Rozwiązanie problemu masòwek

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.750
Panowie i Panie a co wy na takie rozmieszczenie członów przed startem świata?
Screenshot_20230507-125753_Chrome.jpg

Tu akurat przykładowe plemiona świata 190. Chodzi mi o to że support znowu nie sprawiedliwie rozdzielił mapę. Na zachodzie plemion mało, na wschodzie masa, na południu stefany z jakimiś NBN mają całe południe mapy dla siebie. Takie rozmieszczenie nas na początku gry nie ma sensu przez co inne plemiona próbując wyrównać szanse, tworzą dodatkowe np 2-4 człony. Walczmy o centrum a nie o obrzeża. Zachęcam do kulturalnej wymiany zdań.

Aaa i skróciłbym okres blokady zmiany plemienia na np 50 dni.

@kmic
@Lateralis
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
83
Eksperymentalne ustawienie świata
Blokada składu odrazu po wstępnym lub 7dni po starcie świata
Ale takie rozmieszczenie na mapie też spoko, nikt by nie narzekał, że ma Centrum

Może nawet świat byłby większy w takim przypadku ^^
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
To proponuję zrobić 10 kontynentów barb i wtedy będzie miejsce każdego na obrzeżach. Będziemy mogli podziwiać arkadię v2
 
Wynik reakcji
6.958
Wy gracie w gierkę pvp czy symulator rozbudowy wiosek, podbijania barb, a potem jedna akcja na rozstrzygnięcie jak już każde plemię będzie miało x wiosek. Twoje rozwiązanie nie ma totalnie zastosowania w praktyce, przypomina arkadie, a nie regularny świat.
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.125
Miruś... my nie narzekamy... Zupełnie nie wiem o co ci chodzi. A tak serio... Tak jak @Lukasz032 napisał. Jak to sobie wyobrażasz? Że @kmic będzie ręcznie każdą wioskę na mapę wpinał? Jest algorytm, który już dawno znamy i każde kumate plemie go wykorzystuje. Nie wiem na ile śledziłeś co się działo z plemionami ostatniego wieczora wstępnego. Kalkulacje, kalkulacje. Pytanie, czy jest możliwość zmiany algorytmu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry