rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

@Sitek

Chłop
Wynik reakcji
5
Zrobiliście taki spam, że to poezja. Czy jest na tym forum osoba odpowiedzialna za porządek?
Pobanujcie te osoby wnoszące śmietnik do gry (szczególnie z życia prywatnego) bo to się czytać nie da...
Zacznijcie grać, a nie próbujecie być fajni na forum.
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Za co teraz banują?

Wchodzę sporadycznie na rundy, za prawie każdym razem ban na rundach skrypty
Nie jestem pipa i nie ukrywałem że używałem skryptów jak większość.
Teraz jedyne czego używam to skrypt ucieczka pod 1.
Dzisiaj godzinę klikałem sama farmę żeby odpalić MK przed końcem i znowu ban.
 
Wynik reakcji
59.447
Za co teraz banują?

Wchodzę sporadycznie na rundy, za prawie każdym razem ban na rundach skrypty
Nie jestem pipa i nie ukrywałem że używałem skryptów jak większość.
Teraz jedyne czego używam to skrypt ucieczka pod 1.
Dzisiaj godzinę klikałem sama farmę żeby odpalić MK przed końcem i znowu ban.
Po ip lecą jak leci bo jak ktoś leciał na skrptach przez lata to raczej się nie zmieni :)
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Tylko właśnie na rundy wchodziłem sporadycznie, ponad rok temu była jakaś aktualizacja i przestalo działać większość skryptów jedyne co zostało to zapisywanie barb do AF a ja wchodzę raz na kilka mies na rundę.

Zawsze byłem zwolennikiem zrobienia zabezpieczeń na skrypty i albo nikt ich nie używa albo używa każdy
W rywalizacji z zagranicznymi to był jak wyścig zbrojeń, my mieliśmy masę oni lepsze skrypty.
Podoba mi się że teraz skrypciarze są banowani, nie podoba że mają zły sposób wyłapywania skryptów.

Ja mialem wczoraj w najlepszym okresie 2x przewagę nad top2 przy kilku wioskach i zrobiłem to naturalnie mogło wyglądać jak gra na skryptach ale nikt nie zweryfikował ilości wysyłania poleceń do serwera.

Odkad są bany gra się faktycznie przyjemniej więc to na duży + zwłaszcza jak wchodzi się sporadycznie zająć sobie 3 godziny czasu
 

@Sitek

Chłop
Wynik reakcji
5
Tylko właśnie na rundy wchodziłem sporadycznie, ponad rok temu była jakaś aktualizacja i przestalo działać większość skryptów jedyne co zostało to zapisywanie barb do AF a ja wchodzę raz na kilka mies na rundę.

Zawsze byłem zwolennikiem zrobienia zabezpieczeń na skrypty i albo nikt ich nie używa albo używa każdy
W rywalizacji z zagranicznymi to był jak wyścig zbrojeń, my mieliśmy masę oni lepsze skrypty.
Podoba mi się że teraz skrypciarze są banowani, nie podoba że mają zły sposób wyłapywania skryptów.

Ja mialem wczoraj w najlepszym okresie 2x przewagę nad top2 przy kilku wioskach i zrobiłem to naturalnie mogło wyglądać jak gra na skryptach ale nikt nie zweryfikował ilości wysyłania poleceń do serwera.

