rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
Paint naucz się grać bo póki co to jesteś tylko na fo mocny, wbij na i sp pokaż jak grasz (znaczy eko klikasz) bo póki co to jesteś jak ramajad na fo mocny a w grze nic.
 

DeletedUser150331

Guest
Paint naucz się grać bo póki co to jesteś tylko na fo mocny, wbij na i sp pokaż jak grasz (znaczy eko klikasz) bo póki co to jesteś jak ramajad na fo mocny a w grze nic.

Jak cały czas gram to nie moja wina że Ciebie nie ma :rolleyes:
Umawiasz się na bicie z nami i nie wbijasz XDD
Ty grajac deffem od 7k potrafisz wioske tracic,no ale koledzy nadrabiaja jak siedzicie w 3-4 na ts XDDDD
Zobaczymy teraz bo na razie jak byles to gralem z noobami ktorzy odpisuja na pw po 50 sekundach ;) Na razie to wygladalo tak ze jak nie ty to rolnik lub szumix dogra ew ramajad walnie jakims lk :p:p
a jak juz byles sam z rolnikiem a bylem ja sollor i ceiter to grales deffem 9/11 wsi XDD
 

DeletedUser178225

Guest
zawsze wbijam i Cb nie było, umawiałeś się w niedziele chyba na 19 wbviłem i Cb nie było na sp to nie moja wina... zapraszam Cie na teraz .

A jeśli mnie nie ma to nie wbijaj w nocy, bo proste że w nocy nie bd grał żeby Cie zjechać :D wolę się wyspać:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Inni jak to powiedzieć niżsi kategorii, na pewno nie mam startu do takich graczy jak Ceiter,CoTy,Sollor,Śmierciu itd. więc to po pierwsze.
Po drugie MistrzuPainta, widziałeś bym grał offem na rundach gdzie grasz ty itd ?
Trudno jest chyba zdziałać coś wysyłając 2k lk na gracza i przejąć mu tym 3/4 wiosek.
CoTy gra sam a nas zawsze 4/5 na ts, to nie dziwne, że gra tyle deffów, ale jak widać sobie radzi i nawet top 1 osiąga.
 

DeletedUser150331

Guest
zawsze wbijam i Cb nie było, umawiałeś się w niedziele chyba na 19 wbviłem i Cb nie było na sp to nie moja wina... zapraszam Cie na teraz .

A jeśli mnie nie ma to nie wbijaj w nocy, bo proste że w nocy nie bd grał żeby Cie zjechać :D wolę się wyspać:D

To teraz pokazales co to jest prawdziwy bob budowniczy sp,zjechalismy wszystkich a ty podbijales jakis noname po 1-2k i budowales a i tak byles 3,jestes totalnym dnem na sp haha nawet offa nie umiesz klepnac w tych wsiach by nas jechac jak walczylismy z innymi XDDD

ps:bylemw niedziele o 19 ale rolnik i freaky rambo i jakis 4 nie dawali mi sie za bardzo rozwinc ;)
 

DeletedUser190128

Guest
zapraszam o 20 ^^

30min po starcie i zobaczymy co potrafisz ty lub sollor ... :)
ogolnie to zapraszam
 

DeletedUser150331

Guest
good mozna grac o 20;30 ;p

zapraszam o 20 ^^

30min po starcie i zobaczymy co potrafisz ty lub sollor ... :)
ogolnie to zapraszam
Nic nie potrafimy dlatego wygrywamy runde za rundą a ty wbijasz piszesz jakieś głupoty tracisz wies i znow zapraszasz na kolejny pojedynek..
aż tak lubisz byc jechany?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150331

Guest
Nie przesadzaj,ze wbijacie i wygrywacie... Mozna powiedziec,ze na tej rundzie gralem tylko ja i troszke szumix... Ktory i tak co po chwile wychodzil,teraz ogarne sobie sklad ktory nigdzie nie bedzie wychodzil,tylko bedzie normalnie gral..:)

lajt ;d ale ja nie wiem czy bede bo nie kwapi mi sie siedzenie caly dzien przed kompem i jeszcze ta regula 800;)
a zle napisalem? jak ten funny fraje. nieco ze ma zabuzenia osobowosci to kompletnie grac nie potrafi a pisze najwiecej XDDD Nawet tego glupiego deffa nie potrafi klepnac.
 

