rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser179909

Guest
kolego PP same nie graja. A zebys dorosnal do poziomu repki to musiałbyś jeszcze duzo chleeba zjesc
 
Wynik reakcji
6.791
Eh Funny widze,ze troche CI ego skoczylo po "wygraniu" pojedynku z Kurkiem. Ogolnie za tydzien wbije na sp na pare rundek mam nadzieje,ze bedziesz ...

Ps grasz bez skryptow ? a ta malpka z dwoma skryptami to ksiedza? Robisz z siebie kogos kim nie jestes... :)
 

DeletedUser

Guest
skrypty mam ale czy uzywam ? a poja mogę nagrać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171672

Guest
e tam i tak szybciej niż repka off wyklepie a gram bez skryptów taka prawda synchro śle ręcznie farmie ręcznie uciekam z paska więc twierdze ze jakbym wziął 5 z forum kontra 5 z repki i repka jest zjechana ^^.

Jak to przeczytałem to padłem :D Wcześniej może offa miałeś troche większego ode mnie, ale wczoraj miałem 1k pkt. przewagi nad tobą i pewnie offa owiele większego niż ty i gdyby nie ten głupek ciarciu wjechał mi katasami postawiłbym pałac, wklepał 4 grubych i bym na ciebie polecial ^^ Wysztsko zależy od okolicy :)
 

DeletedUser150331

Guest
czemu każdy teraz jest w reprezentacji? do tego połowa z nich gra na skryptach i dlatego są ogar , no ale xd
dacie mi w końcu jakieś IP ts gdzie siedzicie?

--------------------------------------------------------------

e tam i tak szybciej niż repka off wyklepie a gram bez skryptów taka prawda synchro śle ręcznie farmie ręcznie uciekam z paska więc twierdze ze jakbym wziął 5 z forum kontra 5 z repki i repka jest zjechana ^^.


Jeśli ktoś kozak zapraszam na dział pojedynki nie mam zamiaru coma przez plemiona kiblować jak to ty .
Uwierz mi 30pp za rundkę to nic a muszę siedzieć 6h wolę pograć na wolnym i tracać 6h mam 6k pp .

Dodam , że ty coty zazdrościsz że nie masz tyle pp i musisz pożyczać chcesz to ci dam logo moich pp :*.


chyba Kocham Cię serio , tęskniłem za tobą i twoimi idiotycznymi postami xd
i co mu z tego że ma 6k pp hahaha , łep zawsze będzie łepem xd
 

DeletedUser178225

Guest
e tam i tak szybciej niż repka off wyklepie a gram bez skryptów taka prawda synchro śle ręcznie farmie ręcznie uciekam z paska więc twierdze ze jakbym wziął 5 z forum kontra 5 z repki i repka jest zjechana ^^.


Jeśli ktoś kozak zapraszam na dział pojedynki nie mam zamiaru coma przez plemiona kiblować jak to ty .
Uwierz mi 30pp za rundkę to nic a muszę siedzieć 6h wolę pograć na wolnym i tracać 6h mam 6k pp .

Dodam , że ty coty zazdrościsz że nie masz tyle pp i musisz pożyczać chcesz to ci dam logo moich pp :*.


Haha fany sadzisz sie no jakos jeszcze nigdy offa nie wyklepałes szybciej niż ja a sa osoby które robia go szybciej niż ja:) chyba ze sie spóźnie na rundzie od 26p z 30 min :) to moze dasz rade:) Nie zazdroszcze mam wiecej pp niż ty ''Miałes'' - wiesz te kradzione przez ciebie i podszywanie sie pod kogos kim nie jestes bys musiał w wieku 4 lat wbic na 33 swiat:] zastanów sie takie rycie ludzie maja z ciebie:) Mozesz sobie pomażyc jak Ci proponowałem pojedynek to udajesz ze Cie na fo niema:)
 

DeletedUser150331

Guest
Haha fany sadzisz sie no jakos jeszcze nigdy offa nie wyklepałes szybciej niż ja a sa osoby które robia go szybciej niż ja:) chyba ze sie spóźnie na rundzie od 26p z 30 min :) to moze dasz rade:) Nie zazdroszcze mam wiecej pp niż ty ''Miałes'' - wiesz te kradzione przez ciebie i podszywanie sie pod kogos kim nie jestes bys musiał w wieku 4 lat wbic na 33 swiat:] zastanów sie takie rycie ludzie maja z ciebie:) Mozesz sobie pomażyc jak Ci proponowałem pojedynek to udajesz ze Cie na fo niema:)

on jest 'krulem' zostaw go hahaha
pamiętam jak jakiś czech wbił na ts i chciał kupic telefon i doładuje komuś premke bo kupuje go przez premke free xd
i kto wtedy dostał 4k pp ? bajus <3
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Haha fany sadzisz sie no jakos jeszcze nigdy offa nie wyklepałes szybciej niż ja a sa osoby które robia go szybciej niż ja:) chyba ze sie spóźnie na rundzie od 26p z 30 min :) to moze dasz rade:) Nie zazdroszcze mam wiecej pp niż ty ''Miałes'' - wiesz te kradzione przez ciebie i podszywanie sie pod kogos kim nie jestes bys musiał w wieku 4 lat wbic na 33 swiat:] zastanów sie takie rycie ludzie maja z ciebie:) Mozesz sobie pomażyc jak Ci proponowałem pojedynek to udajesz ze Cie na fo niema:)

Ostatnio Kocham Cię przejąłem... chciał żebym wbił na TS oraz soja... gdy ktoś mu ubił ofa w defensywie to wrócił po tym jak go przejąłem i powiedzial że go nie było twierdząc że gdyby był to by mnie przejął bo miał 5 grubych. Dziwna sprawa gdy w 1 ataku padają mu same topory i 70% LK oraz 4 grubych a poza wioską ma gdzieś 1000lk i jeszcze mu sie zdąrzył grubas zrobić.

Jak na czas w którym go nie bylo to bardzo interesująca sprawa.


I jeszcze jedno... cwaniactwo 1vs1 nie odzwierciedla gry w repce. Reprezentacja gra zespołowo.

Więc tak jak mówiłem. Zbierajcie ekipe forum i jakiś sparing się rozegra.
 

DeletedUser150331

Guest
Ostatnio Kocham Cię przejąłem... chciał żebym wbił na TS oraz soja... gdy ktoś mu ubił ofa w defensywie to wrócił po tym jak go przejąłem i powiedzial że go nie było twierdząc że gdyby był to by mnie przejął bo miał 5 grubych. Dziwna sprawa gdy w 1 ataku padają mu same topory i 70% LK oraz 4 grubych a poza wioską ma gdzieś 1000lk i jeszcze mu sie zdąrzył grubas zrobić.

Jak na czas w którym go nie bylo to bardzo interesująca sprawa.


I jeszcze jedno... cwaniactwo 1vs1 nie odzwierciedla gry w repce. Reprezentacja gra zespołowo.

Więc tak jak mówiłem. Zbierajcie ekipe forum i jakiś sparing się rozegra.

z tego co wiem to an sparing nie am kto opłacić serva :)
 

DeletedUser

Guest
No ja nie mogę! Wchodzę sobie na rundkę o17 i już tworzę grubego. Niestety. Muszę zwolnić kompa, więc przerzucam się na tele. Próbuję się zalogować i wyskakuje napis, że limit graczy został osiągnięty. Miał ktoś jeszcze taki przypadek?
 

DeletedUser169458

Guest
Naprawdę chcesz ze mną zagrać funny? Jeśli chcesz , to możemy zagrać. Stawką 500 pp, o mniej nie zagram, w dodatku jak przegrasz to ładnie wszystkich repkowiczów przeprosisz i powiesz, że jesteś słaby i się do repki nie nadajesz. Bo jesteś co najmniej żałosny. Dobrze wiesz, że nie ma rundy, na której byłbyś lepszy ode mnie. Żeby dobrze grać nie trzeba szybko klepać offa, bo ja nigdy szybko go nie klepałem. Bardzo ważny jest w tej grze mózg. Słaby zawsze będziesz, to niczego nie zmieni co piszesz na forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169458

Guest
To napisze jak skonczy się ta długa runda.

////

Albo nie, bo potem zapomnę.
 

DeletedUser171533

Guest
Naprawdę chcesz ze mną zagrać funny? Jeśli chcesz , to możemy zagrać. Stawką 500 pp, o mniej nie zagram, w dodatku jak przegrasz to ładnie wszystkich repkowiczów przeprosisz i powiesz, że jesteś słaby i się do repki nie nadajesz. Bo jesteś co najmniej żałosny. Dobrze wiesz, że nie ma rundy, na której byłbyś lepszy ode mnie. Żeby dobrze grać nie trzeba szybko klepać offa, bo ja nigdy szybko go nie klepałem. Bardzo ważny jest w tej grze mózg. Słaby zawsze będziesz, to niczego nie zmieni co piszesz na forum.

Offa trzeba szybko wyklepać i umiejetnie go uzyć to ze ktoś ma mózg nie znaczy że potrafi go wykorzystac:)
A mając mózg i słabego offa to zbytnio nic nie zdziałasz bo teraz zazwyczaj to w pierwszej fazie przejmowania trzeba dzielić offa bo klin 5-6k toporami wsadza co plus minus piaty gracz:) Więc off na 29 lvl zagrodzie powinien byc^^ Ale to wszystko zależy od przeciwników i sytuacji na rundzie:) Każda jest inna na kazdej zazwyczaj sie inaczej gra:)
 

DeletedUser169458

Guest
Na całe szczęście wyklepie offa bardzo szybko, o ile będzie mi się chciało ;p

--------------------------------------------------------------
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry