw prywatnych i braku chęci na dalszą grę, niezależnie jak potoczyła by się dyplomacja.

Co do kwestii naszych planów nie mieliśmy na celu robienia jakiś 6-7 członów z dupy xD , z tych 4 co mieliśmy miały się zrobić max 2.

A co do całej dyplomacji , mogło być inaczej ale i tak skończyło by się tak samo (jedynie by kilka osób do was przeszło po x czasie), bo po co na siłę trzymać osoby które i tak grały by pod was nie licząc się z naszym zdaniem , tak się zaczęło od tej lotki Hashtag, gdzie mogłem go trzymać i udawać że wszystko git ale po co?
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
A jeszcze w kwestii postów które tu wrzucałem , nie było to w celu aby się coś podniecać bo nie było czym, to tylko odbitka na wiadomości które otrzymywałem na PW od waszych graczy i te zmienianie opisów/nazw wiosek u nich i jakieś podniecenie się jak ktoś gdzieś jakąś wioskę mi na początku zabrał. Mnie to bawiło , w szczególności pisanie że mnie ktoś "dojeżdża" gdzie tego świata nikt nie traktował "poważnie" tylko grał na wyebce , a tutaj z drugiej strony mam spocuchów którzy siedzieli na tych plemionach 24h/7 i dogrywali po 3-4 karety z anty klinami na jedną moją wioskę i każde przejęcie traktowali jako "jakieś wielkie osiągniecie".

Sam świat w sobie mnie szybko znudził , bo w momencie jak przestałem farmić czyli gdzieś 20.08.23 to już straciłem chęci na grę, ja wolałem sobie pograć szybkie rundy których już niestety nie ma bo takie speciale/zwykłe światy mnie nudzą i nie lubię jak coś wymaga ode mnie znacznej aktywności przez długie miesiące i wchodzenia codziennie na gierkę albo zabawa w poszukiwania co-op na konto a najlepiej grać w kilka osób bądz z "pomocą" gdzie coś zrobi za ciebie praktycznie wszystko.

Wpadłem przypadkiem na ten świat , plemię do którego trafiłem to też random, pograłem trochę i szybko wpadło mi "wypalenie" , ciągnąłem to dalej gdzie realnie nie wiem po co <shrug> a w momencie jak dyplo było totalnie rozwalone to już było granie pod współplemieńców jak ktoś chciał się coś pobawić trochę.
 
Do góry