składanie surowców

  • Rozpoczynający wątek LORD ANDRE 12345
  • Data rozpoczęcia

co o tym sądzicie

  • dobry pomysł

    Głosy: 2 6,9%
  • zły pomysł

    Głosy: 21 72,4%
  • nie mam zdania

    Głosy: 6 20,7%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
co sądzicie o tym by na światach 1, 2 ,10 ,classic żeby zrobić szlachciac nie trzeba był sórowców skladac ??:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: składanie surowców

nie wiem jak inni ja głosuje na nie bo np. ułatwienie dla farmiących i ja np bym nie mógł wytrzymac i czekac az mi sie uzbiera tyle sury co trzeba....
 

DeletedUser

Guest
Odp: składanie surowców

Według mnie niepotrzeba tego bo napewno dużo graczy się przyzwyczaiło.
 

DeletedUser15561

Guest
Odp: składanie surowców

To by było za duże ułatwienie w grze! Jest dobrze tak jak jest! Koniec! Kropka! :cool:
 

DeletedUser18326

Guest
Odp: składanie surowców

to pomyslcie...
spiclerz na max moze pomiescic ok 400k kazdego surowca...
a jak ja bede chcial kupic szlachcica do przejecia np.68 wioski to czym zaplace???
 

DeletedUser15561

Guest
Odp: składanie surowców

Składasz sobie kolejne paczki do "pałacowego schowka". Wtedy w spichlerzu zwolni się miejsce, surowce będą ciągle wydobywane, kolejne paczki będą składane. :p:p:p
 

DeletedUser12829

Guest
Odp: składanie surowców

ale jak masz kilkanaście wiosek to bez składania surowców się nie obędziesz nie ma takiej opcji
 

DeletedUser17915

Guest
Odp: składanie surowców

co sądzicie o tym by na światach 1, 2 ,10 ,classic żeby zrobić szlachciac nie trzeba był sórowców skladac ??:D

Wyjaśnij nam jaśniej! Chodzi ci o to żeby szlachcic był za monety?? Czy za Free?? Koleś przestać spamować bo to już drugi twój beznadziejny wątek
 
Wynik reakcji
106
Odp: składanie surowców

BEZNADZIEJA!!! BEZNADZIEJA!!!! I JESZCZE RAZ BEZNADZIEJA. Mi pasuje składanie surowców. Bo nie musze czekać i nic nie robić tylko np. jedną paczke na dzien a reszte surki na cos innego ;] Zły pomysł!!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: składanie surowców

Jestem na nie, jest dobrze tak jak jest.Trzeba się trochę potrudzić, żeby przejąć wioskę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: składanie surowców

Jestem na nie!! wiesh co by sie dzialo jakbys musial uzbierac 60 paczek na szlachcica ??:> masakra ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: składanie surowców

Oczywiście że zły pomysł...
Za duże ułatwienie w grze ,poza tym ja np. przezwyczaiłem się do tego. :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry