Special 26!

LordSiekier

Miecznik
Wynik reakcji
81
Siema, wiem, że mam rację, przyszedłem się spłakać i zesrać żebyście mieli coś do roboty niż tylko wysyłanie fejków na potężne *RO*.

wiem że to są zjeby.
alko to idiota lu dziecko nie potrafi się komunikować. jest typ kd i dla przykładu przepuszcza 15 offów.
seer to też jebany debil, on akurat mapy nie ma idiota.
wiem też że wy lepiej działacie widzę po rapkach i rankingach. słuszność wojenki też przypada dla was bo uważam że takie zachowanie że strony naszej rady to jebana dziecinada. swoją drogą przed tym szitem pisałem z rada o tym żeby to z wdk się zgadać na Flash i was ale oni woleli klepnąć tygodniowy soj który jedynie dal czas Flashowi, frontowcom zablokował rozwój a mnie zaczeli olewać. wiem że holidays to gówno zarzadzane przez dziecko i typa bez mapy

Holidays, wyślecie mi zapke do Waszego cyrku? Dawno takiego zoo nie widziałem, najlepszy @SeerDeathReaper, wojna jest a chłop swoich rozbiera xDDD


Dyskusja o sytuacji na świecie 176

Ochrona wioski radny jazdy, powiedz ty mi no z kim wy się bijecie? Bo po twoich tw stats to zastanawiam się czy aby na pewno macie wojnę z jutro czy ze swoimi innymi członami. :D
Śmieje się z innych, a sam podbija darmy z innych członów

Jest wgl jakaś reprezentacja FOntowa Holidays? Czy znów tuptupy przyjdą i będą pisać jak boty w kółko to samo?
 

LordSiekier

Miecznik
Wynik reakcji
81
Dat, dlaczego nagadywałeś na FARME na początku, że mieszają i chcesz ich bić? Jak macie sojusz, chciałeś im wsadzić kose?

Z tobą nie ma co gadać nawet, pozdro TT, myśle, że było warto.

Ale robicie z siebie pośmiewisko, aż miło patrzeć :cool:
 

dAT..

Łucznik
Wynik reakcji
645
Dat, dlaczego nagadywałeś na FARME na początku, że mieszają i chcesz ich bić? Jak macie sojusz, chciałeś im wsadzić kose?

Z tobą nie ma co gadać nawet, pozdro TT, myśle, że było warto.

Ale robicie z siebie pośmiewisko, aż miło patrzeć :cool:
Oo nie znowu masz rację.
Ajjj złapałeś mnie, @Pa-Triota to kiedy wychodzimy z sojuszem juz "oficjalnym" :(
 

zulbert

Chłop
Wynik reakcji
16
Wydaje mi się, że siekier jednak wie ze nie ma racji i tylko udaje ze jednak ma racje, na dodatek chce na FO powyzywac H zeby ci sie jego bali
TEN SIEKIER TO JEDNAK MA LEB
 

LordSiekier

Miecznik
Wynik reakcji
81
Xk8YSU.jpg
O proszę, daleko nie trzeba było szukać.

Uwaga gracze Holidays, zgodnie z filozofią DAT możecie śmiało przechodzić do RO i FLASH bo wasze plemie to randomy z mapy, a nie wasza ekipa.

WYSZEDŁEM OD WAS, jak Ty umiesz ładnie pisać żeby oddalić od siebie, że Ty kosujesz.

+ uwaliłeś deffa co Ci wysłali byli współplemieńcy, super zasadowiec, jak typowy gangster 60siona
+ typ Cie nie wyzywa, a Ty do niego "pAJACYKU', świetne argumentum ad personam :)
 

dAT..

Łucznik
Wynik reakcji
645
View attachment 40999
O proszę, daleko nie trzeba było szukać.

Uwaga gracze Holidays, zgodnie z filozofią DAT możecie śmiało przechodzić do RO i FLASH bo wasze plemie to randomy z mapy, a nie wasza ekipa.

WYSZEDŁEM OD WAS, jak Ty umiesz ładnie pisać żeby oddalić od siebie, że Ty kosujesz.

+ uwaliłeś deffa co Ci wysłali byli współplemieńcy, super zasadowiec, jak typowy gangster 60siona
+ typ Cie nie wyzywa, a Ty do niego "pAJACYKU', świetne argumentum ad personam :)
O kurde znowu masz rację, czyli jeszcze prowadzę Holi ?
 

LordSiekier

Miecznik
Wynik reakcji
81
Dobra, znudziło mi się już, ale dzięki za atencje.

Będę jutro, papappa

Jeszcze tylko napisze, że jak zobaczycie ataki od moich ludzi, to to fejki nie będą :)

Już przygotowania ruszyły, mówiłem, że ja nie chce wygrać ale pomogę komuś jak ktoś pomoże mi?
 

NocnyJarek

Chłop
Wynik reakcji
5
Dobra, znudziło mi się już, ale dzięki za atencje.

Będę jutro, papappa

Jeszcze tylko napisze, że jak zobaczycie ataki od moich ludzi, to to fejki nie będą :)

Już przygotowania ruszyły, mówiłem, że ja nie chce wygrać ale pomogę komuś jak ktoś pomoże mi?
Koksem jesteś nie zmieniaj się
 
Do góry