rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No to off 1 k na 500 , u mnie byłbym w tym czasie 5000/3000/300/4 jakby to była wioska 26pkt <3

--------------------------------------------------------------



gg:36696279 pomogę chętnie.
ps./ takiboteq.
/tottal score - topka :D

Boteq bajki pisz sobie gdzie indziej :)
To , że umiesz klepać off'a nie znaczy , że nim dysponować , bo jakoś ty makapik i jeszcze jeden pionek traciliście offy w obronie jak was nawalałem :D

A by podbić to na jedną wioskę z 40 grubych jak nie lepiej szło wam w piach ^^
Schowaj się :p

To rundka bez pp od 7k była bez koszar to był dość spory off i kolejka na ok. 40 minut w koszarach przy 25. poziomie 400 tarana plus 2400 lk ;P

ej a ja to co :D


A co do legenda Ty nadal nie rozumiesz, że on pisał, że wbił tylko na chwile i później nie grał? A pozatym chwalisz się, że miałeś offa 1k na 500 i na nim straciłeś i mówisz, że to on jest noobem :) I dlaczego nie robi się mieczy przy deff lk? Jaki Ty znawca :)

Znasz odpowiedź uznam to za pytanie reroryczne.Zapewne wiem jak grać , a przede wszystkim jak żyć :D
 

DeletedUser178225

Guest
fany sam sie wypowiadasz że jak bedzie trzeba to zrobisz to jeszcze raz wiec niewiem po co wkrecasz tygryska.Weź sie zastanów wrescie czego ty chcesz.A Zumir moze i mówi prawde ile razy siedziałeś na ts a za chwile Cie niema i ataki.... nie pogrążaj sie.Szukasz sam zaczepki a potem nicki zmieniasz to sie nie dziw ale to łatwo wychodzi:)
 

Deleted User - 7388697

Guest
tygrysek, chce się wymieniać skrypt za skrypt, a potem perfidnie wmawia, że mu nie działa w efekcie czego nie dotrzymał danego słowa ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak mu nie działa to niech napisze do Al Pacino? to mu zrobi i poustawia wszystko i zadziała :D
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Jako, że nudy na moim świecie, zacząłem pykać sp znowu :) grałem wczoraj wieczorną rundkę, udało się wygrać nawet :D Ale niski poziom jest - wczoraj z dobrych graczy chyba tylko coty i lover - ale nie dograli, ich strata xD ale dzisiaj ta runda od 18 to makabra jakaś, wystarczy dobrze rozwijać wioskę, nic nie przejmować i można top3 być :O


a ja, jako, że w domu dopiero od 20, pyknąłem ruskie :D trzeba cisnąć lamusów :D

http://www.voyna-plemyon.ru/sds_ranking.php?type=player&round_id=4587
 

DeletedUser179721

Guest
on miał do mnie chyba 4 pola to nawet nie widziałem, bo byłem na innej karcie :/
 

DeletedUser177480

Guest
ała oczywiscie ego na darma jedzie wioski dostał od weruma aha normalnie nie umieją grać nobki
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Napisanie tego zdania przyszło Ci pewnie z trudem, dlatego zdecydowałem się je przeczytać.

I napiszę, że.. Huehuehue. Dał mi wioski bo szedł, tyle w temacie. Wygraj tyle co ja, to pogadamy, a nie napalasz się co rundę, tak jakby to było cale Twoje życie.
 
Do góry