Rycerz

Dobry czy zły pomysł?

  • Dobry pomysł

    Głosy: 18 45,0%
  • Zły pomysł

    Głosy: 22 55,0%

  • W sumie głosujących
    40
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Przewiduje że takich tematów było dosyć dużo ale nie przeglądałem wszystkich więc nie wiem.
Chodzi mi o rycerza, można było by dodać takie coś ze rycerz zdobywa umiejętności doświadczenie zarówno w ataku jak i w obronie np. za każdy wygrany atak, oczywiście to nie ma być atak na pustą wioskę lub na wioskę w której było np. 500 pikinierów, 500 mieczników i 500 łuczników tylko w której było np. 2500 pikinierów, 2500 mieczników i 2500 łuczników dostawało by sie 1 pkt dla rycerza (1pkt = 10 doświadczenia w ataku lub w obronie) a za większe podboje to 2 pkt.

Fajnie było by mieć niepokonanego rycerza w swojej wiosce :p

Pomysł może się skojarzyć z travian'em bo tam chyba jest takie coś (chyba bo krotko w to grałem)

Dla większości prawdopodobnie wielu się nie spodoba taki pomysł ale i tak się nie łudzę na jakie kolwiek wprowadzenie go...
 

DeletedUser13804

Guest
Odp: Rycerz

Hmmm... pkt doświadczenia dla rycerza... taki plemionowy exp mozna orzec ;) Tak, raczej tak... :cool: Przydało by się coś takiego...
W końcu wojo też dostaje expa- surowce :)
Ale dla rycerza? nie no, spox ;) Powiedzmy że rycerz z dwoma pkt doświadczenia= 2 lekkich kawalerów :cool:
Popieram ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rycerz

Ten pomysł był chyba z 2 razy i oczywisce nie przeszły.Gdyby miało się w wiosce niepokanego rycerza to wojny stały by sie bez sensu bo naprzykład wystawiamy jednego rycerza na 4000 pikinierów i ten rycerz by wygrał bo jest nie pokonany.
 

DeletedUser13804

Guest
Odp: Rycerz

Już 2 razy? Ale koleś, ja nie mówię że od razu nie pokonany... dajmy na to że Rycerz który ma 10 pkt doświaczenia ( 10 pkt doswiadczenia dla Rycerza= MAX. ) Rowna sie powiedzmy... 10 lekkim kawalerom :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rycerz

Jeśli ktoś by posłał samego rycerza to można było by usunąć wojsko i surowce z wioski :)
a tak poza tym zawsze można wprowadzić jakiś limit doświadczenia tego rycerza.

Nie dziwię się że pomysł nie przeszedł, z tego co wiem to jeszcze żadna propozycja nie została wprowadzona, chodziarz słyszałem że testudos wywalczył zamianę moralności na morale :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rycerz

Popieram Elosopelo, gra straciła by sens. Nabijałbyś sobie expa na atakowaniu opuszczonych wiosek.:mad: Jeżeli nie chce ci się szukać to użyj magicznej opcji "SZUKAJ" :p
 

DeletedUser13804

Guest
Odp: Rycerz

Spadłem z krzesła. :D
A propo limitu- 10 pkt dośw. powinno wystarczyć...
Powiedzmy że takie cuś zdobywa sie w napadaniu na wioski równe lub lepsze ( oczywiście z pozytywnym dla nas skutkiem )
Równe= 0,5 pkt doświaczenie
Lepsze= aż 1 pkt!
A, i jescze coś, jakby rycerzyk zginął w walce, to pkt doświadczenia znikają, i trzeba od nowa tuningować :cool:
:)

p.s. dziex osama :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rycerz

Popieram przedmówcę, gra straciła by sens. Nabijałbyś sobie expa na atakowaniu opuszczonych wiosek.:mad: Jeżeli nie chce ci się szukać to użyj magicznej opcji "SZUKAJ" :p

Kłania się czytanie ze zrozumieniem :) wyraźnie piszę że to nie mają byćataki na opuszczone lub puste wioski.
 

DeletedUser13804

Guest
Odp: Rycerz

Kłania się czytanie ze zrozumieniem :) wyraźnie piszę że to nie mają byćataki na opuszczone lub puste wioski.


No to ja w moim przed ostatnim poście napisałem że można expić na napadaniu na równe wioski lub silniejsze.
 

DeletedUser11788

Guest
Odp: Rycerz

Ten pomysł już był i jest głupi, poniewaz zdarzalo sie, ze bardziej doswiadczony rycerz był zabity, przez tego mniej doświadczonego, coś podobnego jest w 1 i 2 swiecie tylko, ze z badaniami w kuźni, bo są poziomy jednostek, ale w reszcie swiatow tego nie ma, bo byl to zly pomysł...
 

DeletedUser13804

Guest
Odp: Rycerz

Nie rozumiem... Co prawda grałem na 1 świecie... Tam Rycerza nie ma.. Ale czy na 2 świecie jest rycerz? I to rycerz do 3 technologii?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rycerz

Ten pomysł już był i jest głupi, poniewaz zdarzalo sie, ze bardziej doswiadczony rycerz był zabity, przez tego mniej doświadczonego, coś podobnego jest w 1 i 2 swiecie tylko, ze z badaniami w kuźni, bo są poziomy jednostek, ale w reszcie swiatow tego nie ma, bo byl to zly pomysł...


tak, bardzo ciekawe to co piszesz, naprawdę... widać że nigdy nie grałeś na światach 1 - 2 , owszem sa technologie ale na zwykłych żołnierzy, rycerza tam nawet nie ma :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rycerz

pomysł był....i chyba wtedy też się nie przyjął
 

DeletedUser13804

Guest
Odp: Rycerz

No to po cholere ( Wymknęło mi się... ) 3 raz ten sam temat zakładać? :mad:
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Rycerz

ja gram na 4 swiecie bylem w top120 ale zrezygnowalem z braku czasu i wydaje mi sie ze taka rzecz jest niepotrzebna... ja nawet nie atakowalem ryckiem jak mialem 5 wiosek bo wioska w ktorej mialem rycka to byla obronna zeby szybko mozna bylo sobie przeslac defa ;) i pewnie kazdy doswiadczony gracz zrobilby tak samo jak ja ze wioske w ktora trzyma rycka powinien miec defa ;)
 

DeletedUser12030

Guest
Odp: Rycerz

muscle grasz na 4?jaki kontynent?fajny pomysł
 

DeletedUser12554

Guest
Odp: Rycerz

głupi pomysł. co to da że rycerz będzie na wyższym poziomie i zabuje o 20 przeciwników więcej. Wielkie nic. Pomysł do d***, temat do skasowania. i koniec.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rycerz

głupi pomysł. co to da że rycerz będzie na wyższym poziomie i zabuje o 20 przeciwników więcej. Wielkie nic. Pomysł do d***, temat do skasowania. i koniec.:cool:

Kilka wyjaśnień co do mojego tematu:
Nie założyłem go po to aby ten pomysł wszedł, a ci co zakładają tematy ze swoimi propozycjami i wierzą że to wejdzie maja bardzo mały rozumek (delikatnie mówiąc)
Temat założyłem żeby poznać co do tego opinie, a opinia że coś jest do d*** (wszyscy wiedza o jakie słowo chodzi) jest na niskim poziomie kultury.
 
Status
Zamknięty.
Do góry