rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser143082

Guest
Każdy chce nabić najwięcej pokonanych. Ja miałem 3500 pik i mieczy i miałem na Cb. walnąć też ;) ojciecwszystkich to mój nick na SP. Wcześniej ubilem 2000 toporów , 1000 lk i coś tam jeszcze samą lekką i nawet wioskę przejąłem i kontra zaraz ;)
 

DeletedUser

Guest
Każdy chce nabić najwięcej pokonanych. Ja miałem 3500 pik i mieczy i miałem na Cb. walnąć też ;) ojciecwszystkich to mój nick na SP. Wcześniej ubilem 2000 toporów , 1000 lk i coś tam jeszcze samą lekką i nawet wioskę przejąłem i kontra zaraz ;)

pytałeś mnie o soja nie przyjąłem bo i tak miałem za dużo trzeba znów regularnie grać na sp bo nie grałem 2 miechy i wróciłem jakieś przed meczem repka vs forum

regularnie nie znaczy dla mnie nolife-nie lecz granie 3-7 rund w tygodniu :p

PS: Chętnie bym zagrał rundke typu CAT od 600-2k pkt i pp dla plemienia z najwyższym RA plemie 2-3 osobowe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.065
a mi trzy razy ten sam koles ubil po pol offa ^^ gral tylko po to zeby poprzeszkadzac i mu sie udalo przez to rundka nie wygrana:(
raz sie nadzialem chce uciekac a szlachta juz byla we wsi a tu sie barbar nie da przejmowac^^
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser153746

Guest
Jestem troche pijany ale moze coś jeszcze wypsztykam:)

Więc Drogi drubensie Czy jeśli zrobie ankiete to bedzie runda kilku dniowa:)?? oczywiście jeśli gracze wyraża taką chęc:)

Naprawde się wam to opłaca mk napewno uaktywnie jeśli przejme 20 wiosek:)

Czekam na odpowiedziec Drubensa:)



to odpalaj bota tylko co ci on da? po za tym ze dostniesz bana ( zostaniesz tym samym wykluczony z twtotal chyba ) a wiekszosc wycofa wojska na czas wejscie ataku byleby lagow za mocnych nie bylo i wszystko byloby swietnie

ja chce rególe zagrody= 1 i no rules:) bez szlacht;d
i najlepiej wywalcie murek:) bedzie mozna kontrowac po 5lk yeah na rumunach była taka runda bocik poszedł w ruch:) było super
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser153746

Guest
MK??? lol:D może być taka rundka oby do środy :) bo pozniej koniec gry :D

next piatek sobota i niedziela i wszyscy wkurzeni(uzył bym innego słowa które przyszło od razy na język) pozdrowienia dla meritas czy jakos tak która tak lubi mnie banowac:)

A tak na poważnie to kiedy tylko chce Cie:) ja i tak jestem 24/7:)
 

DeletedUser157137

Guest
hehe 2 repkowiczów przejąłem i inni zresztą też jedno pytanie - gdzie jest repka :d? (spina poziom low)



Mam Cie tutaj osmieszyc ? Spinasz ze szybko sie rozwijasz Ty 1.1k , ja 1.9k pkt

Twoj off 1400 top 1200 lk 130 tar, moj off 4800 top 3400 lk 300
 

DeletedUser159420

Guest
Mam Cie tutaj osmieszyc ? Spinasz ze szybko sie rozwijasz Ty 1.1k , ja 1.9k pkt

Twoj off 1400 top 1200 lk 130 tar, moj off 4800 top 3400 lk 300

ja top1 ty top 110
ja pałac ty kuznia 12
ja eko 25 25 25 ty eko 23 23 22


#down
Pedro go przejął bodajże ME
 

DeletedUser155263

Guest
Mam Cie tutaj osmieszyc ? Spinasz ze szybko sie rozwijasz Ty 1.1k , ja 1.9k pkt

Twoj off 1400 top 1200 lk 130 tar, moj off 4800 top 3400 lk 300


Polak gdy ja miałęm full to ty miałeś

3k topa i 2500lk i 254 tarana
w punktach o 1,500 lepszy ale co z tego jak off-a marnego miałeś???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser153359

Guest
nitro bez spin dobrze wiesz ze gdyby nie te fejki top1 bys nie byl ;)
 

DeletedUser157137

Guest
Polak gdy ja miałęm full to ty miałeś

3k topa i 2500lk i 254 tarana
w punktach o 1,500 lepszy ale co z tego jak off-a marnego miałeś???


Masz wyobraznie :) haha

te fejki były nie potrzebne repka nie ogrania i bez tego by się ich zjechało:)


Co tam ze szlachta mnie we 3 fejkowaliscie i podstawili do mnie defa : ). Zeby inne ulozenie na mapie nic bycie nie wskórali :)
 

DeletedUser

Guest
A ja zostałem przejęty pod koniec i to w trakcie przejmowania ;)

A tak serio... ja bym chciał się dowiedzieć czemu w dzisiejszej rundzie została zmieniona liczba osób w plemieniu z 4 na 5 (przed lub juz w trakcie rozgrywki) skoro godzinę przed rozgrywką pisało wyraźnie: 4 osoby. Ktoś sobie w kulki ostro leci ;)
 

DeletedUser162819

Guest
Ja miałem 2/3 full offa,a z naszej grupy miałem największego w naszej grupie ;)
 

DeletedUser137285

Guest
hahah .
skanowałem Cie po pierwsze


po drugie zaapytaj się stepichilda on full-a ja full a ty pewnie 28 ... i 27 ratusz hahhaa

kiedy stepchild mial fula? :D

nie no gratulacja ja tam sie tlumaczyl nie bede, ze gram z tel czy cos ale mial 100 lk wiecej niz ja, w ra wczesniej nic wiec do fulla bylo daaaaalllleekkko :)

ale ladnie ogarneliscie :)
 

DeletedUser155263

Guest
Ja miałem 2/3 full offa,a z naszej grupy miałem największego w naszej grupie ;)

stepichild na ts mówiłeś że masz full... ja full-a miałem ... dopiero na koniec zostało mi 4k topa i 3200lk i 180 tarana... po czysczeniu dwuch typów...
 

DeletedUser137285

Guest
stepichild na ts mówiłeś że masz full... ja full-a miałem ... dopiero na koniec zostało mi 4k topa i 3200lk i 180 tarana... po czysczeniu dwuch typów...

stepchild nie majac Ra przejmowal mnie 3100 top 1700 lk na 30 min przed koncem wiec moze Kropek Ty jako jedyny miales wojo bo nitro mial mniej niz stepik :)
 

DeletedUser162819

Guest
No,wchodziliśmy na prawie puste wioski ;)
A największego offa miał polak(z tych co widziałem)
 

DeletedUser137285

Guest
no zdecydowanie mial najwiekszego bo mial 700 lk jak na serwie bylo 5k ja mialem z 400, Wy mysle podobnie ale o 21.49 stracilem naet dalej z telefonu a do przejecia i tak zrobilem 1600 ...

co nie zmienia faktu, ze bardzo pozytywnie mnie zaskoczyliscie... nie wojskiem ale tym co najwazniejsze zgraniem :)

oby tak dalej panowie
 
Do góry