rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
Edinio ma Cie to zaboleć bardziej niż Ci się wydaje?:) Ładnie tak kłamac i to z czyjegoś konta?

knvkpfggchtmehcxljrdccjvadikueufexvbpmgmijmeyribiwuqihthezklwwmynniglaiycfuspexjvhbxjdxwdoxpcvpmxork


hdtbvcidumlhkqnxxpjomrmtsmfvtlesocawpegkavjjxukypzytyhxqqajixnkjhstiprhtjyoqhdvxbgfunlugekfpuxmnlabf
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
-4 jeździec apokalipsy- napisał:
Był jakiś grek, miał nick The Last Assasin, czy coś takiego. Miał około 1,5kk pkt, czarny też miał około 1,5kk pkt, a ja wtedy miałem 2,5kk.
Zacząłem atakować asasyna to po chwili we dwóch zaczęli mnie atakować. Napisałem Czarnemu, że jak wyśle jeszcze jeden atak to mu wojnę wypowiem - zero efektów, walił dalej. Zjechałem Asasynowi 2/3 wiosek, z czego większość z nich przejąłem i uciekł na śpiocha...
Wtedy nagle czarny został sam, wypowiedziałem mu oficjalną wojnę z podpisem, że chce mieć wgląd do statystyk
Nagle mi odpisał, że go głowa boli i mogę go przejmować.

Tyle by było z walki Niedzielny VS wielka legenda sp

He he, nieźle zjechałeś, ale musiałeś napinać, kiedy zacząłeś zastępstwa dawać, by nikt Ci nie wysłał wojska w dal,i tak myślę, że max te 2h to mało jak na zastępstwo, musisz mieć strasznie dużo czasu albo mało spać w nocy xd
Nawet jak Cię nie będzie cały dzień albo te 10h to i tak Sollor Cię nie wyprzedzi chyba, że ma +400 szlacht ale wątpię ;)
Sam stałeś się legendą bo pokonałeś legendę ;)

Oby tak dalej a będziesz sławniejszy od Keymila na szybkich ^^
 

DeletedUser187391

Guest
He he, nieźle zjechałeś, ale musiałeś napinać, kiedy zacząłeś zastępstwa dawać, by nikt Ci nie wysłał wojska w dal,i tak myślę, że max te 2h to mało jak na zastępstwo, musisz mieć strasznie dużo czasu albo mało spać w nocy xd
Nawet jak Cię nie będzie cały dzień albo te 10h to i tak Sollor Cię nie wyprzedzi chyba, że ma +400 szlacht ale wątpię ;)
Sam stałeś się legendą bo pokonałeś legendę ;)

Oby tak dalej a będziesz sławniejszy od Keymila na szybkich ^^

hahaa lol :p

Nawet nie mam zamiaru go gonic.. i wiesz moze dac komuś zasta albo śpiocha na 6h i ma czas ;x
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.043
mówił ze ma tydzien wolnego to przewaga nie dziwi:D taki promil jeszcze 3 dni temu mial kilka wiosek bo nie grał runda z małym poziomem co było wiadomo. dziwie sie ze niedzielny nie zbojkotowales jej i grałes:)
 

DeletedUser178225

Guest
mówił ze ma tydzien wolnego to przewaga nie dziwi:D taki promil jeszcze 3 dni temu mial kilka wiosek bo nie grał runda z małym poziomem co było wiadomo. dziwie sie ze niedzielny nie zbojkotowales jej i grałes:)

Wbiłem tylko tak nie po to aby wygrać:D Tylko czarną scisnać jak niedzielnego atakował i tak zostało coś sobie wejde podbije reszta się buduje:D bo jakbym chciał od początku dzisiaj już bym miał troche milionów:D ale niechce mi się siedzieć non stop na koncie:D wole poczekać i pyknąć krótkie coś:D
 

DeletedUser159420

Guest
Hmm, ciekawe czy mi nitro uwierzy, że mnie w 10+ na raz atakowali... nie lepiej nie będę o tym wspominać xD

Widzisz a działo się to już po naszej dyskusji. Wystarczyło zrobić zdjęcie z przeglądu ataków przychodzących.



Co do aktualnych rund to ktoś sobie żarty robi.

widoczność w rankingu top 50 wymagana do otrzymania nagrody
podczas gdy nagroda za bycie top1...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
Ja mam wiadomość od supportu akurat gdzie dostaje wiadomość jak chcesz to odezwij się na PW to ci pokaże. Drubens może nie pamięta po prostu. Ale mi dał rad pp jakbyłem poza topką. Nie oskarżam Drubensa o kłamstwo. Po prostu tyle co on pp rozdał (co runde musiał komuś dawać) to po prostu nie pamięta wszystkich sytuacji.



Ojj, byłem raz na TS i mieliśmy sojusz i nie powiedziałeś, że nie masz z nikim soja poza nimi ;)

Tylko,ze ja z Toba nigdy nie mialem sojuszu zacznijmy od tego,raz Ci wioski oddalem poniewaz nie chcialo mi sie tej rundy grac, a runda byla na 100% do ogarniecia :) Tak wiec zadnego sojuszu z Toba nie mialem wiec :) I powtorze jeszcze raz,jak atakuje to zawsze sam chyba,ze plemie jest iles tam osobowe to logiczne,ze gram z plemieniem.
 

DeletedUser159420

Guest
Cóż, dla mnie to też oczywista kwestia, ale ostatnie wydarzenia pokazują że jednak nie. Więc może jak dam info trafi to lepiej

Nie można być top1 i poza top50 jednocześnie więc to bezsensu...

Tylko,ze ja z Toba nigdy nie mialem sojuszu zacznijmy od tego,raz Ci wioski oddalem poniewaz nie chcialo mi sie tej rundy grac, a runda byla na 100% do ogarniecia :) Tak wiec zadnego sojuszu z Toba nie mialem wiec :) I powtorze jeszcze raz,jak atakuje to zawsze sam chyba,ze plemie jest iles tam osobowe to logiczne,ze gram z plemieniem.

Mieliśmy sojusz.
 

DeletedUser182378

Guest
Nitro, ale ja się z Tobą zgadzam, bezsensu proste i logiczne. Ale co zrobisz.
 
Wynik reakcji
6
Bycie top1 i zarazem bycie w top50 jest proste i logiczne, ale bycie w najlepszym plemieniu i bycie poza top50 podczas gdy nie ma żadnej informacji o konieczności bycia w top50 jako podstawy otrzymania nagrody już takie proste i logiczne nie jest ;)

Mam nadzieje że to zdanie było proste i logiczne ^^
 

DeletedUser182378

Guest
No tak, kto by przypuszczał że administracja nie daje pp na słowo? Niesamowite.
Proszę, myślcie!

Btw, rundy są dziś całą noc... będzie 90-100 osób?
 

DeletedUser188789

Guest
Sadze ze w nocy nie po 24 pewnie nie będzie 90-100 graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
"podbijamy funnego" - żałosne współplemieńca podbijać co deffem ratował pupę coma jesteś żałosny gracz na dzięciął starczący

może szykuj się do poprawki sierpień czeka... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
o_O zapomniałem, że dzisiaj już ruszyły rundki, a długa miała być przecież do niedzieli ;/
Pyknę sobie od 19.00 ;)
Kto robi plemię ze mną ?
 

DeletedUser

Guest
Moze pykne.

http:// https://www.guerretribale.fr/sds_rounds.php?mode=past
#6623 CDS 2015 Classic
Nie ma to jak polska wygrana na francuskich szybkich.
Ja sam jako top1 wszystkigo czego sie da, RA, RO i w punktach także.:p
Pod koniec było gorąco, ale całe szczęście smoke slal mi tyle wsparć ze jakoś przeżyłem.
Na dodatek na 5 minut przed koncem akcja trojki graczy, na liczniku ciagle po 30-50 krzyzykow, wiekszasc fejki, ale tez offy z karetami.

Tyle klinow na slepo wpadlo :p

Ogolnie fajna runda, ale tez bardzo męcząca :)
 
Do góry