rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser187391

Guest
2x Obrońca dnia
Pokonaj jako obrońca najwięcej jednostek na tym świecie.
Najlepszy wynik: dnia 19.12.2015 (56.958 jednostek)
94.505 / 138.665
94.505 / 138.665
» pokaż wszystkie

Juz myślałem że o mnie zapomnieli;)
 

DeletedUser147486

Guest
Nie byłbym taki pewien :p

Dziwne jest to, ze coś tam niby zaktualizowali, UK, RO i RU dostali znikąd punkty, a my nie :p
Skoro UK nagle ma 30pkt więcej to za poprzednią wygraną z nimi powinniśmy dostać więcej niż 8pkt.
Dziwne, ale cóż... pozostaje wygrywać wszystko to i tak topka będzie nasza :)
 

DeletedUser147486

Guest
hahah! :D

npytizeiwzyinocgsnfdozaaffballnxeeqewqmvyamijcpmcwafsijjbzshuzgwnmupjyqoqoqsazoxvzkyiqxzlhvmpndrgmbn


Tutaj oficjalne ogłoszenie wyników turnieju, gdzie Duckje gratuluje nam pierwszego wygranego przez nas międzynarodowego turnieju jak i oczywiście zdobycia pierwszego miejsca w rankingu :)
https://forum.tribalwarsmasters.net...the-End-of-Year-Tournament!&p=25023#post25023
 

DeletedUser147486

Guest
Nic nie zrobiles, a szczycisz sie tym jakbys mial jakis duzy wklad w to osiagniecie.

Do tego rankingu zaliczaja sie również mecze z mistrzostw, nie tylko turniej koncowo-roczny :)
Aktualnie pracuje i nie mam czasu na gre, bo zanim wrócę to już mecz trwa. niemniej we wczorajszym finale gralem na koncie CoTego i mialem możliwość sklinowac odbitke na świeżo przejęta wioske murusa oraz karete idącą na Daniela, co moglem powstawiac to wstawiłem :)
Nie rozumiem czemu tak mnie atakujesz, ten ranking jest sukcesem calej reprezentacji, sukcesem około 20osob dzięki którym wszyscy gracze moga stwierdzić, że my Polacy jesteśmy najlepsi i wszystkie państwa obawiaja sie gry z nami :)

Przykro mi, że wasze napinki typu, iż "kiedys repka była lepsza, a teraz szkoda gadac" okazuja się byc tylko pustymi słowami.

Nasza reprezentacja gra na najwyższym poziomie i chętnie przyjmiemy graczy, którzy chcą trochę potrenować i wraz z nami walczyć na międzynarodowych turniejach.
Ty nie potrafisz się zachować, nawet teraz pokazujesz, że nie rozumiesz idei reprezentacji, gramy nie dla siebie indywidualnie, ale dla calej druzyny, reprezentując wszystkich polskich graczy na arenie międzynarodowej. Jak dojrzejesz to moze zrozumiesz, że licza się tez inne wartości niz "ty i twoje ego" :)
 

DeletedUser178225

Guest
Ogłaszam ze " Świąteczna Runda!" można już zakończyć, ponieważ Plemie Extaza zdominowało swiat.

P.S licze ze zostanie za 2-3dni zakończona:)
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
skaczę bo się wygłupiam :)

ale trzeba zachować się publicznie okey ;d

ty z kolei też skaczesz tu i tam więc ...

publicznie zachować a to dobre
nie rób z siebie kogoś kim nie jesteś
Obrażasz zbycha, a potem piszesz , że to repki chcesz.

Ja po prostu wyrażam swoje zdanie, nawet jeśli kogoś nie lubię, mam do niego nawet minimalny szacunek
 

DeletedUser190128

Guest
myliłem się

no ale cóż...

zbychu doszedł z ekipą wysoko dlatego zyskał mój szacunek :)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.049
tak myslalem ze ktos to napisze i to pewnie bdziesz ty:D
nikt im nie bronił grać w tym turnieju. problemy kadrowe my tez latwo nie mielismy zebrac te 10 osob sam o tym wiesz widocznie zrobili za wąską kadre to ich problem:d

grałes ale jednak w repce nie jestes :D jakbys moze 2 mecze zagral to bym o tobie wspomnial:p
 

DeletedUser144973

Guest
Gratulacje Panowie !, Gratulacje Zbychu ! ;) Fajna robota !

Takie pytanko, Niemcy nie brali udziały w turniejach?
 
Do góry