rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser177480

Guest
koniu ale te twoje nasyłanie i łamanie sojków przez twoich "kolegów" to naprawde...
słałes ataki jak kaleka:D 50x i all zołte jak to mozliwe:D
nasyłanie proszę cie sam sollor z funym mi kazali ciebie lać po drugie łamanie sojków przez kolegów co mnie to ja żadnego soja nie złamałem grałem jak chciałem . liczy się koniec rundy . prawda jest taka że jak bym wiedział że ty na tym koncie siedzisz, 1 byś dostał karetę

--------------------------------------------------------------

50x ataków a może nie , ja nie gram defem 100 procent jak ty haaa
 

DeletedUser187391

Guest
Nie kazali, tylko kazdy na kazdego lał sie :D

Coty pierwszy raz Ci przyznam, dobrze sie gralo! :D
 

DeletedUser

Guest
No runda była nawet fajna cały czas sytuacja się zmieniała :D ale i tak za długa jak dla mnie ;d
 

DeletedUser

Guest
Dzięki Damianus za rundkę :)

chyba trzeba powrócić i ukrócić łańcuch tym napinaczom, c'nie? :)

Napisalem juz Tobie na rundce. Zapraszam Ciebie i remiego! :p

Cos poszlo nie tak... Juz nie da sie grac 1 vs 1 bo jak zacznie sie z jednym to leci na Ciebie drugi a potem robi sie 4 i tak w nieskończoność ! :)

Ale musze przyznac, ze wsrod tych nowych "wyjadaczy" poznalem jedna perelke z ktora moge grac w ciemno ! :) Tak jak 3 lata temu z Toba Ego i z remisiem :D

Pozdrawiam i zapraszam stara gwardie do gry ! :D
 

DeletedUser178225

Guest
nasyłanie proszę cie sam sollor z funym mi kazali ciebie lać po drugie łamanie sojków przez kolegów co mnie to ja żadnego soja nie złamałem grałem jak chciałem . liczy się koniec rundy . prawda jest taka że jak bym wiedział że ty na tym koncie siedzisz, 1 byś dostał karetę

--------------------------------------------------------------

50x ataków a może nie , ja nie gram defem 100 procent jak ty haaa

deffowałem sie bo wiedziałem ze ceiter załozy plemie z toba a nie zemną bo miałem inny nick i nie wiedział ze gram, tak bys dostał dawano:) ale niestety czarny byś posłał na mnie karete i co? grałem deff+lk i katy wiec ty bys był bardziej stratny zanim ty bys posłał na mnie karete to ja juz dawno bym miał z 10 wiosek:) taka prawda:) ... We 3 nie daliscie rady nic podbic dopiero jak szawka sojusz złamał to podbił mi on 3 czy 4 wioski a ty tylko wtapiałeś .
Twoje szczescie ze spiocha odpaliłeś, i ze na plemie to odwiedziny:D tak bys nawet w top10 nie był:p
 

DeletedUser178225

Guest
a co do rundek to moze być wiecej takich:D eko i wioska i to jest gra poziom itp:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Obsługa Gry na bieżąco monitoruje sytuację na każdym świecie Plemion, przy czym na światach Sp zmuszona jest do reagowania w sposób możliwie jak najszybszy z uwagi na skrócony czas rozgrywki i jej zwiększoną dynamikę.
 

DeletedUser177480

Guest
już nie mówie o tych atakach dziś, rolnik takiboteg erysion i danielex . ale złamanie soja znów przez rolnika to śmiechu wartę . koniec rolnik z sojem do końca plemion


1 na 1 oczywiście nie dali by rady :) muszą w 4 jak zawsze. widać ich poziom jest 0 boją się sami :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169038

Guest
powodzenia życzę tym co nie potrafią 1vs1 grać. -.-
3offy skontrowane, po czym nastepne kilka offów wbija...
 

DeletedUser188789

Guest
już nie mówie o tych atakach dziś, rolnik takiboteg erysion i danielex . ale złamanie soja znów przez rolnika to śmiechu wartę . koniec rolnik z sojem do końca plemion


1 na 1 oczywiście nie dali by rady :) muszą w 4 jak zawsze. widać ich poziom jest 0 boją się sami :)

Chłopie pisałeś do mnie czy soj a ja nic nie odpisalem denerwuje mnie ze tak piszesz OgArnij się co:( myślisz że jak nie odpisze to soj albo doddam do znajomych?
 

DeletedUser188629

Guest
koni co do sojow z toba to nie mozna ci wierzyc bo dla cb soj dziala w jedna strony , piszesz na fo bo ktos zerwal z toba sojusz ale jak by kazdy mial pisac o tb i o tym ze zerwales soja to proponowal bym zrobic oddzielny temat o tobie i caly czas byla by aktywnosc:D
 

DeletedUser177480

Guest
koni co do sojow z toba to nie mozna ci wierzyc bo dla cb soj dziala w jedna strony , piszesz na fo bo ktos zerwal z toba sojusz ale jak by kazdy mial pisac o tb i o tym ze zerwales soja to proponowal bym zrobic oddzielny temat o tobie i caly czas byla by aktywnosc:D

kiedy zerwałem na pewno w 7 miesiąca ani razu rolnik i na kit kłamiesz . jesteś darmówkaszem i tyle twoje topki to same darmy
 

DeletedUser

Guest
Bo sporo się zmieniło teraz w repce może być każdy kto coś ogarnia na sp nawet funny był xD :D
 
Do góry