Odkad są bany gra się faktycznie przyjemniej więc to na duży + zwłaszcza jak wchodzi się sporadycznie zająć sobie 3 godziny czasu
Są czy nie ma nie ma znaczenia :) Bez KP się klepało na rundach i było :) osobiście nie używam w ogóle i nie robi mi to różnicy.
Poza tym do czego te skrypty używać...ja na większości rund które ostatnimi czasy było to nawet nie ma co robić. Jedyne co może się przydać to farmienie z all wsi przy zasobie +5 wiosek, jeśli jest taka potrzeba, a zwykle jej nie ma bo konfiguracja rund jest taka, że nie ma. :)
Wiadoma sprawa jest w momencie gdy jest 1 wieś vs 1 i ubijanie offa...to masa fejków i całej jebanej reszty przed posiadaniem pałacu ma sens, ale ja nie widzę żeby tak ktoś teraz kombinował....zazwyczaj to jest kareta ogień i pozostaje klinowanie. Gdzie i tak to jest zbędne, bo wystarczy trochę strategii i klepanko gotowe :)
A kontrowanie to sprawa raczej na tyle prosta matematycznie, że ciężko się pomylić - kwesita wprawy. Z każdą rundą jest łatwiej xd A przy internetach 1GB/s to chyba trudne nie jest w tych czasach i nikt o lagach nie powienien mówić :D
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Są czy nie ma nie ma znaczenia :) Bez KP się klepało na rundach i było :) osobiście nie używam w ogóle i nie robi mi to różnicy.
Poza tym do czego te skrypty używać...ja na większości rund które ostatnimi czasy było to nawet nie ma co robić. Jedyne co może się przydać to farmienie z all wsi przy zasobie +5 wiosek, jeśli jest taka potrzeba, a zwykle jej nie ma bo konfiguracja rund jest taka, że nie ma. :)
Wiadoma sprawa jest w momencie gdy jest 1 wieś vs 1 i ubijanie offa...to masa fejków i całej jebanej reszty przed posiadaniem pałacu ma sens, ale ja nie widzę żeby tak ktoś teraz kombinował....zazwyczaj to jest kareta ogień i pozostaje klinowanie. Gdzie i tak to jest zbędne, bo wystarczy trochę strategii i klepanko gotowe :)
A kontrowanie to sprawa raczej na tyle prosta matematycznie, że ciężko się pomylić - kwesita wprawy. Z każdą rundą jest łatwiej xd A przy internetach 1GB/s to chyba trudne nie jest w tych czasach i nikt o lagach nie powienien mówić :D
To wyobraź sytuację w której masz 10 wiosek i leci na Ciebie 5 karet.

5 kliknięć i wszystko masz sklinowane do tego wyliczony czas na kontrę
Skrypty zmieniają rozgrzewke i psują fun z gry.
Chyba że nasi przeciwnicy są dokładnie tak samo uzbrojeni wtedy żeby nadal mieć fun z gry trzeba być tak samo uzbrojonym i według mnie takie zjawisko nastąpiło na sp po wejściu Niemców
 

@Sitek

Chłop
Wynik reakcji
5
To wyobraź sytuację w której masz 10 wiosek i leci na Ciebie 5 karet.

5 kliknięć i wszystko masz sklinowane do tego wyliczony czas na kontrę
Skrypty zmieniają rozgrzewke i psują fun z gry.
Chyba że nasi przeciwnicy są dokładnie tak samo uzbrojeni wtedy żeby nadal mieć fun z gry trzeba być tak samo uzbrojonym i według mnie takie zjawisko nastąpiło na sp po wejściu Niemców

Owszem punktuje to, ale jest w tym jedna wada, ale do tego już musisz sam dotrzeć tak myślę :)

Każda sytuacja jest inna, każdy gra inaczej, każdy dysponuje czym innym. Nie ma złotego środka, błąd zawsze będzie po której ze stron.
Nie jestem fenomenem i nigdy nie byłem, ale myślę, że nie jedną osobę jestem w stanie zaskoczyć
 

SirLordKens

Miecznik
Wynik reakcji
158
To wyobraź sytuację w której masz 10 wiosek i leci na Ciebie 5 karet.

5 kliknięć i wszystko masz sklinowane do tego wyliczony czas na kontrę
Skrypty zmieniają rozgrzewke i psują fun z gry.
Chyba że nasi przeciwnicy są dokładnie tak samo uzbrojeni wtedy żeby nadal mieć fun z gry trzeba być tak samo uzbrojonym i według mnie takie zjawisko nastąpiło na sp po wejściu Niemców
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
pov zyjesz w swiecie moltera i skrypty na sp wynaleziono w 2020 :rofl:
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
pov zyjesz w swiecie moltera i skrypty na sp wynaleziono w 2020 :rofl:
Tak jak pisałem wyżej, od ponad roku po ostatniej aktualizacji nie interesowały mnie skrypty i grałem na tym co jeszcze działało czyli farma

A teraz nie widzę kompletnie sensu inwestowania czasu w skrypty wiedząc że w każdej chwili można dostać bana
 
Do góry