rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser155263

Guest
Verumik, a kto mi dawął po 100 pp , za pomoc w uczeniu ? Mistrza swojego nie dogonisz. Mówisz o poziomie lepszym niż mój ? he, to zabawne

Ps. Zapytaj wszystkich tu obecnych, kto uważa, że ty jesteś lepszy ode mnie? chyba tylko ty zaznaczysz taką odpowiedź. nei oszukuj się, jesteś cienki, i skoncz z tymi plemionami, bo to dla ciebie i tak zbyt trudna logika.

i zmeiniaj dalej nicki. i tak średniej powyżej 30 na 150 rund miał nie będziesz. chociaż grasz łącznie ze 3 razy więcej rund ode mnie, to dogonic mnie i tak nie mozesz. tacy jak ty są najgorsi, bo uważają się za niewiadomo kogo, a tak naprawdę to wiadomo kim jesteś. nie będę pisał na forum ,bo to brzydko :)

ja uwazam ze verium jest lepsz U:)
 

DeletedUser171533

Guest
tylko tyle umiesz sojuszo łamaczu? :)

Chyba na s83 zagram pod takim nickiem dzieki za podpowiedź:D Ostatni raz podpisałem z Toba sojusz pare dni temu i co? piewr skan potem off z katasami na pałac lecz już 4 grube były straciłes wioche, dzis ponownie jak zaczniesz coś grać wtedy sie odezwij bo w tej chwili potrafisz tylko mówić i wymyslać jakies historyjki z sojuszami z ts-em itp :) Czekam na ten Twój pocisk na mnie tylko pamietaj grając deff lk takze zagram deff lk jak zagrasz offem ja takze a kto zrobi pierw full offa i karete to zobaczysz ciekaw jestem co znów wymyslisz ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wezcie przestancie... ten ts ostatni arz wchodzilem zbieranina kazdy na kazdego we 2 atakuja jeszcze jakby ofy mieli a skad jeden defa podstawia i juz...
 

DeletedUser150331

Guest
Chyba na s83 zagram pod takim nickiem dzieki za podpowiedź:D Ostatni raz podpisałem z Toba sojusz pare dni temu i co? piewr skan potem off z katasami na pałac lecz już 4 grube były straciłes wioche, dzis ponownie jak zaczniesz coś grać wtedy sie odezwij bo w tej chwili potrafisz tylko mówić i wymyslać jakies historyjki z sojuszami z ts-em itp :) Czekam na ten Twój pocisk na mnie tylko pamietaj grając deff lk takze zagram deff lk jak zagrasz offem ja takze a kto zrobi pierw full offa i karete to zobaczysz ciekaw jestem co znów wymyslisz ^^

hahahahahahha co , nigdy z Tobą sojuszu nie zlamałem do tego ja nigdy katasów nie robie na rundach tym bardziej ty jeszcze nigdy mnie nie opodbilas do czasu wczoraj , jakbym zlamal z Toba sojusz juz dawno bys na forum polecial,jak juz cos piszesz nie pisz bajek ;)

a wiesz co jest w tym najlepsze ? że satystyki mówia że graliśmy raqzem tylko 3 rundy do tego ja wygrałem 1 i raz byłem 2 , a ty 1 , wtedy jak mnie wczoraj zjechales , wiec ja nie wiem kiedy złamalem z Tobą sojusz , chyba ktos nie wie że w obecnym świecie wszystko można sprawdzić :)

idź lepiej sluchaj co ego Ci każe robić, :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Skończ waść, wstydu oszczędź...
Zachowujesz sie identycznie jak loser, detox,... a od was uczy się warum...:D beka z Niego dzisiaj troszkę, dostał karete ode mnie + 4 fejki tarana na poczatek i Ceiterowi powiedział,że posłałem na niego 'mase' fejek - 50 :D
 

DeletedUser

Guest
ale jak ja sie zachowuje ? chce ronwego pojeydnku to zle... ciagle mam ataki fejki na rundzie... puscilem na ciebie 1 akarete ale musialem cofnac bo szly ataki do skontrowania... a ty jak zwykle .. mam wiekszego offa szybciej karete hahaha.. smieszne maly cwaniaczek zarozumialy co ciagnie dzieci na ts za soba jak pieski nei waidomo czego..
 

DeletedUser16481

Guest
Skończ waść, wstydu oszczędź...
Zachowujesz sie identycznie jak loser, detox,... a od was uczy się warum...:D beka z Niego dzisiaj troszkę, dostał karete ode mnie + 4 fejki tarana na poczatek i Ceiterowi powiedział,że posłałem na niego 'mase' fejek - 50 :D


Oj verum uczy sie uczy :)
Dawno nie grałem i odrazu musiałem trafić na taką szuje jak verum... grr..
Liże dupsko o sojusz , a jak już uświadomi sobie że uczciwie nie ma szans wygrać topkę ze mną to wysłał grubaski...
No ale chłopaczek się przeliczył i porozbijał marne offiki.
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
W weekend, to Patryk ze mną zagra ;>


@detox, większy off? hahah, wolne żarty... miałeś o ile dobrze pamiętam niższe koszary i stajnie :eek:
Ceiter mi świadkiem. karety szybciej nie miałeś, bo mieliśmy ją równo bejbas;)


ps. sam nie wiesz jaki jesteś? każdego ciśniesz od takich i nie takich, uważasz się za najlepszego... od każdego ciągniesz PP,hehe
 

DeletedUser

Guest
W weekend, to Patryk ze mną zagra ;>


@detox, większy off? hahah, wolne żarty... miałeś o ile dobrze pamiętam niższe koszary i stajnie :eek:
Ceiter mi świadkiem. karety szybciej nie miałeś, bo mieliśmy ją równo bejbas;)


ps. sam nie wiesz jaki jesteś? każdego ciśniesz od takich i nie takich, uważasz się za najlepszego... od każdego ciągniesz PP,hehe

nigdy nie napisalem ze jestem lepszy... bedziesz mi wmawial a ja wiem sowje poslalem karetke na ciebie i szybko cofnalem.. a za jakas minute dopiero dostalem karete od ciebe... smutne ale nastawienei karety to zaledwie 10 skeund... ehhh poporstu syzbciej wyklepalem ofa na stajni 18 i koszarach 22 smutne tez zagraj ze mna udowodnisz mi ze twoje slowa sa prawdziwe ;) bez spiny
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
hahaha :D ziomek, przecież dobrze wiesz,że ja pierwszy posłałem karete na Ciebie i ją przerwałem, Ty zrobiłęś to samo zaraz po mnie... i nie wal ściemy, że minute po Tobie posłałem na Ciebie karete, bo to było kilkanaście sekund,

stfu

ps. nie w jaki sposób mogłeś szybciej wyklepać offa na 22/18, jak ja mialem 24/19....
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
hahahha smichu warte koncze ta nierówna rozmowe... nie dostalem zadnej karety na rundzie... ja wyslale na ego leciala minute cofnalem i po minucie dostalem od niego jeszcze klamie... hahha poprostu sie boi pojedynku i juz...

nie odpisuj rozmowa z toba nie ma sensu na rundzie napsize kulturalnie porsbe o pojedynek na forum nie wlaze bo sami klamcy...

ziomka to sobie nazywaj ktoregos ze swoich pieskow nie mnie
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
hahah, minute leciała Twoja kareta na mnie :D?
10sekund maks.

wracaj tam, skąd wrócileś. dziwne,że na TSie nie odpowiedzialeś mi na pytanie, czy wróciłeś z kicia:D
 
Do góry