rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

IownedU

Miecznik
Wynik reakcji
8
Może by już zakończyć aktualna rundę i dać innym pograć? Z tego co widzę wszystko się już wyjaśniło.
 

Eared Butcher

Chłop
Wynik reakcji
19
Skoro prosba kolegi zostala zaakceptowana, wiec tez mam swoja propozycje na niedzieje, bysmy sie pobawili troche.

CZAS TRWANIA: 12:30-15:30


  • Ochrona trwa: 15 minut.
  • Produkcja surowców: x4
  • Wioski barbarzyńskie na gracza: 0,5
  • Chłopi: Tak
  • Łucznicy: Tak.
  • Rycerz: Nie.
  • Kościół: Nie.
  • Ilość Graczy w plemieniu: 1
  • Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
  • Ataki na sojusznika traktowane jako odwiedziny: Tak.
  • Technologia: Proste
  • Zwiadowcy: Widzą wszystko
  • Fake limit: 1%
  • Maksymalny zasięg szlachcica: 1000.
  • Szlachcic zbija poparcie: 20-35
  • Reguła zagrody: 1200
  • Podbijanie wiosek barbarzyńskich: Nie
  • Przesyłanie wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
  • Szlachta: Monety
Prędkość 400
Prędkość jednostek: 0,7
Tryb śpiący: Nie
Zastępstwo: Nie
Morale: Nie
WYGRYWA TOP1

CZAS TRWANIA: 16:00-19:00

  • Ochrona trwa: 45 minut.
  • Produkcja surowców: x5
  • Wioski barbarzyńskie na gracza: 2
  • Chłopi: Nie.
  • Łucznicy: Nie.
  • Rycerz: Tak
  • Kościół: Nie.
  • Ilość Graczy w plemieniu: 3
  • Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
  • Ataki na sojusznika traktowane jako odwiedziny: Nie.
  • Technologia: Proste
  • Zwiadowcy: Widzą wszystko
  • Fake limit: 1%
  • Maksymalny zasięg szlachcica: 1000.
  • Szlachcic zbija poparcie: 25-35
  • Reguła zagrody: 800
  • Podbijanie wiosek barbarzyńskich: Nie
  • Przesyłanie wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
  • Szlachta: Monety
Prędkość 400
Prędkość jednostek: 1
Tryb śpiący: Nie
Zastępstwo: Nie
Morale: Nie
WYGRYWA PLEMIE

CZAS TRWANIA: 19:30 - 22:30

  • Ochrona trwa: 25 minut.
  • Produkcja surowców: x3
  • Wioski barbarzyńskie na gracza: 3
  • Chłopi: Nie.
  • Łucznicy: Tak.
  • Rycerz: Tak, nowe przedmioty
  • Kościół: Nie.
  • Ilość Graczy w plemieniu: 1
  • Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
  • Ataki na sojusznika traktowane jako odwiedziny: Tak.
  • Technologia: Proste
  • Zwiadowcy: Widzą wszystko
  • Fake limit: 1%
  • Maksymalny zasięg szlachcica: 1000.
  • Szlachcic zbija poparcie: 25-35
  • Reguła zagrody: 1000
  • Tak, stare przedmioty
  • Podbijanie wiosek barbarzyńskich: Tak
  • Przesyłanie wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
  • Szlachta: Monety
Prędkość 400
Prędkość jednostek: 0.7
Tryb śpiący: Nie
Zastępstwo: Nie
Morale: Nie
Wygrywa top1 i top2

CZAS TRWANIA: 23:00- 1;30
  • Wioska startowa: ratusz 30, reszta z wioski poziom 1
  • Produkcja surowców: x1
  • Wioski barbańskie na gracza: 5
  • Chłopi: Nie
  • Łucznicy: Tak.
  • Rycerz: Tak, nowe przedmioty.
  • Kościół: tak.
  • Ilość Graczy w plemieniu: 2
  • Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
  • Ataki na sojusznika traktowane jako odwiedziny: Tak.
  • Technologia: Proste
  • Zwiadowcy: Tylko to co w wiosce
  • Fake limit: Nie.
  • Maksymalny zasięg szlachcica: 1000.
  • Szlachcic zbija poparcie: 20-35
  • Reguła zagrody: 2000
  • Podbijanie wiosek barbarzyńskich: Nie
  • Przesyłanie wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
  • Szlachta: Monety
Prędkość 400
Prędkość jednostek: 0.8
Tryb śpiący: Nie
Zastępstwo: Nie
Morale: Nie
WYGRYWA PLEMIE
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Po pierwsze poprawił bym pisownie najwyżej że jest jaki 8 dzień tygodnia .

