Special 27

Wynik reakcji
15
A gdyby dostał zapke to pierwszy by przyjął, diuna cię chciała wywalić dla nas a ty jeszcze dla nich grasz XDD
CZŁOWIEK UPADŁY XD

A co mam się obrazić, rzucić kontem i dać Wam przejąć te wioski za free? Żebyście pózniej pisali jak to zjechaliscie mnie w jeden dzień i kontem rzuciłem? Xd
Skończy się wojo, to wioski sobie jakoś podbijecie, ale jeszcze trochę Wam krwi napsuje

Propozycje przejścia do szadolow miałem jeszcze zanim radni CHLOPOW ją mieli, lecz ja odrzuciłem, bo nie jestem chorągiewka jak ty czy reszta z Was i zawsze gram pod plemię w którym się znajduje:d
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Mówisz , że przez większość życia byłeś samotny mam rozumieć>? I teraz w końcu odnalazłeś kogoś na swoim poziomie, aby wreszcie mieć te "towarzystwo wzajemnej adoracji" to szczerze wolę go nie mieć tutaj i nie ma co zazdrościć , tylko współczuć :confused:
Źle rozumiesz ale to chyba za głupi jesteś by zrozumieć. Odnalazłem towarzystwo na poziomie wyżej od ciebie i tak;p
W piździe to mam komu współczujesz a komu nie ;p
 
Wynik reakcji
15
Ale wiesz że nie problem coś takiego obronić tak? Łowca grubymi to chyba nawet do ciebie nie sięga jedynie offy może rzucić xd ewentualnie na styk a reszta ma niewiele bliżej. Jaki to problem obronić kilka karet oddalonych 5-7h od celu? Co innego gdyby to był front wioska w wioskę. Wtedy pewnie dostałbyś wywózkę w parę godzin 1vs3 XD
Chyba nie do końca wiesz jak mapa wygląda xd
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
A co mam się obrazić, rzucić kontem i dać Wam przejąć te wioski za free? Żebyście pózniej pisali jak to zjechaliscie mnie w jeden dzień i kontem rzuciłem? Xd
Skończy się wojo, to wioski sobie jakoś podbijecie, ale jeszcze trochę Wam krwi napsuje

Propozycje przejścia do szadolow miałem jeszcze zanim radni CHLOPOW ją mieli, lecz ja odrzuciłem, bo nie jestem chorągiewka jak ty czy reszta z Was i zawsze gram pod plemię w którym się znajduje:d
A czemu jestem chorągiewką? Zastanów się co napisałeś dwa razy przed wysłaniem wiadomości bo odklejka tu ładnie wchodzi xd

Super że miałeś propozycje przejścia do shadow, teraz nie dostaniesz propozycji a bilet na Arkadie.
 
Wynik reakcji
15
A czemu jestem chorągiewką? Zastanów się co napisałeś dwa razy przed wysłaniem wiadomości bo odklejka tu ładnie wchodzi xd

Super że miałeś propozycje przejścia do shadow, teraz nie dostaniesz propozycji a bilet na Arkadie.
Wisi mi to, wbiłem sobie na ten świat for fun, nikogo nie znałem z tej ekipy z którą tutaj gralem.

Sam pierw mnie ją nazywasz - piszesz że gdybym mógł to bym przeszedł, później się obrażasz, że ja Cię nią nazywam, no coś tu jest nie halo
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Wisi mi to, wbiłem sobie na ten świat for fun, nikogo nie znałem z tej ekipy z którą tutaj gralem.

Sam pierw mnie ją nazywasz - piszesz że gdybym mógł to bym przeszedł, później się obrażasz, że ja Cię nią nazywam, no coś tu jest nie halo
Odmówiłeś przejścia jak byłeś w chłp czy w diunie?

Nigdzie nie napisałeś że jesteś chorągiewką tylko żebyś pewnie pierwszy przyjął zapke, jest jednak różnica. Nazwałeś mnie tak jakbym tak zrobił :p
 
Do góry