Solidny Sojusz

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11881
  • Data rozpoczęcia

Czy solidny sojusz to dobry pomysł?

  • Tak, jest to bardzo dobry pomysł

    Głosy: 4 22,2%
  • Nie, ten pomysł nadaje się do kosza

    Głosy: 11 61,1%
  • Coś bym dopracował

    Głosy: 3 16,7%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser11881

Guest
Według mnie sojusz i pakt o nieagresjii plemienia z innym nic nie znaczy, ponieważ w każdej chwili mogą cię zaatakować sojusznicy. I stąd mój pomysł na stworzenie prawdziwego sojuszu. Gdy plemię zawiąże sojusz z innym nie będzie mogło wysłac wojsk do sojuszników w charakterze ataku. Oczywiście w karzdej chwili można zerwać sojusz i dopiero wtedy atakować. Co wy na to?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Solidny Sojusz

Byla juz taka propozycja i zostala odrzucona, gdzie ankieta??? Gdyby takie cos wprowadzono to w plemionach nie mozna byloby spiskowac i zaznaczac plemion dla lepszego widoku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Solidny Sojusz

To trzeba wybierać odpowiednich sojuszników a nie niewiadomo kogo...
I jak Ty sobie wyobrażasz jak dwóch sojuszników przez przypadek bije się o jedną wioskę to co ataków nie mogą wysyłać?
A przejmowanie graczy kończących grę?
A jak jakiś uciekinier ucieknie do sojusznika to co kasować sojusz żeby go dopaść?
To tak samo jakby w realu każdy kto złamie sojusz czy pakt o nieagresji został zabity przez "siły wyższe"...

Na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Solidny Sojusz

Jestem na nie. Co najwyżej byłbym za wprowadzeniem komunikatu, z ostrzeżeniem, że wysyłasz wojska na sojusznika/PON
 

DeletedUser14236

Guest
Odp: Solidny Sojusz

ja jestem na nie:p każdy chyba wie co robi atakując sojusznika i jakie będą z tego konsekwencje, więc jak dla mnie do bani:p
 

DeletedUser4336

Guest
Odp: Solidny Sojusz

Jestem na NIE,jak wyślesz atak na sojusznika to on się poskarży i będziesz miał przesrane:D a tak to sam pewien gracz uciekł do sojuszników i teraz się z nimi kłócę by mi go oddali:p ale i tak go atakuję:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Solidny Sojusz

Pomysł niemożliwy do realizacji, ze względu na czasy ataków. Zdarzało się nieraz już tak, że ktoś przejął wioskę i po przejęciu okazywało się, że jakiś sojusznik/współplemieniec też leciał na tą wioskę.

Zamykam - jakby co, proszę o PM.
 
Status
Zamknięty.
Do góry