Ps : Jaki kolega ? Nigdy nie byliśmy kolegami ... Nie spoufalaj się za bardzo ...

Co do rundek to szybkie czy wolne z 0,7 ? To rundki dla mk czy graczy z takimi ustawieniami hit ...
 

Eared Butcher

Chłop
Wynik reakcji
19
Mozliwe, ze jest jaki 8 dzien tygodnia. Czepiasz sie a sam popełniasz blad he. Kolega bylo prowokacją, bo myslalem ze ci sie to nie spodoba. To tylko propozycja moja, nie musi sie każdemu podobac.
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Jak wygrywać to z najlepszymi.

Jak tam twoje zwyciężanie ?

Uwielbiam takie rundy w 5 na 1 :) po prostu kocham i brawa dla szumixka który nawet cofni nie umie w 1s zrobić z tel na której były to moje 1 sp Cie zjechałem poćwicz troszkę dzieciaku , a nie wysyłasz karete i dostajesz kontre i magiczne "bo już musiałem iść " Hit brawa dla tego pana :)




Ten jest hitem xd



I jest topka RO :)

[report_export]CKBSPiVFbG0vzzImgAYz9Mb/VIftgVX/11YIQdc0VgNgaFYoSvzGP7PupzjYFP2bMXuWk+FRuM0ttCeQ0uz/dFDk5qVKrxUk8AJJSNB7LbiIz7q6PP5J4d3NZyh8Djfkx0/Rtoahp3IHsFfe4KWE4WwF+z3mmL9bq2bHPbwyNQIvgpatRZgO5ZINctIP8SEnaLrepXNf3WMbqT0cZ82BolFKfBhVVK/DquLJQjk45dtVXIMBa4JmrM3PtwZZ/d7w3Ud+mj1e6ReQljKTwYY3lTxxfq0EEQFbzirL6yJKLS326pRN63jS[/report_export]


[report_export]CKBWMCVFbG0vzzImgAYz9Mb/VIvsi1X/11YJRNc0VgNgaVYmTvTFOLPupDLYFP2bMXqXkeZRuM0u+Cbb0OWzdFDk5qVKrFsi8ANJFsUtOaCdmeD7dvpMqNuEYmAwQnngx0/U84ahoDhPs1fbqe2D4WwF+z3g3fVb5SqKIu06NxMuj5KkGJBCqN5BP9JD824nJPaS6HcSkGJUrT0cZ82BoR9NfBhVVa/D7+nBRjk4oNFUWcgHJIVl4sqF+0te9Zf9mAsz1nEQ6UWX3zrbw8M3iDZ6N9lVFAFenCiE515TZGG/9ZNJ7g/PWChwNGfvqI2YtdywQQtlIGYI42BdwYKL/74dzSKngGW0cNoOA5CwqKKx7SNii/yOR8vv3OnGTl0pIz1x6aoo2Hoefgcrcj3PcEsdUSAO3tTWQNkhV6Sa[/report_export]


I konterka :

[report_export]CKFXMCVFbG0vzzImgAYz9Mb/VIrtgFX/11cAQNc0VgRrZFMlT7jHO7Pv6DDYFP2bMX6TmKocv4QrtCbb0qCzOByoqukG418stAADEokscrDEgrm/OLdPrt3NZWA0DHioiwDTv4ahpT4DtlfbqenIrG4F+z3h3fAWuz/cNqk6Zg5r39StRJgNrpsNc54N8GVrJb2boDte3WMbqHBQK4HM7h4GNBtVVK/B7+uNRzk58tFbWcsDbIZi6c/PtgZesJK41Ed20HES[/report_export]


Brawo w 5 dali radę nie ma to ja zespół brawo panowie w 5 daliście rade niech moc będzie z wami :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser194069

Guest
Jak tam twoje zwyciężanie ?

Uwielbiam takie rundy w 5 na 1 :) po prostu kocham i brawa dla szumixka który nawet cofni nie umie w 1s zrobić z tel na której były to moje 1 sp Cie zjechałem poćwicz troszkę dzieciaku , a nie wysyłasz karete i dostajesz kontre i magiczne "bo już musiałem iść " Hit brawa dla tego pana :)




Ten jest hitem xd



I jest topka RO :)

[report_export]CKBSPiVFbG0vzzImgAYz9Mb/VIftgVX/11YIQdc0VgNgaFYoSvzGP7PupzjYFP2bMXuWk+FRuM0ttCeQ0uz/dFDk5qVKrxUk8AJJSNB7LbiIz7q6PP5J4d3NZyh8Djfkx0/Rtoahp3IHsFfe4KWE4WwF+z3mmL9bq2bHPbwyNQIvgpatRZgO5ZINctIP8SEnaLrepXNf3WMbqT0cZ82BolFKfBhVVK/DquLJQjk45dtVXIMBa4JmrM3PtwZZ/d7w3Ud+mj1e6ReQljKTwYY3lTxxfq0EEQFbzirL6yJKLS326pRN63jS[/report_export]


[report_export]CKBWMCVFbG0vzzImgAYz9Mb/VIvsi1X/11YJRNc0VgNgaVYmTvTFOLPupDLYFP2bMXqXkeZRuM0u+Cbb0OWzdFDk5qVKrFsi8ANJFsUtOaCdmeD7dvpMqNuEYmAwQnngx0/U84ahoDhPs1fbqe2D4WwF+z3g3fVb5SqKIu06NxMuj5KkGJBCqN5BP9JD824nJPaS6HcSkGJUrT0cZ82BoR9NfBhVVa/D7+nBRjk4oNFUWcgHJIVl4sqF+0te9Zf9mAsz1nEQ6UWX3zrbw8M3iDZ6N9lVFAFenCiE515TZGG/9ZNJ7g/PWChwNGfvqI2YtdywQQtlIGYI42BdwYKL/74dzSKngGW0cNoOA5CwqKKx7SNii/yOR8vv3OnGTl0pIz1x6aoo2Hoefgcrcj3PcEsdUSAO3tTWQNkhV6Sa[/report_export]


I konterka :

[report_export]CKFXMCVFbG0vzzImgAYz9Mb/VIrtgFX/11cAQNc0VgRrZFMlT7jHO7Pv6DDYFP2bMX6TmKocv4QrtCbb0qCzOByoqukG418stAADEokscrDEgrm/OLdPrt3NZWA0DHioiwDTv4ahpT4DtlfbqenIrG4F+z3h3fAWuz/cNqk6Zg5r39StRJgNrpsNc54N8GVrJb2boDte3WMbqHBQK4HM7h4GNBtVVK/B7+uNRzk58tFbWcsDbIZi6c/PtgZesJK41Ed20HES[/report_export]


Brawo w 5 dali radę nie ma to ja zespół brawo panowie w 5 daliście rade niech moc będzie z wami :)



Tak to jest w stosunku 5.1....
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
akurat Szumikx poza wysłaniem karety nic nie potrafi :D
W sumie dobrze że go pojechałeś bo jest zerem na SP jak i na wolnych :D
 
Wynik reakcji
3.047
akurat Szumikx poza wysłaniem karety nic nie potrafi :D
W sumie dobrze że go pojechałeś bo jest zerem na SP jak i na wolnych :D

Poza wyslaniem karety nic nie potrafie? A to ciekawe. Jak Cie pojade, to sie projesz ze 10vs1 i wyzywasz od razu.

Na wolnych jestem zerem? Heh, widziales chociaz raz moje osiagniecia z innych swiatow? To, ze teraz na 113 jestes wyzej odemnie w rankingu to nie znaczy ze jestes lepszy. Lol.. zobaczymy za 2-3 miesiace, az swiat sie troche rozkreci. Pewnie nie dotrwasz do takiego etapu ;)
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
O to zagrajmy wolne :) Np. następny świat z farmą lub ograniczoną farmą , bo nie bez farmy bo to świat darmówkarzy i tyle .

I wtedy się przekonamy na co kogo stać :)

Co do sp nie lubię po prostu sytuacji w której ktoś dostaje baty i jest magiczne " a bo musiałem iść " , "już mu się nie chciało " , "bo coś tam coś tam " to po prostu jest takiego dno jak dla mnie , nie potrafienie się przyznać że dostało się baty bo to nie raz każdy nas je dostał ?

Surki x5 , prędkość 0,8 , barby x2 nie lubie rundek dla mk ...

zagrajmy normalną :

wioska poziom 0/1 , surki (x1 lub x2 ) , prędkość 1 , babry (x4,x5 ) , 350 szybkość i rycek bez nowych przedmiotów i bez plemienia

I wtedy możesz powiedzieć że coś znaczysz jak mnie ograsz na takiej xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry