Ryceż + Doświadczenie

  • Rozpoczynający wątek LordsOfDarknes
  • Data rozpoczęcia

Rycerz + dodatkowy Lvl

  • Tak jestem za wzrostem Lvl u Rycerza bez wzrostu doświadczenia wojsk

    Głosy: 3 16,7%
  • Tak jestem za wzrostem doswiadczenia ale tylko wojsk

    Głosy: 0 0,0%
  • Tak jestem za wzrostem doswiadczenia u rycerza oraz wojsk

    Głosy: 2 11,1%
  • Nie Jestem na NIE !!!

    Głosy: 11 61,1%
  • Nie jestem do końca pewny

    Głosy: 2 11,1%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja proponuje zrobić możliwość zdobywania punktów doświadczenia u rycerza ewentualnie wojsk im więcej walczą tym większe doświadczenie zdobywają oczywiście wojska które przeżyją jedynie rycerz mógłby zachować swoje doświadczenie i swój poziom rozwoju i każdy rycerz mógł by osiągnąć np 100 lvl max a na każdy lvl zdobyty by dochodził 1 punkt ataku oraz obrony do tego dla wszystkich wojsk walczących u boku rycerza po 0.1% ataku i obrony do każdego lvl rycerza ewentualnie zrobić możliwość samemu rozdzielania punktów u rycerza

0 do 1 lvl - Wygrać przynajmniej jedną walkę łącznie zabic około 200 jednostek przeciwnika
1 do 2 lvl Wygrać przynajmniej 2 walki łącznie zabić 400 jednostek wroga
2 do 3 lvl Wygrać przynajmniej 4 walki łącznie zabić 800 jednostek wroga
(co jeden wzrost lvl 50% więcej wymogów od poprzedniego lvl)
 

DeletedUser17455

Guest
Odp: Ryceż + Doświadczenie

ja głosuj na NIE jezeli chcesz zdobywac lvl to se zagra jw gothic a nie ze w tej grze chcesz wprowadzic jakies lvl kurna jest dobrze teraz bonusów masz i tak juz sporo :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ryceż + Doświadczenie

Może i jest sporo ale tak czy inaczej urozmaicić nieco grę na jakimś nowym serwie można :) A może ktoś postanowi zrobić nowa grę i wykorzysta taki pomysł :p nieco bardziej realistyczna by była :)
 

DeletedUser20795

Guest
Odp: Ryceż + Doświadczenie

a mi sie pomysl podoba tylko walki i ilosc jednostek niezbyt bo to bedzie zbyt trudne na poczatku i zbyt latwe na koncu gry!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ryceż + Doświadczenie

Za tego ryceŻa w temacie powinienem Ci kliknac na TAK. ale nie klikne, taka propozycja juz byla, duzo lepiej sformulowana i przemyslana, poszukaj
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ryceż + Doświadczenie

Właśnie szukałem no wiesz każdemu sie może zdarzyć błąd jeśli dużo i szybko pisze ;) postaram sie to zmienić o ile to możliwe
 

DeletedUser20242

Guest
Odp: Ryceż + Doświadczenie

Może od razu dodać budynek, w którym można by kupować magiczne przedmioty? Plemiona nie są grą RPG!
 
Status
Zamknięty.
Do góry