Special 24 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Vitor

Miecznik
Wynik reakcji
42
Jak to Special bez farmienia?
Haloooo Karthus.

Dajcie chociaz ograniczone farmienie
 

darma Sh4Me

Łucznik
Wynik reakcji
337
Będzie ciekawie xd

A mam pytanko dotyczące plemion.
Będzie zablokowana możliwość przechodzenia pomiędzy plemionami czy do końca gry każdy będzie mógł zmienić plemię???
 

DeletedUser162325

Guest
Handel tylko wewnątrz plemienia czyli tylko wymiana surek z wspolplemiencami czy można wysyłać do graczy w plemieniu za darmo ?
 

DeletedUser184223

Guest
Hej,
będą bany za używanie zmiennego IP? MainSin, odpisz plx bo to ma znaczenie dla mnie ;<
 

DeletedUser189501

Guest
Ilość pp którą otrzymają gracze za dane miejsce jest śmieszna, sam bym zrobił lepszy konkurs, niech tylko wypłacą pieniądze z odszkodowania za limuzynę.
 

DeletedUser184223

Guest
Na ostatnim specku było dużo zabawy mimo licznych błędów od inno. Mam nadzieję że i na tym będzie fair play, chociaż te zasty trochę niepokoją.
 

DeletedUser182378

Guest
Jak to Special bez farmienia?
Haloooo Karthus.

Dajcie chociaz ograniczone farmienie

Czasem trzeba coś zmienić. :)

Będzie ciekawie xd

A mam pytanko dotyczące plemion.
Będzie zablokowana możliwość przechodzenia pomiędzy plemionami czy do końca gry każdy będzie mógł zmienić plemię???

Dodaliśmy adnotacje, będzie zablokowane pięć dni przed zakończeniem świata.

Handel tylko wewnątrz plemienia czyli tylko wymiana surek z wspolplemiencami czy można wysyłać do graczy w plemieniu za darmo ?

Ogólnie mam nadzieje,ze wolny przesył będzie wyłączony... Bo forma handlu troszkę niejasno jest napisana :)

No źle to było napisane, uroki zmieniania zdania.
Wolnego przesyłu nie będzie, jedynie oferty 1:1.

Hej,
będą bany za używanie zmiennego IP? MainSin, odpisz plx bo to ma znaczenie dla mnie ;<

Za używanie zmienneg IP? Nie. Za maskowanie swojego IP? Tak.
 

DeletedUser178225

Guest
No źle to było napisane, uroki zmieniania zdania.
Wolnego przesyłu nie będzie, jedynie oferty 1:1.
.

To dobrze że będzie zablokowany przesył bo na świecie bez farmy to był by dramat :)

A no będzie powtórka z zeszłego roku, tylko nie popełnimy tych samych błędów co rok temu i co ładnie wykorzystaliście :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry