Special 12 "Świąteczny" - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser163071

Guest
teraz znaleźć ekipę i jazda :) 700 wejść, dość wysokie ograniczenie, reguła zagrody, 2 wioseczki i tylko 1 paczka na grubego ale będzie jazda. miodzio ustawienia
 

DeletedUser160857

Guest
Mam takie pytanko , ponieważ nigdy nie grałem z reguła zagrody ;d

Czy do tej reguły liczą sie też wojska macierzyste? (wojska pochodzące z tej wioski co jest atakowana)
 

Deleted User - 2002360

Guest
też mam pytanko - po ile pkt wioski startowe?
 

DeletedUser167001

Guest
<3

Ślicznie, miodzio i tylko żałuje, że jest limit farmienia :/

Czas montować ekipę ^^
 

DeletedUser159420

Guest
Mam takie pytanko , ponieważ nigdy nie grałem z reguła zagrody ;d

Czy do tej reguły liczą sie też wojska macierzyste? (wojska pochodzące z tej wioski co jest atakowana)

tak. Przykładowo masz full offa w wiosce i ktoś cie zaatakuje to na 30 zagrodzie będzie walczył nie 100% mocy, tak jak morale tylko w inną strone. Aby walczyło wojsko na 100% może być max 15000 wojska bo to reguła 500.
 

DeletedUser160857

Guest
tak. Przykładowo masz full offa w wiosce i ktoś cie zaatakuje to na 30 zagrodzie będzie walczył nie 100% mocy, tak jak morale tylko w inną strone. Aby walczyło wojsko na 100% może być max 15000 wojska bo to reguła 500.

Dzięki ;d

To oznacza że deff będzie "niepotrzebny" ;d skoro będzie się tak rozbijał :p
 

DeletedUser131953

Guest
No i się doczekaliśmy :) Startuję w ekipie mac-kub'a, czyli raczej się nie wiadomo czego spodziewać nie można :D

A ustawienia spoko, tylko mam pytanie, bo zeszłorocznego specka nie pamiętam - ile pkt. będzie miała wioska startowa?
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Liczba wiosek początkowych: 2
Lepiej standart czyli 1

. Oferty w stosunku między 0.9 a 1.1
Powino być :
brak przesyłu sury w plemieniu(,źeby ograniczyć przekręty z surą i kontami słupami) oraz handel tylko 1:1

Reguła zagrody: tak, współczynnik 500
w tamtym roku było 600 i efektywna obrona (100% bez straty ) była chyba przy 1 zagrodzie deffa
Więc najlepiej jak by reguła wynosiła 1000 tak ,żeby 2 zagrody deffa wchodziły na 100%
Bo pilnować konta od rano do wieczora i po nocach to przesada

Reszta ok

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?94194-%C5%9Awi%C4%85teczny-Special
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Jest wybór kierunku czy nie bo jakoś nie mogę sie doszukać ? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry