rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser187762

Guest
Nie podaję liczby punktów kiedy wioski są dość nietypowe (choć z czasem pewnie staną się typowe). I na nocnych nie podaję zwykle :)

MainSin mam prośbę, zlikwidujcie ochrone początkową jak kogoś podbiją, albo dajcie zakaz atakowania na ten czas graczy bo jest to denerwujące kiedy masz 100k, a człowiek obok może cię bezkarnie burzyć bo ma ochrone na następne 30 minut...

--------------------------------------------------------------

Może przy jednym graczu to nie sprawia problemów, ale kiedy 10 takich łączy sie w kupe i burzy wioski to nei jest przyjemnie...
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Najlepszym rozwiązaniem byłoby ochrona na podstawie wielkości 1:10 albo coś w tym stylu przez np. 30min :) ale nwm czy to wykonalne
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem kto jest odpowiedzialny za rundki teraz ale to żenada. Na ostatnią runde jaką wbiłem była prędkość 2 przez całą runde kliknąłem warsztat piedestał i ratusz

teraz runda od 13 będzie lepiej, może zdąże zbudować na tyle spichlerz na eko 0/0/0 żebym mógł kliknąć cokolwiek innego
 

Vitor

Miecznik
Wynik reakcji
42
Nie wiem kto jest odpowiedzialny za rundki teraz ale to żenada. Na ostatnią runde jaką wbiłem była prędkość 2 przez całą runde kliknąłem warsztat piedestał i ratusz

teraz runda od 13 będzie lepiej, może zdąże zbudować na tyle spichlerz na eko 0/0/0 żebym mógł kliknąć cokolwiek innego

POPIERAM W 100%, raz sie moze zdarzyc ale nie z taką czestotliwoscia.
Ustawiajac runde wypadaloby wejsc i stestowac ustawienia chociaz przez 30 sekund, droga administratorko!
 

DeletedUser

Guest
lolo.png
 

DeletedUser

Guest
Jedyną opcją jest burzenie ratuszu i próba grania, ale to nie miałoby sensu.
 

DeletedUser163759

Guest
To chyba takie "wakacyjne figle" dla urozmaicenia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
zburzenie ratusza
i pójście w pałac bo miejsce w zagrodzie bylo
mi brakło 15k gliny
za późno zacząłem farmic
 
Do góry