Shout-Box na forum wewnętrznym

  • Rozpoczynający wątek SMCVaN
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba CI się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 2 50,0%
  • Nie

    Głosy: 1 25,0%
  • Obojętne

    Głosy: 1 25,0%

  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie!
------------------------------------------------------------------

Może było, może nie, jestem zbyt leniwy by szukać.

------------------------------------------------------------------

Grając na plemionach angielskich gdzie nie można pisac na forum po Polsku stworzyliśmy własne FO na innym portalu i z tego co zaobserwowałem większość osób udziela się głównie na/w ShoutBoxie, więc wpadł Mi pomysł do głowy by może i u Nas na forum wewnętrznym wprowadzić owy dodatek, wyglądać mógłby różnie - nowa zakładka w przeglądzie plemienia (Przegląd; Profil;Członkowie etc.) bądź zakładka na forum, albo dodatek w temacie, coś podobnego do ankiety np.

------------------------------------------------------------------

Czemu miałby służyć dodatek - do prowadzenia luźnych rozmów, odnośnie gry i nie tylko i odelrzeniu w pracy moderatorów itd. Na pewno ułatwiłby, bądź przyspieszył prowadzenie dysputy odnośnie chwili (np ataków) przez wielu graczy na raz, gdzie trzeba zrobić to szybko.

------------------------------------------------------------------

Wiem też że sa IRki itd - ale to mogłoby się spodobać, wiem także że mało rozpisałem o co Mi chodzi ale powinniście zrozumieć, w jakim kierunku myślę

------------------------------------------------------------------

Liczę na las opinii i pozdrawiam SMC
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser123308

Guest
Ehh Adaś Adaś jak Ty coś wymyślisz to...trafiasz zawsze w coś lepszego ode mnie ;)

Głos oczywiście na: TAK
Ponieważ przyda się, zwłaszcza w "gorących" chwilach :p
 

DeletedUser

Guest
...

Wynikło to z Moich obserwacji...

Da się jakość przenieść temat bo chyba umieściłem go w Propozycjach ale do Kuriera heh - a nie mam doświadczenia w zakładaniu wątków?tematów.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Propozycji tego rodzaju było już sporo, ale shoutbox na pewno nie będzie przywrócony. Powodem jest duże obciążenie servera przy tak dużej dziennej liczbie odwiedzin.

PS. Temat przenieść się da, co też zrobię, bo tu w żaden sposób nie pasuje. Ale pierwej go zamknę, bo - jak już mówiłem - parokrotnie to wałkowaliśmy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry