rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser206727

Guest
https://zapodaj.net/95b80c08c0328.png.html macie chłopaki żeby nie było że gram na botach i bana dostałem. Tak jak mówiłem zrzekłem się wygrania rundy więc o 20 napisalem

Przecież PP i tak można dostać nawet jak BANA dostałeś, więc co to za usprawiedliwienie TYPIE.
Jeśli się mylę i tak nie jest to daj screena jak Ci odpiszą, że faktycznie Ci przyznali te PP bo to tylko pierwsza wiadomość od nich.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Przecież PP i tak można dostać nawet jak BANA dostałeś, więc co to za usprawiedliwienie TYPIE.
Jeśli się mylę i tak nie jest to daj screena jak Ci odpiszą, że faktycznie Ci przyznali te PP bo to tylko pierwsza wiadomość od nich.
Marcelku ty jesteś jakis inny niż wszyscy ? Xd przeczytaj regulamin i twoje wątpliwości zostaną rozwiane :) nie ma pp jak się dostanie bana cukiereczku ;)
 

DeletedUser206727

Guest
Marcelku ty jesteś jakis inny niż wszyscy ? Xd przeczytaj regulamin i twoje wątpliwości zostaną rozwiane :) nie ma pp jak się dostanie bana cukiereczku ;)

Ty czytać nie potrafisz TYPIE ??
Chyba napisałem, że mogę się mylić.
Skoro tak to daj druga wiadomość jak Ci przyznają te PP. xD
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
https://zapodaj.net/95b80c08c0328.png.html macie chłopaki żeby nie było że gram na botach i bana dostałem. Tak jak mówiłem zrzekłem się wygrania rundy więc o 20 napisalem

Generalnie nie mieszam się w pyskówki między graczami, ale jest pewna granica, której nie mogę zaakceptować.
Przytoczony "dowód" to paintowe sklejenie dwóch różnych zgłoszeń - odpowiedź z gratulacjami dotyczyła INNEJ rundy niż tej, której dotyczyło zapytanie.
Przypominam, że - zgodnie z regulaminem forum - "2.14. Publikowanie treści komunikacji z zespołem supportu lub innymi graczami jest zabronione."
Jeszcze wyższym stopniem nadużycia jest oszukiwanie w postaci własnoręcznego sklejania różnych wiadomości i tworzenia w ten sposób nieistniejącej rozmowy, wkładając tym samym w usta supportu odpowiedzi, które nigdy nie padły w kontekście danego zapytania.
 

DeletedUser206727

Guest
Proszę o dowody że to paint jest

Btw, nikt nie zwrócił uwagi na otwarte strony? :)

Loser ale się zbłaźniłeś.
Kiedyś do mnie Niemcy pisali, że zbierałem ekipę na nich podobno. Ja mówię, że to nie prawda a oni mi pokazali sccreny rozmowy, że Ja niby Loserowi tak pisałem. Od razu się zczaiłem że ssy przerobione były bo pokazałem im prawdziwa rozmowę.
A w tej rozmowie tylko raz napisalem do Losera, że jest ZEREM.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Loser ale się zbłaźniłeś.
Kiedyś do mnie Niemcy pisali, że zbierałem ekipę na nich podobno. Ja mówię, że to nie prawda a oni mi pokazali sccreny rozmowy, że Ja niby Loserowi tak pisałem. Od razu się zczaiłem że ssy przerobione były bo pokazałem im prawdziwa rozmowę.
A w tej rozmowie tylko raz napisalem do Losera, że jest ZEREM.
Dziękuję pozdrawiam, co do kmica pokaż dwór że przerobione bo nie trawisz mnie więc teraz zmyślasz. Ty Marcelek nobem jestem nawet nie będę z tobą dyskutował.
Lizodup niemieckich gamoni buhaha wydało się
 

DeletedUser206727

Guest
Dziękuję pozdrawiam, co do kmica pokaż dwór że przerobione bo nie trawisz mnie więc teraz zmyślasz. Ty Marcelek nobem jestem nawet nie będę z tobą dyskutował.
Lizodup niemieckich gamoni buhaha wydało się

Wolę grać z Nimi, niż z takim kłamliwym PIONKIEM jak Ty.
Oni zawsze pomogą a Ty ?? Patrzysz tylko PP zgarnąć i TOPKE zaliczyć oraz nasyłać jak lanie dostajesz.
BEKA z Ciebie klaunie xD
 

DeletedUser206727

Guest
Loserek NOOBIE kolegów nie było i lanie dostałeś ładne na rundzie xD
Hahaha xD
PIONEK jesteś xD
 

DeletedUser206727

Guest
Nie lubie losera ale czym Ty sie szczycisz? Oni praktycznie nie graja,podejrzewam,ze 90% ich gry wykonuja boty xD

Po tym jak zobaczylem te kliny to strach sie bac co jeszcze maja, bo z kontry 6 ms uciekaja tez jak cos ^^

Tym, że loser właśnie potrafi dużo gadać. Gra na botach a będzie na innych gadał. A Ty jak cicho siedziałeś tak siedź.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
To Ty próbujesz zgrywać kozaka,że mam siedzieć cicho,ja po prostu wyrażam swoją opinie bo wiem na jakim odpale gra Camerion i reszta
 
Do góry