Special 27

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
@lolo1810 Odklejeni jesteście z norbello z tą szopką która odstawiacie na tym świecie xD
Nie startujcie więcej ze swoim plemieniem jak nie potraficie go prowadzić(co widać bo gracze od was uciekli a Radny się do nas chce pchać i piszę czy prowadzimy rekrutację xD) i pilnować pojedynczych jednostek które nie potrafią dotrzymać okresu wypowiedzenia.
Przyjeliście @Hashtag bo się rzuciliście na ilość jego pkt/ilość wiosek a nie potraficie go upilnować.

A co do ciebie @Hashtag nie widziałem chyba dawno na plemionach takiej odklejki z wyje.... ego i graniem pod siebie , normalnie blisko ci do Krystka i Tsu
Takie osoby to by trzeba w kaftan zamykać.
 
Wynik reakcji
3.001
@lolo1810 ty to jednak z Shadow będzie grane? A tak chciałeś przeciwko nim zagrać xD
Szybko te zdanie zmieniasz... <lol> I jak to tak można uciekać jako radny wraz z założycielem z tonące statku(plemienia - CHŁOPI) :O
View attachment 52085
Kurde warzywko... Taki wyszczekany i honorowy a to nie ty przypadkiem pisałeś do innych dyplomatów że nie nadają się do rozmów dyplomatycznych bo ich gracze nie są w topce farmy? XD

Nie chcieliście z nami podpisać granicy bo myśleliście, że jesteście super sprytni i wpadliście na pomysł że ich zrekrutujecie sami XD #niepykło*


*chyba że mowa o przyjeciu do siebie całego PTS
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Kurde warzywko... Taki wyszczekany i honorowy a to nie ty przypadkiem pisałeś do innych dyplomatów że nie nadają się do rozmów dyplomatycznych bo ich gracze nie są w topce farmy? XD

Nie chcieliście z nami podpisać granicy bo myśleliście, że jesteście super sprytni i wpadliście na pomysł że ich zrekrutujecie sami XD #niepykło*


*chyba że mowa o przyjeciu do siebie całego PTS
Coś gdzieś słyszałeś/widziałeś ale nie wiesz do końca xD ... Ja nic nie piszę do dyplomatów bo to nie moja działka także nie wiem do czego tam bijesz teraz aby zabłysnąć , najpierw się dowiedz kto/co/gdzie/kiedy/do kogo a potem wez coś pisz na tym forum <shrug>
 
Do góry