rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser169458

Guest
Bajus, mistrz Polskich sp, a na treningu się nie stawił ani razu, na meczu go nie było. Poziomem też by nie pomógł. Ale plakieta repki musi być ^^
 
Wynik reakcji
6
Spokojnie...
Zbychu coś mi mówił, że oni na swoje tablety za summer/spring games muszą poczekać ze 3 miesiące, więc myślę, że do końca wakacji warto dać sobie czas.

No bo w końcu i wartość nagrody podobna i odległość w sumie też. Tam bodajże Anglia czy Niemcy > Polska, a np w moim przypadku to Kraków > Kraków.

Wszystko wymaga czasu! :)
 

DeletedUser169458

Guest
Właśnie dostałem wiadomość od Pana Drubensa, że adresy poszły do Niemiec i stamtąd nagrody będą wysyłane. Czyli mamy po nagrodach xd
 

DeletedUser144973

Guest
Chyba, że tak:p nie obserwuje często, ponieważ nie ma czasu. Teraz mam trochę luzu, może popykam. Pozdro wariat :p
 

DeletedUser185016

Guest
Naprawdę poziom na polskich sp jest zerowy jak nie wbije ktoś repki lub z graczy ogarniających to śmiech na sali taki loser który wyłudza pp lub osoby widzącę moja przewagę 2k pkt plus lk miałem tyle co większość razem ja 960 oni 1200 cały serwer to coś nie tak ?
I ja broniąc się z deffowcem nie miałem szans skoro gst123 loser idący + 3 inny nicki mi obce . Brak mi słów .
 

DeletedUser178225

Guest
Naprawdę poziom na polskich sp jest zerowy jak nie wbije ktoś repki lub z graczy ogarniających to śmiech na sali taki loser który wyłudza pp lub osoby widzącę moja przewagę 2k pkt plus lk miałem tyle co większość razem ja 960 oni 1200 cały serwer to coś nie tak ?
I ja broniąc się z deffowcem nie miałem szans skoro gst123 loser idący + 3 inny nicki mi obce . Brak mi słów .

Czekaj to mam rozumieć ze cie 240 lk rozwalili razem z deffowcem?:D
 

DeletedUser171533

Guest
haha miał 120 lk wiecej ode mnie czyli jak dobrze pamietam ubiłem mu 774 lk :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
He więc tu spinać sie niema co:) jak lk Cie skontrowali na lk... na mnie też wpadaja w kilku i nie płacze z tego powodu zawsze dostana kontre chyba ze wsadza atak idealnie za powrót bo i tak sie zdarza czasem ze przypadkowo wbijaja kontre:)
 

DeletedUser185016

Guest
kurek złamał sojusz dziękuje bardzo :)


danielka zjechałem a on bierze zasty i atakuję z nich żałosne z czego kurek gadał ze mamy sojusz bo na ts podpisaliśmy kareta poszła to szantaż ze nie mam na to dowodów .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171672

Guest
Ja miałem z tobą sojusz ale karety nie posłełem haha.. Danielek cię zjechał z mojego konta, bo mial z tobą układ: wysyłasz na niego 4 grubych z obstawą po 22 lk bez fejków, a jak złąmiesz zasady to on cię zjedzie z mojego konta lub dasz mu 200 pp. Ty natomiast posłaś na niego 60 fejków i karete z obstawą po 600 lk, a i tak dostałeś od niego klina :D Dostałbyś jeszcze kontre ale uwaliłeś mu wszystko^^

Pozdro:)
 

DeletedUser185016

Guest
danielek zagraj pojedynek kto szybciej full wyklepie bo niestety wolniesz go robisz i karete bo 2 raz złamałeś sojusz jesteś słaby skoro do tego się posuwasz tylko z zaskoczeniem umiesz mnie podbić z oporem .
 
Do góry