Special 27

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Może się chłop przeliczył, dymy chciałem jakieś wywołać to nikt nie chce pisać brakuje tutaj @Isarisu to byśmy się przynajmniej powyzywali :/
 
Wynik reakcji
3.001
Czemu przyjacielu oznaczasz mnie na jakimś gówno świecie?
Co do gówno świata to się nie zgodzę. Bardzo fajne ustawienia, świata giga dynamiczny. Na każdym serwerze takie światy są mocno praktykowane a tylko polacy lubią żółwie tempo i budowę eko 2 tygodnie XD Można tłumaczyć go jako p2w ale po 1-2 tygodniach już to PP nie miało znaczenia i gracze totalnie bez PP wyrównali się z resztą.
 

POCZATEK I KONIEC

Szlachcic
Wynik reakcji
13.979
Co do gówno świata to się nie zgodzę. Bardzo fajne ustawienia, świata giga dynamiczny. Na każdym serwerze takie światy są mocno praktykowane a tylko polacy lubią żółwie tempo i budowę eko 2 tygodnie XD Można tłumaczyć go jako p2w ale po 1-2 tygodniach już to PP nie miało znaczenia i gracze totalnie bez PP wyrównali się z resztą.
nie chodzi o ustawienia
 
Wynik reakcji
3.001
Chłopaczek co się spłakał bo ktoś więcej klodek miał
Weź ty wariacie odstaw gierkę na chwilę to się polepszy może. Interpretujesz wszystkich słowa po swojemu i stawiasz się zawsze na miejscu ofiary xD
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.347
Tylko tyle wystarczy, żeby cię zgasić :)
Sprzedałeś swoje zdolności honorowe za kilka wiosek, chyba żaden kosiarz ani kret na plemionach nie zrobił tak słabej wymiany xd
 
Wynik reakcji
3.001
Twoje zdanie mało mnie obchodzi xD
I jeszcze raz powtarzam. Nikomu nie będziesz stawiał warunków. Od początku były z tobą problemy i zawsze byłeś że wszystkim na nie. Jednak z uwagi na to że ogarniałeś git na froncie to przymykałem na to oko :)
Straszny z ciebie gracz pod względem uporu, nie da się z tobą dogadać i przedstawić ci argumentu który uznasz za stosowany w jakimkolwiek temacie. Uznajesz tylko swoją prawdę.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.347
Oczywiście, nie ma sensu z tobą dyskutować bo masz chwilowo silne wyparcie. Ale wszyscy wiedzą jaka jest prawda :D
To ja powinienem powiedzieć, że nie będziesz stawiał warunków. Od początku były z tobą problemy bo nie słuchałeś głosu rozsądku. Póki nie przekroczyłeś pewnej granicy to przymykałem na to oko :)
Strasznie z ciebie chciwy egoista i hipokryta, nie da się z tobą dogadać + nie jesteś w stanie przedstawić argumentów na sporo rzeczy które robisz. Uznajesz tylko nędzną erystykę i uciekanie od tematu.

Nie pozdrawiam
 
Do góry