Special 26!

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.677
Gdzie dwóch się bije....



Strona: 1:
Plemiona: SMYKI, SMYKI@
Strona: 2:
Plemiona: SLOW

Timeframe: Od zawsze

Przejęcia :

Strona 1:
0
Strona 2: 21
Różnica: 21

chart
 
Wynik reakcji
55
Tak w razie czego jak by ktos nie wiedział z której strony kosa była, według niektórych rekrutacja ze strony ponowca jest OK
 

Załączniki

  • ppppppp.jpg
    ppppppp.jpg
    107,2 KB · Wyświetlenia: 66
Wynik reakcji
201
"My jesteśmy silni"

po czym...

"Razem możemy wiele zdziałać" i "możemy się dogadać"

Słabo to się komponuje... :(

Z grzeczności się pyta plemienia z którym ma się PoN czy jest szansa zrekrutować kogoś, czy dostanie się wtedy wypowiedzenie na pape.
Tu shiri nie ma co wyjaśniać, złamali PoN poprzez rekrutacje i tyle. Dobrze, że zrekrutowali jakieś odlepy.
 

DeletedUser208846

Guest

shirikuram bardzo nie ładnie z twojej strony, że próbujesz odwrócić kota ogonem...​

Jeśli Ty nie chcesz powiedzieć, jak było z paktem o nieagresji na prawdę to pozwól, że zrobię to Ja,

Otóż między naszymi plemionami obowiązywał pakt od 4.08 do 24.08.

Kilka dni przed zakończeniem paktu zaproponowałem Tobie przymierze, myśleliście nad nim kilkadziesiąt godzin po czym stwierdziłeś, że nie ma mowy.
Zaproponowałem, więc odnowienie paktu o nieagresji, ponieważ nie mieliśmy względem was złych zamiarów, odmówiłeś następnie proponując naszym chłopakom zmianę barw...

Napisałeś, że zrywasz PON, ponieważ podebraliśmy wam graczy...
Sam pierwszy proponowałeś naszym chłopakom zmianę barw, więc o czym Ty chłopie tutaj gadasz???

Pisałeś do naszych ludzi, czy chcą wstąpić do FARMY jednocześnie z naszego wspaniałego wywiadu znajdującego się w Twoim plemieniu dostaliśmy informacje o planowanej wojnie z nami.

Zaczęliśmy reagować, graczy farmy, których mieliśmy za swoimi plecami zwerbowaliśmy do nas oraz graczy z SP, utworzyliśmy na naszych plecach spore zaplecze militarne.
Zebrała się tam fajna ekipa przed chwilą nawet założyciel SP pytał się mnie czy może dołączyć, bo się zesrał xD.

Nie dość, że próbowałeś podebrać nam graczy, to jeszcze dowiedzieliśmy się o planowanym ataku.

Wcześniej jak patrzyłem na mapę, to faktycznie myślałem jak zapewne również moi koledzy, że jesteście mocni, ale prawda jest inna. Jesteście w rankingu top tylko dlatego, że wrzuciliście sporo sianka w tą grę i w zasadzie to nie wszyscy tylko kilku.

Zacząłem prowadzić rozmowy z waszymi graczami i okazało się, że FARMA wcale nie taka piękna jak ją malują.

Mamy wiele pomysłów jak zwyciężyć w tej wojnie i zobaczysz kwiatuszku, że zwyciężymy ;)

Wszystkie plemiona zainteresowane zniszczeniem farmy zapraszam na PW w plemionach.

Do nikogo poza FARMĄ nic nie mamy, z każdym możemy się dogadać...

A Ty shirikuram nie wklejaj tutaj naszych prywatnych rozmów po nocach jak jestem w stanie nieważkości ;)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie w imieniu HiD, H1D i H2D.


edit, zapomniałem dodać.

1:0 dla nas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Jako Dowódca Wojsk Wschodnich Flaszek, stanowczo potępiam wszelkie zdrady i kosy, pomiędzy wszelkimi sojusznikami, czy innymi neutralnościami.

Pozdrawiam
BHAK
 
Do góry