rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Pako
Kasalia
Hakimi

To konta którymi wbiles na jedną rundke dzisiaj,ładnie tych kont masz już sie gubie serio :D
Co do grania jak gówno wbij kiedyś sam pokaż ze coś grasz a nie wbijasz z X przydupasami,potem atakują mnie w kilku i dziwisz się że nic nie ugram,nawet gandalfy na botach samemu nic nie ugrają kiedy się zaaatakuje w kilku,tak jak dziś na rundce walili mnie wszyscy od początku chociaż miałem niezła zabawe to byłem bez szans mimo że już niektórzy byli takimi idiotami ze walili karety po kilka razy to klinowałem im wszystko i nie potrafili offa podzielić to i tak nic się nie ugra :D
Od pewnego czasu na SP potworzyły się jakieś śmieszne grupy i każdy ma z "kazdym" soja,dlatego ciężko mi ugrać coś bo prócz gandalfów walę się ze szwabami którym pomagają jakieś randomy od nas,tylko różnica jest taka że ja niemam z X osobami sojków i wale sie prawie z każdym dlatego pisanie jakim to gównem jestem a wbijanie z kolegami,i zmienianie ciagle nicków jest nie na miejscu :D
Co do nicku,to powiedz zeby wyslal ci rozmowe,gdy zobaczylem nick Lonsdale napisalem do niego albo on do mnie niepamietam już i pisalem ze to konto dostalem na s68 i gralem od tamtego momentu,teraz wrocil właściciel czy tam jego brat i pisalem z nim ze niebede gral na nicku bo konto bylo jego ale i tak wiekszosc kojarzy mnie z tego nicku bo gralem na nim dosc czesto,poza tym od kiedy kradzieżą jest danie komuś konta XD
Mozesz sie nawet Niedzielnego zapytać kogo pamięta z s68,bo gralismy przeciwko sobie :D
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
barca to najwieksza zakała plemion. jest to czlowiek bez honoru. gosc ma 100nickow i mysli ze jest pro wgrywajac runde i wbijajac kosy. dla mnie 0
 
Wynik reakcji
19
Tylko my gramy na swoje nazwisko i nie musimy się ukrywać przed graczami czy adminami jak inni.Mamy największy szacunek na serwerze, co jest w porządku.
 

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
Gandalfy to są ludzie nie z tej planety xD
3 graczy ich atakuje klinują i wysyłają perfekcyjnie kontry ciekawe jakim cudem
fajne boty a admini ciągle śpią albo udają że nie widzą :)
 

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
Dlatego nie zobaczą ani złotówki wydanej ode mnie na tą grę dopóki te boty grają nawet zresztą nie ma żadnej reakcji od adminów tej gry <piwo>
 

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
I żeby nie było że tylko ja narzekam ale jest sporo osób co uważa tak samo jak ja że grają na botach :)
444.png
 
Wynik reakcji
19
Mój drogi Paawcio, może to dlatego, że jesteśmy doświadczonymi graczami, którzy grają na całym świecie, a w tę grę gramy od 2008 roku i nie gramy wielu światów tylko gramy rundy szybkościowe, rozegraliśmy kilka tysięcy rund na całym świecie i nie ma się co dziwić, że gramy dobrze, skoro mieliśmy wystarczająco dużo czasu na naukę.
Rozumiem, że ciężko jest pogodzić się z faktem, że ktoś jest lepszy od Ciebie czy większości graczy na serwerze, ale niestety trzeba przyjąć prawdę taką, jaka jest. Admin nie może mnie zablokować bez powodu, nie używam żadnego zbanowanego skryptu i nie wiem jaki byłby z niego pożytek.

Szkoda, że nie szanujesz lepszych od siebie graczy i potrafisz ich tylko obrażać. Nie szanujesz nikogo lepszego od siebie, a kto jest lepszy i gra lepiej i szybciej buduje budynki automatycznie ma "bota" i co to znaczy?
Że buduje, łupie, pisze wiadomości, buduje szlachtę, robi uniki za mnie, a ja tylko oglądam grę czy co jeszcze masz na myśli?

Możesz mi pokazać jak działa bot lub o czym ciągle piszesz?

Czy twoja głowa może pojąć, że reprezentowałem mistrzostwa świata w dzikich plemionach jeszcze w 2010 roku i w innych latach i streamowałem wszystko online z materiałami na youtube i każdy może się połapać jak gram?

Jeśli absolutnie nie wiesz z kim grasz i piszesz posty, to nie pisz głupot tu na forum.
Masz możliwość zgłoszenia gracza, jeśli uważasz, że oszukuje, a admin sprawdzi go. O ile gracz nie jest logicznie zablokowany to nie używa niczego zbanowanego. Jeśli potrafisz zaprogramować niewykrywalne skrypty to jesteś człowiekiem. Myślę, że support jest dość aktywny i kiedy używałem skryptu do plądrowania wiosek zanim zostałem zbanowany.


Korzystałem z tego skryptu jakiś rok temu, zanim dowiedziałem się, że jest tu chyba wyłączony, a teraz klikam na obie litery i obrabiam ręcznie bez żadnego skryptu.

Jestem Czechem, więc używam translatora i piszę w waszym języku, bo szanuję wszystkich graczy, z którymi mogę grać w tę grę i dobrze się bawić. Nie czuję potrzeby obrażania graczy, tak jak ty to robisz.

Czasami jeden jest w górę, czasami jeden jest w dół. Wy zawsze macie przewagę liczebną, a my i tak udaje nam się wygrać. Nasze punkty w defensywie i ofensywie mówią same za siebie.
 

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
Mój drogi Paawcio, może to dlatego, że jesteśmy doświadczonymi graczami, którzy grają na całym świecie, a w tę grę gramy od 2008 roku i nie gramy wielu światów tylko gramy rundy szybkościowe, rozegraliśmy kilka tysięcy rund na całym świecie i nie ma się co dziwić, że gramy dobrze, skoro mieliśmy wystarczająco dużo czasu na naukę.
Rozumiem, że ciężko jest pogodzić się z faktem, że ktoś jest lepszy od Ciebie czy większości graczy na serwerze, ale niestety trzeba przyjąć prawdę taką, jaka jest. Admin nie może mnie zablokować bez powodu, nie używam żadnego zbanowanego skryptu i nie wiem jaki byłby z niego pożytek.

Szkoda, że nie szanujesz lepszych od siebie graczy i potrafisz ich tylko obrażać. Nie szanujesz nikogo lepszego od siebie, a kto jest lepszy i gra lepiej i szybciej buduje budynki automatycznie ma "bota" i co to znaczy?
Że buduje, łupie, pisze wiadomości, buduje szlachtę, robi uniki za mnie, a ja tylko oglądam grę czy co jeszcze masz na myśli?

Możesz mi pokazać jak działa bot lub o czym ciągle piszesz?

Czy twoja głowa może pojąć, że reprezentowałem mistrzostwa świata w dzikich plemionach jeszcze w 2010 roku i w innych latach i streamowałem wszystko online z materiałami na youtube i każdy może się połapać jak gram?

Jeśli absolutnie nie wiesz z kim grasz i piszesz posty, to nie pisz głupot tu na forum.
Masz możliwość zgłoszenia gracza, jeśli uważasz, że oszukuje, a admin sprawdzi go. O ile gracz nie jest logicznie zablokowany to nie używa niczego zbanowanego. Jeśli potrafisz zaprogramować niewykrywalne skrypty to jesteś człowiekiem. Myślę, że support jest dość aktywny i kiedy używałem skryptu do plądrowania wiosek zanim zostałem zbanowany.


Korzystałem z tego skryptu jakiś rok temu, zanim dowiedziałem się, że jest tu chyba wyłączony, a teraz klikam na obie litery i obrabiam ręcznie bez żadnego skryptu.

Jestem Czechem, więc używam translatora i piszę w waszym języku, bo szanuję wszystkich graczy, z którymi mogę grać w tę grę i dobrze się bawić. Nie czuję potrzeby obrażania graczy, tak jak ty to robisz.

Czasami jeden jest w górę, czasami jeden jest w dół. Wy zawsze macie przewagę liczebną, a my i tak udaje nam się wygrać. Nasze punkty w defensywie i ofensywie mówią same za siebie.

Skoro jesteś Czechem to czemu nie grasz na czeskim serwerze tylko na polskim ?XD
Bo tam pewnie już dawno ban poleciał a tutaj admini śpią i nawet nie raczą odpisać na zarzuty wam stawiane.
Trochę przejrzałem to forum i widzę że nie jestem sam bo tu sporo osób wie że macie bota :)
Jak w 50 sekund ogarniasz perfekcyjnie klinowanie pod 2grubego od paru osób + walisz w między czasie kontry no to szacun z takim skillem trzeba się urodzić może po prostu ty jesteś robotem nie człowiekiem a zapomniałem jeszcze w między czasie masz czas żeby mi odpisywać na wiadomość prywatną :D To jest ciekawe że wszystko ręcznie robisz i nie ma ani jednej pomyłki tylko zawsze pod 2 grubego klin haha śmieszne
I piszesz o przewadze liczebnej tak mamy przewagę bo sporo graczy po prostu jest już tym zła że lecicie jawnie na bocie a admini tej gry to olewają i dlatego padacie ich ofiarą skoro fizycznie realnie nie mamy z wami szans.
I sam piszesz że już raz zostałeś zbanowany za skrypt więc to mi wystarczy bo sam się przyznałeś raz używałeś więc nadal to robisz :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
19
Skoro jesteś Czechem to czemu nie grasz na czeskim serwerze tylko na polskim ?XD
Bo tam pewnie już dawno ban poleciał a tutaj admini śpią i nawet nie raczą odpisać na zarzuty wam stawiane.
Trochę przejrzałem to forum i widzę że nie jestem sam bo tu sporo osób wie że macie bota :)
Jak w 50 sekund ogarniasz perfekcyjnie klinowanie pod 2grubego od paru osób + walisz w między czasie kontry no to szacun z takim skillem trzeba się urodzić może po prostu ty jesteś robotem nie człowiekiem a zapomniałem jeszcze w między czasie masz czas żeby mi odpisywać na wiadomość prywatną :D To jest ciekawe że wszystko ręcznie robisz i nie ma ani jednej pomyłki tylko zawsze pod 2 grubego klin haha śmieszne
I piszesz o przewadze liczebnej tak mamy przewagę bo sporo graczy po prostu jest już tym zła że lecicie jawnie na bocie a admini tej gry to olewają i dlatego padacie ich ofiarą skoro fizycznie realnie nie mamy z wami szans.
I sam piszesz że już raz zostałeś zbanowany za skrypt więc to mi wystarczy bo sam się przyznałeś raz używałeś więc nadal to robisz :D
Gram na polskim serwerze, ponieważ ma dobry setup i przychodzi na niego najwięcej graczy wszystkich języków. Jesteście dość dużą nacją i gracie w grę najwięcej graczy jak dla mnie. W Czechach już niewielu graczy aktywnie w nią gra.

Nie mam wielkiej potrzeby chwalenia się czy obrażania kogokolwiek, rozumiem, że jesteś zdenerwowany, że przegrywasz, ale ktoś musi wygrać.
Rozumiem, że każdy jest lepszy od Ciebie i trudno zrozumieć, że ktoś dobrze zna grę i poświęcił jej dużo swojego czasu.
Jestem zły na siebie, że poświęcam na to dużo czasu, ale po prostu lubię tę grę.

Podoba mi się szacunek jaki mamy na serwerze. Szkoda, że niewiele osób uznaje, że jesteśmy dobrzy i zamiast tego płacze i zamieszcza bzdury na forum.

Jesteś absolutnie przeciętnym graczem i nie wiem kim jesteś, gram tu w Polsce od ponad 3 lat i gracze mnie znają. Niewiele potrafisz zrobić ze swoim gadaniem, kiedy mogłeś pokazać się w grze zabraliśmy ci wioskę. Jak już nie będziesz mógł grać, to przynajmniej będziesz pisał bzdury na forum, haha.

Podstawowym problemem jest to, że obwiniasz innych graczy i właściwie nie możesz zgarnąć szlachty z jednej wioski i szybko budować i łupić. Na pewno grasz w ustawieniach, gdzie pomnożyłeś swoje kopalnie kilkukrotnie i dopiero budujesz armię. Naucz się podstaw gry, a potem napisz mi coś.
Wygrałem gry na całym świecie, od Niemiec po Szwajcarię i znam nas na
całym świecie. Jakoś nie czuję już potrzeby, by się z Tobą kłócić.
Jak dobry jesteś możesz nam pokazać w grze każdego dnia.

142F37B5-8D75-4372-89BF-C5F48ECA8B54.jpeg

80B89245-963E-433E-B53F-374903879843.jpeg
Obecnie mam 276 gier, a 179 z nich to miejsca w top 3. Kiedyś miałem lepsze staty, czasem się loguję i nie gram.
Więc skończ z tym głupim gównem. Zespół adminów miał możliwość zablokowania mnie 276 razy i nigdy nic. Czy to nie dziwne?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
Gram na polskim serwerze, ponieważ ma dobry setup i przychodzi na niego najwięcej graczy wszystkich języków. Jesteście dość dużą nacją i gracie w grę najwięcej graczy jak dla mnie. W Czechach już niewielu graczy aktywnie w nią gra.

Nie mam wielkiej potrzeby chwalenia się czy obrażania kogokolwiek, rozumiem, że jesteś zdenerwowany, że przegrywasz, ale ktoś musi wygrać.
Rozumiem, że każdy jest lepszy od Ciebie i trudno zrozumieć, że ktoś dobrze zna grę i poświęcił jej dużo swojego czasu.
Jestem zły na siebie, że poświęcam na to dużo czasu, ale po prostu lubię tę grę.

Podoba mi się szacunek jaki mamy na serwerze. Szkoda, że niewiele osób uznaje, że jesteśmy dobrzy i zamiast tego płacze i zamieszcza bzdury na forum.

Jesteś absolutnie przeciętnym graczem i nie wiem kim jesteś, gram tu w Polsce od ponad 3 lat i gracze mnie znają. Niewiele potrafisz zrobić ze swoim gadaniem, kiedy mogłeś pokazać się w grze zabraliśmy ci wioskę. Jak już nie będziesz mógł grać, to przynajmniej będziesz pisał bzdury na forum, haha.

Podstawowym problemem jest to, że obwiniasz innych graczy i właściwie nie możesz zgarnąć szlachty z jednej wioski i szybko budować i łupić. Na pewno grasz w ustawieniach, gdzie pomnożyłeś swoje kopalnie kilkukrotnie i dopiero budujesz armię. Naucz się podstaw gry, a potem napisz mi coś.
Wygrałem gry na całym świecie, od Niemiec po Szwajcarię i znam nas na
całym świecie. Jakoś nie czuję już potrzeby, by się z Tobą kłócić.
Jak dobry jesteś możesz nam pokazać w grze każdego dnia.

View attachment 42845

View attachment 42846
Obecnie mam 276 gier, a 179 z nich to miejsca w top 3. Kiedyś miałem lepsze staty, czasem się loguję i nie gram.
Więc skończ z tym głupim gównem. Zespół adminów miał możliwość zablokowania mnie 276 razy i nigdy nic. Czy to nie dziwne?

Chłopie przestań mi pisać że nie szanuję lepszych od siebie bo z nikim innym nie mam problemu tylko z wami i z tego co mi ludzie piszą na pw w grze czy tutaj na forum widzę że nie tylko ja mam takie zdanie że gracie nieuczciwie i używacie bota więc nie jest to moje widzi mi się skoro większa część graczy tak uważa.
Jak wbijam na rundę pograć to nie mam z tym problemu żeby z kimkolwiek być w sojuszu czy sobie pomagać jeśli do mnie napiszą więc o jakim ty nie szanowaniu innych "lepszych" graczy do mnie w ogóle piszesz jak to wy tylko gracie w gronie 2-3 stałych osób i odcinacie się od reszty graczy xD
I po co mi wklejasz te statystyki skoro ja w tą grę przestałem grać już dawno temu z 5 lat albo lepiej i w ogóle mnie one nie obchodzą bo wbijam sobie pograć dla funu?! Dla mnie to i możesz mieć tysiąc zwycięstw i co to zmieni ?!

Na bocie to by każdy głupi potrafił
na szybkich zazwyczaj masz tylko z jedną minutę na reakcję i nie powiesz mi że wszystko klikasz ręcznie jak atakuje Cię 3 graczy i w tą jedną minutę ogarniasz co gdzie idzie i idealnie wstawiasz klina akurat dziwnym trafem zawsze na 2 grubasa :D
Do tego po ataku wysyłasz idealnie w tą samą sekundę kontrę xD
No to naprawdę szacun że doszedłeś razem ze swoim kolegą do perfekcji i nigdy nie jesteście nie omylni bo nie znam innych takich graczy co by tak potrafili :D
Tak jak już wcześniej wspominałem bardzo długo nie grałem w tą i coś mnie naszło i powróciłem i klikam wszystko sam ręcznie od kilku dni i nie mam z tym problemu znudzi mi się walka z wami to znowu odstawię tą grę na kilka lat i nie widzę w tym problemu.
Tylko przez takich graczy jak ty którzy grają nieuczciwie i wszystkiego nie klikają ręcznie to ta gra prędzej czy później umrze śmiercią naturalną bo co to za fun bić się ciągle z gościem co gra na bocie i jest nie omylny ?!
A przez te kilka lat to widzę że nastąpił spory odpływ graczy i czasem nawet jest problem żeby zapełnić serwer gry do pełna gdzie kiedyś to było nie do pomyślenia i po kilkunastu minutach od startu serwera nie można było wejść bo było już full graczy jak ktoś nie miał premium account.

Skoro admini w waszej grze nie widzą nic złego to sobie dalej śmigajcie na bocie i na tym zakończę dyskusję z tobą bo to nie ma sensu i do zobaczenia na szybkich do czasu aż nie znudzi mi się znowu ta gierka i odstawię ją na bok
 

Załączniki

  • 3333.png
    3333.png
    42,6 KB · Wyświetlenia: 24
Wynik reakcji
19
Żyjemy w wolnym wieku, gdzie każdy może myśleć co chce. Nie odbieram go nikomu, ale chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tego, czego używam. Czy najlepiej napisać, że gracz oszukuje, ale nie podać w jaki sposób, czego dokładnie używam lub jak łamię regulamin i co rozumiesz przez słowo bot?
Załączyłem statystyki, abyście mogli zobaczyć, że gram długo i jeśli złamię zasady zostanę zbanowany w grze i nie będę mógł się zalogować na swoje konto. Jednocześnie Twoje statystyki mówią o tym, że jesteś nowicjuszem i czepiasz się gracza, który wylatał w tej grze dziesiątki tysięcy godzin.

Nigdy nie wiem, gdzie moi zawodnicy atakują, to kwestia przypadku i odrobiny logicznego myślenia i strategii.

Realistycznie rzecz biorąc, nie cieszysz się grą, bo jesteś bezmózgim tępakiem, sądząc po języku.
Gra nie umiera przeze mnie, umiera przez inne aspekty. Ludzie nie muszą poświęcać czasu na gry, gdy mają rodzinę, dzieci i hobby. Mamy możliwość grania w gry na telefonie, na komputerze, gry planszowe, konsole do gier itp, które możemy wyłączyć kiedy chcemy, ta gra nie ma zamiaru się tak po prostu wyłączyć :) więc nie pisz takich bzdur, ta gra nie ewoluuje i jest zasadniczo taka sama, więc obudź się i nie pisz tutaj bzdur.

Twoje insynuacje biorą się z flustracji, że jesteś zły i nie potrafisz grać tak dobrze jak inni gracze, którzy nauczyli się grać uczciwie i spędzili z grą dużo czasu.

Usain bolt też nie nauczył się szybko i dobrze biegać w tydzień, więc nie róbcie z tego wielkiej sprawy i traktujcie zawodników przyzwoicie.
Gramy na serwerze 2-3 osobowym przeciwko całemu serwerowi i nie zawieramy z nikim sojuszy, uważam że wielu graczy ma możliwość pokonania nas, a my sprawiamy im przyjemność grą
 

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
Szkoda tylko że admini nic z tym nie robią i mają to w dupie bo nawet nie da się pograć jak co rundę wchodzą i grają w 3 na bocie
 
Do góry