rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser181427

Guest
Mam pytanie


Grałem dziś właśnie "Rundę Rankingową" (i dostałem nawet 16 punktów;)) natomiast jestem ciekaw, czy wiadomo co ile sie takie odbywają, czy trzeba czychać ;)
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Czasami niespodzianki są nieuniknione, zwłaszcza w świetle ostatnich zmian.
Zamiast wiwatów i gratulacji na Forum wystarczy skontaktować się z administratorem.
 

DeletedUser178225

Guest
Czasami niespodzianki są nieuniknione, zwłaszcza w świetle ostatnich zmian.
Zamiast wiwatów i gratulacji na Forum wystarczy skontaktować się z administratorem.

róbcie sp z np; wbijają 4 admini zakładaja plemiona aaa,bbb,ccc,ddd do tego loswy i automatyczny przydział do plemienia i bedzie fajna zabawa:D na rumuni tak jest i jest ciekawie;D
 

DeletedUser162325

Guest
Kochana administracjo ustawienia rundy turniejowej nie zgadzaja sie z jej opisem. Tu pisze ze jedna osoba w plemieniu a tu ze 2 osoby w plemieniu. Zdecydujcie sie bo potem nie wiadomo jaka taktyke wybrac :)
 

DeletedUser162325

Guest
Wiążący jest opis rundy, zatem nie trudno się domyślić, że na rundzie będzie dwuosobowy limit plemienia

Nigdy nic nie wiadomo. To proponuję zmienić w ustawieniach na tak jak jest w opisach bo dla wielu osób może być to mylące:) Lub proponuje grac na innych ustawieniach tych nowych jak już tak kombinujecie :)
 

DeletedUser178225

Guest
Nigdy nic nie wiadomo. To proponuję zmienić w ustawieniach na tak jak jest w opisach bo dla wielu osób może być to mylące:) Lub proponuje grac na innych ustawieniach tych nowych jak już tak kombinujecie :)

dawaj go na pojedynek Ty vs On, kto wygra ten ma racje;D

--------------------------------------------------------------

na sp nic się nie zmieniło, walą w kilku i po kilka karet na jedną wioske^^^ sklinujesz jedną drugą podbiją:)
 

DeletedUser181427

Guest
dawaj go na pojedynek Ty vs On, kto wygra ten ma racje;D

--------------------------------------------------------------

na sp nic się nie zmieniło, walą w kilku i po kilka karet na jedną wioske^^^ sklinujesz jedną drugą podbiją:)


Gram od paru dni i codziennie i te dzisiejsze o 20:30 to była tragedia, wybili się Ci, którzy mieli szczęście, umiejętności tu praktycznie moim skromnym zdaniem nie grały roli. Mogę nie mieć racji, bo na SP gram krótko, ale mając w perspektywie te 7 dni ostatnich, nie było w normalnych godzinach (od 9 do 24) takiej rundy jak ta dziś o 20:30

--------------------------------------------------------------

Poszukiwana 1 osoba do plemienia na dziś na 18 na rundę rankingową (plemiona 4 osobowe są).
 

Kamis1408

Łucznik
Wynik reakcji
227
Widzę,że nie ma co wbijać bez 10 kumpli bo całe przedszkole gra.
Pozdrawiam kropka,****** i ramajda.Szczególnie tą ostatnią szuję.Nie polecam się z nim dogadywać.
Zaczęło się niewinnie.
c8bde06535c0a.png

Odpowiedź
b6b5583951220.png



Kropek wkracza do akcji
af74a8792818c.png

Odpowiedź
f82ffef113429.png



Rozmowa z ramajadem
e5f2e413db6bd.png


Wleciał we mnie karetą.Niski pop niestety nie pozwolił na utrzymanie wioski.
Mam nadzieję,że będziecie go klepać na każdej rundzie.

PS.Musicie się jeszcze wiele nauczyć skoro żółtodziób was ogarnia
PS2.Możecie skandować "do repki go":D
 

DeletedUser181427

Guest
Przecież ty mnie noobie nigdy nie podbiłeś:p
Na większości rund Cię rozjeżdżają zanim zdążę zrobić karete...





Skoro graliśmy razem kilkanaście rund i akceptujesz zaproszenie do przyjaciół to wydawało mi się to logiczne,ale widzę,że SP rządzi się swoimi prawami.Nadrzędnym prawem jest zwycięstwo.Za wszelką cenę.Dzięki,że mnie tego nauczyłeś.Będę ostrożniejszy.

SP i nie tylko. Tak niestety psują się plemiona. Ale są ludzie, którzy tak nie myślą, niestety niewielu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry