rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser85594

Guest
Szkoda że nie ma rund dwu trzy dniowych. Kiedyś z Vitroem i innymi się grało na angielskich SP ;> Brakuje mi długich rund ze spiochem. Te 3 godzinne o kant pupy rozbić. Bijesz się z jednym z inni topke wbijają ;<
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Szkoda że nie ma rund dwu trzy dniowych. Kiedyś z Vitroem i innymi się grało na angielskich SP ;> Brakuje mi długich rund ze spiochem. Te 3 godzinne o kant pupy rozbić. Bijesz się z jednym z inni topke wbijają ;<

Większość woli właśnie rundki 3 godzinne :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser192828

Guest
Dajcie w koncu jakies rundki z eko x3,4,5 a nie caly czas eko x1,x2 gdzie moze z 20 graczy gra.
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Wbiłem ostatnio na jakiś parę rundek...

Możecie mi nie wjeżdżać zaraz po ochronie początkowej w 4-5?

Wyszedłem przecież z wprawy:p
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Wynik reakcji
6.791
To jaka jest prawda? XD jestem ciekaw może taka, że Ty mnie jedziesz xD Ceiter 24/7? Hmm widziales mnie teraz na rundzie? Generalnie to wydaje mi się,ze jesteś upośledzonym dzieckiem dlatego wmawiasz sobie, ze jesteś najlepszy Chociaż w grze no ale cóż nawet w niej jesteś kompletnym zerem
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Czas wyjawic sekret bo juz mi sie znudzilo... nie wiem czy to co wypisuje sobie na forum kazdy bierze do siebie, az mi szkoda troche was.. nie wiem czy ktos zauwazyl od poczatku sie spinam jak pies od poczatku twierdze ze jestem najlepszy od poczatku kazdego wyzywam itd. Nikt sie nie domyslil ze ja mam z tego beke ze kazdy bierze moje obelgi do siebie i Wam peka zylka? Przeciez ja sobie z was robie jaja... ale ze tak sie to utrwalilo nie moja wina. Przynajmniej jak plemiona upadna to bedziecie wnuka o mnie mowic^^. Jesli kogos urazilem przez 7 lat pisania bzdur na forum i robienie zartow to PRZEPRASZAM kazdego z osobna. Jesli ktos gra ze mna wiekszosc rund chya stwierdzi ze jestem inna osoba niz na fo... zreszta ceiter jak bylem na tsie mowilem ci ze wszystko robie dla bekia ty bosty sobie bierzesz do serduszka...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry