Sesje RPG z Małpą!

Wynik reakcji
321
Od jakiegoś czasu razem ze znajomymi zaczęliśmy grać w fabularne RPG, dla ludzi zupełnie nie zorientowanych w temacie jest to rodzaj gry gdzie gracze odgrywają stworzone przez siebie postacie a jedna osoba, tzw. Mistrz Gry prowadzi całą opowieść i odgrywa postaci niezależne.

Z racji obecnej sytuacji na świecie postanowiliśmy przenieść nasze sesje ze spotkań w realu na discord co zaowocowało tym, że postanowiłem je nagrywać.
Gramy stałą ekipą od jakiegoś czasu w której są również osoby z plemion.

Więc jeśli ktoś ma wolny wieczór i nie wie jaki film/serial oglądać to polecam posłuchać sobie naszej sesji. Według mnie jest to jedna z ciekawszych form spędzania wolnego czasu i staram się zarazić tym hobby jak najwięcej osób.


Jeżeli ktoś obejrzy to bardzo bym prosił o jakiś komentarz tutaj lub do mnie na pw na discordzie (Vothr#5015). Powiedzcie co wam się podobało, co mniej, jakich słów według was używam zbyt dużo, itp.
Każda informacja zwrotna będzie dla mnie niezwykle cenna ;)
Na wszelkie pytania odnośnie tematu również z chęcią odpowiem.

A jeśli komuś spodoba się na tyle, że również chciałby spróbować swoich sił w grze rpg to gdy znajdzie się przynajmniej trójka chętnych to poprowadzę dla nich sesję.
Doświadczenie, wiek, płeć i inne tego typu czynniki nie grają roli. Najważniejsza jest wyobraźnia oraz chęć wczucia się w rolę którą odgrywacie :)

Peace & Yo
 
Ostatnia edycja:
Do góry