[Przeglądarka] Rozszerzony profil plemienia

PjetreQ

Łucznik
Wynik reakcji
502
W jaki sposób przegięcie?
W taki, że po odpaleniu profilu plemienia, od razu wiem w kogo wbić, bo zgubił hasło do plemion, skrypty ze skryptoteki znane były z tego, że 90% z nich jest useless, a te co były użyteczne wymagały i tak dużej ilości klikania, skąd odejście od tej reguły?
 

Kichiyaki

Miecznik
Wynik reakcji
97
W taki, że po odpaleniu profilu plemienia, od razu wiem w kogo wbić, bo zgubił hasło do plemion, skrypty ze skryptoteki znane były z tego, że 90% z nich jest useless, a te co były użyteczne wymagały i tak dużej ilości klikania, skąd odejście od tej reguły?
Ostatnia aktywność nie wyświetla, kiedy ostatni raz gracz logował się na konto, tylko kiedy ostatni raz wzrosła liczba punktów/wiosek/pokonanych jako agresor/przyrost punktów w jakiejkolwiek wiosce (można to całkiem prosto ogarnąć, wykorzystując dane udostępniane przez Plemiona). Nie widzę w tym żadnego przegięcia, narzędzia pokroju plemionamapa od lat pozwalają sprawdzić takie rzeczy. Jeśli chodzi o użyteczność/jakość skryptów znajdujących się w skryptotece (pomijając te napisane przeze mnie) to nie mam na to do końca wpływu.
 
Do góry