Rysowane własnoręcznie w Photoshopie

  • Rozpoczynający wątek Dr.Promil
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Musialem zmienić rozmiar prac przynajmniej o 1/3 bo osoby z mniejszą rozdzielczością miałyby problemy z otwarciem strony. Owe prace sam rysowałem.. mam jeszcze dziesiątki innych twarzy lecz tylko kilka pokaże :rolleyes: Liczę na jakiekolwiek komentarze, złe czy dobre.

man2c.jpg


man4c.jpg


underwaterdragon.jpg


vehicleskyship.jpg


Oryginalne rozmiary:

zdjecie1
zdjecie2
zdjecie3
zdjecie4
 

DeletedUser

Guest
Nic szczególnego.
Może to dlatego że na co dzień mam do czynienia z "profesjonalnymi" pracami typu digital painting .

Poćwicz :)
 

DeletedUser

Guest
Hmmm a jak dla mnie pierwsza to ładna profesorka... Zakładając, ze rysowana. Bo identyczny efekt mogę otrzymać bawiąc się filtrami...
 

DeletedUser

Guest
Mnie natomiast podobają się 3 ostatnie- bardzo dobre prace :p
 

DeletedUser

Guest
Uważam, że nr 1 jest naj.

Z kolei nr 2 jest supcio, ale te czerwone kreski to dla mnie zbyt wielkie urozmaicenie :)
 

DeletedUser161680

Guest
dla mnie dość niepokojące, ale chyba wybiorę pierwsze, jeśłi muszę :p
 

DeletedUser

Guest
Masz może temat na graffice? :p Bo coś znajomo prace wyglądają. :)

Najlepszy jak dla mnie numer 1, tylko zawaliłeś ze światłocieniem na policzku. ;/
 

DeletedUser140914

Guest
jeśli faktycznie sam wszystko rysowałeś od podstaw to szacun mnie się podoba 1 i 2, zwłaszcza 2 (ael faktycznie bez tych czerwonych linii byłoby lepiej)
 

DeletedUser141398

Guest
2 nowe prace. Ostatnio niezbyt miałem czas na zrobienie czegoś konkretnego..
Z konta Dr.Promil nie będę juz nic wklejał gdyż nie pamiętam maila, na który mogę wysłać swoje haslo..

kimrb.jpg

cyclop.jpg
 

DeletedUser

Guest
Pierwsza praca jest ewidentnie rysowana z warstwą zdjęcia pod spodem
Druga . Widać iż autor próbował zrobić coś samodzielnie. I mogło by coś z tego wyjść. Gdyby się postarał ;)


Pozdrawiam AX
 
Do góry