Skrypt do zbieractwa który optymalizuje ilość surowców na godzinę

GeraltV47

Chłop
Wynik reakcji
3
Witam, na wstępie chciałbym oznajmić iż wysyłanie zbieraka na wszystkie poziomy po równo czasowo tak aby wszystkie misje zbieractwa wróciły w tym samym czasie nie jest wcale najefektywniejszym sposobem zbierania, w pewnym plemieniu do którego miałem przyjemność należeć dowiedziałem się że efektywniejsze jest, bo ktoś tam to obliczył że lepsze jest wysyłanie na każdy poziom zbieractwa po tyle samo wojska, dokładnie ilość jednostek podzielić przez 4, nawet w kalkulatorze zbieractwa Van den Berg Scavenge Calculator dopóki jeszcze strona działała tam były dwie opcje: optymalizuj ilość zbieranych surowców na godzinę i ilość zebranych surowców na jedno wysłanie 4 poziomów na równo czasowo, czy znalazłby się ktoś kto napisałby taki skrypt który dzieliłby ilość wysyłanego wojska na ilość dostępnych poziomów zbieractwa? Rozumiem że napisanie takiego skryptu wprawnemu programiście zajęłoby 5 minut natomiast ile trwałoby zatwierdzenie takiego skryptu?
 
Ostatnia edycja:

GeraltV47

Chłop
Wynik reakcji
3
będę niezmiernie wdzięczny ;-) tylko byle tam było do ustawienia % ile np. lekkiej kawalerii ma zostać wysłane na zbieraka, i innych jednostek bo wiadomo farma też wchodzi w grę, takie zabezpieczenie procentowe najlepiej bo ja polowe lk wysylam na farmę i druga połowę i toporki na zbieraka, skrypt ten będzie się odpalać w wioskach które są bezpieczne i raczej z dala od frontu gdyż przy froncie lepiej sprawdzi się ten aktualny skrypt zbieractwa ze wzgledu na to iz mozna w nim ustawic maksymalna dlugosc wszystkich 4 misji
 
Ostatnia edycja:

RyZyKk

Chłop
Wynik reakcji
6
ale to i tak bedzie ussles bo jedno zbieractwo sie skonczy za 1 h, a drugie za 5h
 
Do góry