Sds

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2

Guest
Witam wszystkich graczy.

8.4. o 16:00 rusza pierwsza runda SDS.

Proponuje zmiane nazwy SDS (Speed Die Staemme) na polska wersje , moze SP (Szybkie Plemiona)

Oznacza to, ze gra odbywa sie w zwiekszonym tempie, z reguly 100 - 400.

Nasze pierwsze SP beda mialy predkosc 10, poniewaz moj team i ja jeszcze nie mamy rutyny w tym rodzaju gry. Powodzenie tej rundy bedzie mialo wplyw na utworzenie kolejnych, szybszych. SP beda trwaly do 22.4. o 16:00, by w tym tempie do czegos dojsc ;)

SP sa przeznaczone dla posiadaczy konta premium, mozna je bedzie nabyc bezposrednio na stronie glownej.

Zwyciezca zostaje osoba, ktora na koncu uzyska najwieksza liczbe punktow.

W SP nie obowiazuje regulamin kar, zlapanie kogos na wykroczeniu powoduje automatyczne wykluczenie z gry.

Zycze udanego uczestnictwa w rozgrywce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2510

Guest
Odp: Sds

uuuu ... konto premium :(( a czy będą bezpłatne mamusiu ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sds

:( no ale jak to tylko dla premium... Pierwszą runde chyba sobie odpuszcze jednak... :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sds

leeeee... a dlaczego tylko dla premium, mam nadzieje za beda bezplatne rundy, bo na niemieckim sds ostatnio ciagle sa platne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sds

a nie mozna zrobic 1 rudny bezpłatnej na ok 3 - 4 dni ? z ograniczeniem wiosek do 5000 ? albo mniej ? było by ciekawiej jak to Polacy grają na "SP" ( SDS ) :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sds

Pierwsza runda mogła by być za darmo;) (bo nie wiem czy znajde fundusze pod tapczanem). Niektórzy nie wiedzą co to SDS= SP :) .
 

DeletedUser1365

Guest
Odp: Sds

lepiej brzmi SDS ( es-de-es ) niż SP ( es-pe ) , jakoś tak wygodniej wymawiać SDS niż SP :p
 

DeletedUser

Guest
Ja nie będę grał jak będą bezpłatne :( Można by zrobić SP bezpłatne więcej graczy wtedy by tam było :)
 

DeletedUser1365

Guest
Odp: Sds

Ja nie będę grał jak będą bezpłatne :( Można by zrobić SP bezpłatne więcej graczy wtedy by tam było :)

chyba cie nie zrozumiałem dobrze ale ty mówisz tak:

" Nie będziesz grał jak nie będzie trzeba płacić ale jak zrobią bezpłatne to będzie więcej graczy :) "
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sds

prędkość o 100 razy szybsza od zwykłych plemion
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sds

IMO pierwsza runda powinna być bezpłatna, żeby więcej maniaków w to wkręcić. Jak już się wkręcą będą kupować Premium jak "świeże bułeczki", a tak ... może z ciekawości ktoś to kupi, lepiej 1 za darmo ;] Zarobicie więcej kasy później ;x Takie moje zdanie ;x
 

DeletedUser6353

Guest
Odp: Sds

No właśnie przecież 1 runda mogła by być za free:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sds

Nie do końca wiem ocb. ale niech tam :)
Gram na świecie 5-tym oraz posiadam konto premium. Czy te całe "sp" także będę odczuwał ,czy to będzie jakby zupełnie inny świat z potrzebą zaczęcia gry od nowa?

Pzdr.
C.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sds

Beznadzieja!

Na niemieckim od pn do pt są bez premium!
 
Status
Zamknięty.
Do góry