Funkcja w grze Scenariusz: Epoka Oświecenia

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
561
Drodzy Gracze,

mamy przyjemność zaprezentować Wam nowość w naszej grze - “Epokę Oświecenia” - która zadebiutuje na najnowszym świecie 146!

W Epoce Oświecenia musicie, wraz ze swoim plemieniem, ochraniać specjalne wioski uniwersyteckie i rozwijać uniwersytety w taki sposób, aby to Wasze plemię jako pierwsze odkryło wiedzę o najnowszych broniach i taktykach wojennych. Pierwsze plemię, które w pełni rozwinie uniwersytet przejmie kontrolę nad Epoką Oświecenia i zostanie ogłoszone zwycięzcą świata.

W tym ogłoszeniu zaprezentujemy Wam krótki przegląd dotyczący tej funkcji oraz najistotniejszych jej aspektów.

Wioski uniwersyteckie

Natychmiast po rozpoczęciu gry na danym świecie będziecie mogli zobaczyć znajdujące się na jego mapie wioski uniwersyteckie i przygotować swoją strategię. W pierwszej fazie gry wioski te będą posiadały ochronę początkującą. Po jej zakończeniu będziecie mogli, wraz ze swoim plemieniem, je podbijać.
Gdy znajdą się pod Waszym posiadaniem, to będą wymagały dużych nakładów, aby móc rozwijać je na kolejne poziomy. Jednocześnie będziecie mogli obniżać poziomy uniwersytetów konkurencyjnych plemion, poprzez podbijanie ich wiosek lub skuteczne ataki z katapultami.

Pierwsze plemię, które w pełni rozbuduje uniwersytet zostanie ogłoszone zwycięzcą!Czas przygotować się do bitwy i zapewnić najlepszych uczonych dla siebie! Tylko najpotężniejsze plemię będzie w stanie skutecznie bronić swojego uniwersytetu i doprowadzić do Epoki Oświecenia.

Więcej informacji znajdziecie w artykule na naszej Wiki.

Zapraszamy serdecznie do dyskusji na temat tego scenariusza. Prosimy o prowadzenie jej w tym temacie.

Pozdrawiamy
Wasz Plemiona Team