sonda: Stona Główna plemion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9276
  • Data rozpoczęcia

głosujcie

  • dobre

    Głosy: 16 43,2%
  • złe

    Głosy: 14 37,8%
  • nie mam zdania

    Głosy: 7 18,9%

  • W sumie głosujących
    37
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser9276

Guest
Szukałem na forum coś podpobnego do mojego pomysłu lecz nic nie znalazłem.
Mój pomysł jest nastapujący:
Teraz jak jesteście zalogowani bezprzerwy na stronie startowej plemion.pl widzicie wszystkie światy i jak powstaje nastąpny świat to newsy spadają coraj niżej i niżej a mój pomysł jest taki żeby jak jesteśmy zalogowani ciągle to widzimi tylko światy na których gramy i świat szybki (jak jest runda SP). Co zrobić jak bedziemy chcieli zalogować się na nastąpnym świecie??? Odpowiec jest prosta niżej lub obok światów na których gramy będzie rubryka gdzie wpiszemy numer świata na którym chcemy sie zalogować i klikamy na słowo zaluguj.
Plusy:
- newsy nie bedą spadać niżej po powstaniu kolejnego świata
- to bedziej przydatne dla graczy którzy sa zalogowani na 3-4s
minusy:
- nie wiem jak to wpłynie na obciążenie serwera.
- to nie bedzie dawało różnicy jeżeli jesteście zalogowani na wszystkich swiatach

P.S Głosowanie trwac bedzie do 7 września wieć głosujcie. Pozdrawiam
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: sonda: Stona Główna plemion

Do głosowania lepsza jest ankieta. Pomysłu trochę nie rozumiem. Ja jak gram, to tylko na 1 świecie.
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: sonda: Stona Główna plemion

Hmm chyba taka opcja niejest potrzebna przeciez zawsze widzimy przynajmniej pierwszą czasami drugą wiadomosc a jesli widzimy ze jest to coś nowego to przewijamy na dół i czytamy, poco nam widziec stare newsy? Głosuje na nie.
 

DeletedUser9276

Guest
Odp: sonda: Stona Główna plemion

chodzi o to że będziecie widziec serwery na których gracie a te co nie gracie nie beda pokazene
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: sonda: Stona Główna plemion

chodzi o to że będziecie widziec serwery na których gracie a te co nie gracie nie beda pokazene

a jak ktoś będzie chciał się zalogować na inny świat??pomysł do bani.a i tak (chyba)będzie ramka.więc po co to??
 

DeletedUser5423

Guest
Odp: sonda: Stona Główna plemion

szczerze mówiąc też niewiele z tego zrozumiałem . moja odpowiedz to : "zbędny luksus" , i tak newsy czytam tylko raz jak coś nowego sie pokaże
 

DeletedUser3865

Guest
Odp: sonda: Stona Główna plemion

Szczerze powiedziane pomysł będzie użyteczny dopiero jak będzie z 20 światów.
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: sonda: Stona Główna plemion

Jestem przeciw!! bo co Ci szkodzi troszke niżej myszką zjechać?? A po co serwer znowu obciążąć?? Ale ja mam taki problem że wszędzie mogę się zalogować bez przerwy a na tym kompie gdzie jestem jakoś nie:/
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: sonda: Stona Główna plemion

Szczerze powiedziane pomysł będzie użyteczny dopiero jak będzie z 20 światów.

Zgadzam sie z tobą bo np gramy na Świecie 20 i np 17 i trzeba przewijac a takto szybko KliK i mamy ale wtedy to na światach 9 i 10 nie bedzie mozna konta stworzyc
 

DeletedUser

Guest
Odp: sonda: Stona Główna plemion

Zgadzam sie z tobą bo np gramy na Świecie 20 i np 17 i trzeba przewijac a takto szybko KliK i mamy ale wtedy to na światach 9 i 10 nie bedzie mozna konta stworzyc

o bozia:eek::eek: gdzie tam do 20 i 17 swiatu ? lepiej sie dobrze nauczyc grac na tych co teraz mamy !
 
Status
Zamknięty.
Do góry