Special 27

Wynik reakcji
358
Tirowka: Leeee ladujesz pp w konto
Frontowy: Nie laduje
Tirowka: pokaz ostatnia strone logu punktow, zamkne morde i przyznam racje
Frontow: <pokazuje ostatnia strone logu punktow>
Tirowka: Leeee za duzo, miala byc jedna strona! i ostatnia strona nic nie daje :( wstaw w spoilerach logi od poczatku swiata (i prosze zrob to w spoilerach, zeby nie zasmiecac)
Frontowy:
1693175741622.png
1693175798511.png

Pewnie teraz zaplaczesz ze to nie moje logi xD moze na zasta mam Cie jeszcze wpuscic? :D
 
Wynik reakcji
15
Ten pierwszy są trochę useless, bo świat wystartował dopiero 3.08 i giełda była pusta bo ludzie po 26 pkt mieli xddd od 6.08 już sutka była na giełdzie, ale screenów z wtedy jakoś nie wstawiles, czyżbyś chciał coś ukryć?:d
 
Wynik reakcji
358
Dyskusja z Toba jest jak uprawianie zapasiw z swinia w blocie, pobrudzisz sie, do niczego nie doprowadzi, jedynie swinia ma przyjemnosc.

Pozdrawiam,
 
Wynik reakcji
15
Dyskusja z Toba jest jak uprawianie zapasiw z swinia w blocie, pobrudzisz sie, do niczego nie doprowadzi, jedynie swinia ma przyjemnosc.

Pozdrawiam,
Sam się wkopales, brawo, to lubię:d

Wstawiles ss z logów przed tym jak świat ten nie wystartował, tylko pokazując z innego świata, logów z dnia 6.08 i wzwyż już nie pokazesz, bo ładujesz tam spore ilości po, klamca, kosownik, chorągiewka, jednym słowem człowiek gnida, brawo
 
Wynik reakcji
15
Świat na którym masz zamiar ruszyć w przyszłości jak mniemam to świat z pp, ale czemu z pp, skoro ty za po nie grasz i swoim skillem po prostu wbijasz sobie topke. Nie lepiej na świat bez pp?
No chyba nie lepiej bo tam do etapu 5 wsi byś nie dograł, beka z Cb kłamco xd
 
Wynik reakcji
358
Świat na którym masz zamiar ruszyć w przyszłości jak mniemam to świat z pp, ale czemu z pp, skoro ty za po nie grasz i swoim skillem po prostu wbijasz sobie topke. Nie lepiej na świat bez pp?
No chyba nie lepiej bo tam do etapu 5 wsi byś nie dograł, beka z Cb kłamco xd
Tutaj nie laduje pp, coopik sie bawi, czasem wbijam wyslac farme jak mi sie chce by mu pomoc, gramy na chillu.
Gdy wystartujemy na powaznie, rozbijemy tez skarbonke. Nawet Ty mozesz to ogarnac, postaraj sie.
 
Wynik reakcji
15

No spoko, fajnie, tylko pokazałeś znowu stronę z "zarobkami", noi "zarobiłeś" na niej +-500pp i patrząc na to że do dnia dzisiejszego jest takich stron 10, to mogę na spokojnie założyć że zarobiłeś +-4k pp. Więc jeśli wtedy miałeś 5k pp, zarobiłeś 4k, czyli powinieneś mieć w dniu dzisiejszym na koncie około 9k pp, a masz ich nadal 5, według screena który jako pierwszy wstawiłeś, teraz pytanie gdzie te 4k zniknęło? Wyparowało? Czy może wydałeś na specjalu?;d
 
Wynik reakcji
358
Nadajesz sie do septagonu

Moze od razu wstawie logi z ostatnich 2 miesiecy by sprobowac cos udowodnic nonejmowi, ktory i tak nie przeprosi i dalej bedzie robic z siebie debila?

Kiedy wstawisz swoje logi? Tobie tez zarzucilem ladowanie pp^^
 
Wynik reakcji
358
Poprosiles o 3 zestawy logow, dostales wszystko o co prosiles, miales zamknac morde i grzecznie przeprosic, zamiast tego przy kazdej wiadomosci probujesz udawac madrego i szukasz wymowki.

Naprawde mecza rozmowy z Toba, nie dziwie sie ze Bluuu3 Cie trollowal na pw zamiast normalnie odpisywac, musial to od razu wyczuc.

Jak chcesz kontynuowac jakas rozmowe to najpierw grzecznie przepros, dostales wszystko o co prosiles i dalej nie przechodzi Ci to przez gardlo
 
Wynik reakcji
15
Poprosiles o 3 zestawy logow, dostales wszystko o co prosiles, miales zamknac morde i grzecznie przeprosic, zamiast tego przy kazdej wiadomosci probujesz udawac madrego i szukasz wymowki.

Naprawde mecza rozmowy z Toba, nie dziwie sie ze Bluuu3 Cie trollowal na pw zamiast normalnie odpisywac, musial to od razu wyczuc.

Jak chcesz kontynuowac jakas rozmowe to najpierw grzecznie przepros, dostales wszystko o co prosiles i dalej nie przechodzi Ci to przez gardlo
Po prostu się martwię, gdzie zgubiłeś 4k pp, jeśli nie na specjalu, może to kmic Ci podkrada, przekonajmy się wszyscy:d

Jeśli nie kłamiesz i nie wpakowałes tutaj pp, to co Ci zależy? Wyjdzie przecież na Twoje, Twoja racja etc.
Widać było na tych screenach, że jednak coś tego pp ladowałeś, magicznie 4k po Ci gdzieś zniknęło, więc?

Mogę wstawić all swoje logi, jeśli mi to zarzucasz, później wstawiasz ty all swoje, git?
 
Wynik reakcji
15
na specialu z PP rzucać się do kogoś, że używa/nie używa PP. zupełnie, jakby z talerza ci te ppki wybierał.
Gdyby używał i przyznawał się do tego że używa, nie miałbym nic przeciwko, bo przecież to świat z pp. Natomiast jeśli próbuje kłamać że nie wydawał pp-ków, a wydawał, to jest już po prostu zwykłym klamcą

@Frontowy Penetrator to co pokazujemy all logi, czy już nie jesteś taki pewny tego co pisałeś?
 
Wynik reakcji
358
Wstawilem ci juz debilu logi, dokladnie tak jak napisales, najwiekszy impact ma kupowanie surowcow na starcie serwera. Jezeli nie kupilem nic przez pierwsze 5 dni, to jakie procesy zachodzace miedzy twoimi uszami sugeruja ci, ze cos sie zmienilo pozniej?

Zal ci dupe sciska ze dostales wywoz od kogos kto ma wyjebando w ten serwer i sobie gra na luzie, idz dalej szlochac pod lozkiem i zyc w przekonaniu, ze wszyscie cie oklamuja
 
Wynik reakcji
15
Wstawilem ci juz debilu logi, dokladnie tak jak napisales, najwiekszy impact ma kupowanie surowcow na starcie serwera. Jezeli nie kupilem nic przez pierwsze 5 dni, to jakie procesy zachodzace miedzy twoimi uszami sugeruja ci, ze cos sie zmienilo pozniej?

Zal ci dupe sciska ze dostales wywoz od kogos kto ma wyjebando w ten serwer i sobie gra na luzie, idz dalej szlochac pod lozkiem i zyc w przekonaniu, ze wszyscie cie oklamuja
Coś się musiało zmienić, bo na coś te 4k po wydałeś:d no szkoda że zapomniałeś tego ostatniego ss przyciąć żeby tych stron nie było widać, ale sam się wkopales:d
Nie chcesz już nawet moich logów widzieć, jeśli masz mi pokazać swoje, więc coś sobie ukrywasz kłamco, kosowniku i chorągiewko:d

Nie dostałem wywozu od Ciebie, bo to ty straciłeś 3 full offy, kilka grubych i nic nie przejales, musiałeś prosić swoich kolegów o pomoc - wrzucenie offów i buraków i plemię o fejkomat, beczka:d
A skończyłem grę tylko dla tego że nikogo blisko z mojego plemienia nie było i nie mogłem sobie 3 gości ogarnąć do "pomocy" z Tobą, brak odzewu ze strony KD. I pisałem to już ponad 3 krotnie, ale ty nadal sobie wmawiaj że mnie pojechałeś xd idź zwał konia xd
 
Wynik reakcji
358
Wiem że słowa mają moc której należy się szacunek. Jednak gdy mówię ze jestes odklejony, uwierz mi wiem co mówię <3

Ogolnie to z mojej perspektywy wyglada to tak:
Piszesz nam na priv ze na froncie wciagniesz nas nosem. Lekcewarzymy Cie i wysylamy kilka atakow grubymi bez przygotowywania gruntu. Udaje Ci sie ubic nam 3 offy. Dostajesz kilka burzakow, i po 8h walki rzucasz oszczepem. Caly czas siedzisz na FO, na poczatku krzyczac ze wszyscy ssa i jestes zajebisty, i ze jezeli nawet wspolplemiency Ci nie pomoga to bedziesz walczyc i psuc nam krew. Kilka godzin pozniej skamlesz ze wbiles kasacje. ALe wywozu nie dostales, bo wbiles kasacje po 8h walki, jeszcze zanim cos straciles, wiec ogolnie jest git.

Juz nawet nie wiem co Ci odpisywac, tak samo jak z tymi logami. Powinienem byl Cie zlac cieplym moczem od samego poczatku i nic nie wklejac, ale chcialem zebys zatkal morde. Poprosiles o ostatnia strone i ja dostales, po czym splakales sie ze na tym etapie pewnie juz nie kupujemy surowcow z gieldy, wiec w sumie to raczej nic nie znaczy ostatnia strona. To czemu kurwa o nia prosiles baranie? gdize tu widzisz jakakolwiek logike?
Poprosiles potem o pierwsze dni istneinia serwera, tez je dostales. Oczywiscie pierwsze dni istnienia serwera wg Ciebie tez nic nie znacza, bo gielda byla pusta. To po co kurwa o to prosiles downie?
Chciales kolejne dwa dni, gdy gielda byla juz zapchana. I kurwa tez to dostales. I co? "Leeee, ale masz kolejne dziesiec stron, pewnie pozniej wladowales 5k, a do tego czasu nic, bo przewidziales ze triowka z septagonu bedzie prosic o logi. Na szczescie sam sie zaorales, bo wstawiles ss ktory pokazuje ze jest tam jeszcze 10 stron, wiec wygralem. Jestem lepszy, a Ty jestes oszustem, moge spac spokojnie."

Stracilem do Ciebie cierpliwosc, idz w swiat i glos ze jestes zajebisty i nie dostales wywozu, bo sam sie skasowales po 8h walki zanim cos straciles, a przeciwnik nie chce wkleic kazdej transakcji, wiec pewnie klamie ze nie laduje pp, bo takiego koksa jak Ty inaczej nie da sie pojechac.

Powienienes wszedzie nosic z soba rosline by nadrabiac za powietrze ktore marnujesz.
 
Do góry