DeletedUser188789

Guest
Coty ja musialem isc bo akcje mialem
mozemy cos zagrac o 20:30:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
nie ma sprawy:)

Paint do Cb, hmmm jestem dnem ale wybacz grałem 100% deff Ty grałeś coś tam offa z sollorem atakowałeś i kozaczyłeś, w ostatnich sekundach podbiłeś wioskę 12k brawo za wygraną ale całe sp byłeś daleko,daleko za mną... Sollor wygrał małą przewagą pkt, niestety każdego sp nie da się ugrać... Pytanie czemu nie zaatakowałeś skoro z Cb jest taki kozak.
Mówisz że jestem na dnie, ale pode mną są jeszcze tacy ludzie jak Ty. hmmm, mieliśmy się atakować ale uznałem że to nie ma sensu jeśli Ty odpisywałeś każdemu to
bbtrrjxplmrldxdigiowfsqmhsxfzaoxotkriozpdoworgmfqgccptlotatlkwbnxxampoireazrajaccrcwlumaajxwednpqyne

kilka minut po tym pisałeś do niego jeszcze żeby mnie zeskanował on nie zrobił tego to wypowiedziałeś mu sojusz, żałosne. nie zrobiłem z tego ss, bo uznałem że to nie ma sensu... Walka z Tb bardziej polega na Tym chyba żeby więcej pw o zjechanie przeciwnika wysłać...
 

DeletedUser187391

Guest
Coty troszkę zmieniłeś, wypowiedział mu sojusz bo doszedł do Ciebie a z wami się lać mielismy :D

No ale spoko rundka. :D

Ceiter graliscie we dwóch bo Funego od razu szybko skasowalismy :p

I ja super składu nie miałem :D

Ramajad moze potrafi robić deffa ale nie ma póżniej pomysłu na grę..;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150331

Guest
6 vs 3 a wpewnym momencie 6vs2 i top5 XDD
stracone 2 wsie,no ale coty i rolnik darmoweczki darmoweczki 170k szumixa i 100k eta brawo panowie do tego jeszcze ponad 100k ramajada brawo panowie tak sie gra to jest wlasnie ten poziom o ktorym mowi coty czyli zebrac jak najwiecej ludzi kazac im grac pod siebie i na koncu zabrac im wsie gzz panowie :)

ps: nie wypisalem tutaj wiosek ktore podbiliscie tylko ilosci jakie mieliscie na darmy
coty tak strasznie piszesz ze nas zjedziecie a jedyne co widze to ataki od ceitera a ty potrafisz tylko darmoweczki jesc ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser166918

Guest
Co to za kiedys angole u nas są? Chciałem pomóc paintowi to palanty w 3 atakowali :D
 

DeletedUser180001

Guest
6 vs 3 a wpewnym momencie 6vs2 i top5 XDD
stracone 2 wsie,no ale coty i rolnik darmoweczki darmoweczki 170k szumixa i 100k eta brawo panowie do tego jeszcze ponad 100k ramajada brawo panowie tak sie gra to jest wlasnie ten poziom o ktorym mowi coty czyli zebrac jak najwiecej ludzi kazac im grac pod siebie i na koncu zabrac im wsie gzz panowie :)

ps: nie wypisalem tutaj wiosek ktore podbiliscie tylko ilosci jakie mieliscie na darmy
coty tak strasznie piszesz ze nas zjedziecie a jedyne co widze to ataki od ceitera a ty potrafisz tylko darmoweczki jesc

Mnie nikt nie nasyłał, szumix was chyba nic nie atakował ale ok, zbijanie murków nazywasz atakami ?He he , jeszcze powiesz ,że namowilem sollora by mnie przejał na poczatku ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry